LG מציגה אודיו ומסכים בתערוכה למזה'ת ואפריקה

חברת LG הציגה את הליין החדש שלה באודיו ובמסכים בתערוכת InnoFest MEA
15:00
  /  
17.04.2019
  
הודעה לעיתונות
Sponsored

תערוכת InnoFest MEA

LG מציגה אודיו ומסכים בתערוכה למזה'ת ואפריקה

תערוכת InnoFest MEA היא תערוכת Middle East & Africa אשר מציגה את החידושים המיועדים לאיזורים הללו, כולל איזור ישראל. השנה התערוכה התקיימה בסיאול, דרום קוריאה והחברה הציגה את סדרות טלוויזיות הפרמיום החדשות שלה לשנת 2019.

טלוויזיות הפרימיום החדשות של LG מדגמי OLED ו- NanoCell מעלות את הרף בתחום הבידור הביתי בזכות טכנולוגיית בינה מלאכותית ולמידה עמוקה המשפרים את איכויות התמונה וקול, לרבות דגמים חדשים בטכנולוגיות OLED ו- NanoCell, המשלבים יכולות בינה מלאכותית ThinQ AI.

הדגמים החדשים הושקו בכנס שהתקיים בפארק המדע של LG בסיאול, דרום קוריאה. בטלוויזיות החדשות ישנו מעבד חדש אותו פתחה החברה – אלפא 9 דור 2 . הדור הבא של מעבד אלפא 9, עם בינה מלאכותית, בשילוב אלגוריתם ללמידה עמוקה מאפשר לטלוויזיות של LG להציע תמונה וקול אופטימליים, על בסיס ניתוח התוכן המגיע למכשיר, וזיהוי תנאי הסביבה בה הוא פועל ובה ייצרך התוכן הזה.

מוצרי הדגל של טלוויזיות הפרמיום של LG הן דגמי OLED במגוון גדלי מסך W9 (model 77/65W9), E9 (model 65E9), C9 (model 77/65/55C9) and B9 (model 65/55B9).

LG מציגה אודיו ומסכים בתערוכה למזה'ת ואפריקה

NanoCell יהיה מעתה לשם מותג הפרמיום של LG בתחום ה- LED. בחברה מסבירים כי השם הזה נועד להדגיש את איכות התמונה המעולה המתאפשרת בזכות השימוש בטכנולוגיית NanoCell. הטכנולוגיה מאפשרת טווח צבעים רחב יותר וניגודיות משופרת, בזכות שילוב יחידת תאורה אחורית בעלת אפשרות עמעום מלאה – Full Array Local Dimming (FALD). מערכת NanoAccuracy מבטיחה צבע וניגודיות מדויקים, בזווית צפייה רחבה במיוחד, בעוד עיצוב מנימליסטי של המכשיר, המוגדר כ- NanoBezel, משלים את החוויה האולטימטיבית עם מארז חלק ודק במיוחד.
סדרת NanoBezel כוללת 14 דגמים המשלבים יכולות בינה מלאכותית, וזמינים בגדלי מסך של 49-77 אינטש.
טלוויזיית LG C9 OLED ודגם 4K NanoCell 86 אינטש זכו לאחרונה בפרסי החדשנות בתערוכת CES 2019. מסכי ה- 65 אינטש בטכנולוגיות OLED מדגם E9 ו- C9 זכו לתשואות הבוחנים ב- Dealerscope, Reviewed.com וב- Engadget.

LG מציגה אודיו ומסכים בתערוכה למזה'ת ואפריקה

מעבד אלפא 9 דור 2 המשולב בטלוויזיות ה- OLED מדגם W9, E9 ו-C9 של LG משפר את איכות התמונה והקול באמצעות אלגוריתם של למידה עמוקה, הממנף בסיס נתונים מקיף של מידע ויזואלי. המעבד מזהה את איכות מקור התוכן, ומיישם את השיטה הטובה ביותר לצורך אופטימיזציה של הפלט.

המעבד החכם הזה מסוגל להבין כיצד תראה העיין האנושית תמונה מסויימת בתנאי תאורה שונים – ומתאים את טון הצבע לתנאי הסביבה בה פועל המכשיר – הכל על מנת להבטיח רמה אופטימלית של בהירות מסך. המעבד משתמש בחיישן תאורת הסביבה המותקן בטלוויזיה כדי למדוד אור חיצוני, ומשנה את הבהירות והניגודיות על פי הצורך. בזכות הטכנולוגיה הזאת, יודע המעבד לחדד תמונות דינאמיות במיוחד (HDR) – באמצעות שינוי רמת הבהירות. בתנאי תאורה בהירה, יודעת המערכת להפוך סצינות אפלות ומוצללות לתמונות ניתנות לצפיה נוחה – מבלי להקריב את עומק התמונה או להפוך את הצבעים לבלתי טבעיים. קו הטלוויזיות של LG ל- 2019 מספק גם את החידושים האחרונים של דולבי – ובמרכזם התאמה חכמה של תכני Dolby Vision בצפיה בתוכן דינאמי, גם בתנאי תאורה מלאים.

אלגוריתם האודיו של LG מסוגל לעבד סטריאו דו-ערוצי באופן המחקה צליל היקפי ב- 5.1 ערוצים. המעבד מתאים את הפלט לסוג התוכן המושמע, מקל על ההאזנה לקולות דיבור בסרטים ובתוכניות טלוויזיה, ומספק צליל חד וברור בהשמעת שירים ומוסיקה. הטלוויזיה מגדירה בעצמה את עוצמת הקול המתאימה ביותר, על בסיס מיקומה בחדר ותנאי האקוסטיקה – ומאפשרת למשתמשים להתאים ידנית את הגדרות הקולעל פי בחירתם.

על מנת להבטיח נוחות שימוש גבוהה יותר, מציעות טלוויזיות הפרמיום של LG יכולת שליטה קולית באמצעות זיהוי דיבור, המאפשרות לצופה להציג מגוון רחב של פקודות ואף לשאול שאלות. הטלוויזיה מסוגלת להבין את ההקשר שבו מוצגת השאלה או ההוראה, באופן המונע את הצורך בביצוע חוזר ונשנה של פקודות עד לקבלת התוצאה המבוקשת. יכולות זיהוי הדיבור תהיינה זמינות בטלוויזיות LG עם ThinQ AI ביותר ממאה מדינות סביב העולם.

הטלוויזיות של LG תומכות במפרט HDMI 2.1 ומאפשרות להציג בדגמי 4K OLED ו- NanoCell תכני 4K בקצב של 120 תמונות לשניה. דגמים נבחרים מציעים קצב תמונות מהיר 4K HFR, מצב עבודה אוטומטית בהשהיה נמוכה ALLM, עדכון תמונה בקצב משתנה VRR וערוץ אודיו חוזר משופר eARC.

בתחום האודיו

 

LG חושפת בתערוכת InnoFest MEA את קו מערכות האודיו החדש שלה לשנת 2019 – ומציגה את מוצר הדגל החדש שלה בתחום הסאונד ברים, בדמותו של המכשיר מדגם SL10YG. המערכת החדשה משלבת טכנולוגיה של Meridian Audio על מנת להציע עוצמה של 570 וואט ברמקולים בגודל 5.12 אינטש, המאופיין במבנה אלגנטי ובעיצוב מעודן ומינימליסטי. טכנולוגיית Bass & Space של Meridian מאפשרת להפיק באס עמוד, לצד טקסטורה עשירה של צליל כולל, המבטיחה חוויית האזנה מיטבית. טכנולוגיית Meridian Image Elevation מעמיקה ומשפרת את הצליל, באופן אשר אינו רק ממלא את חלל החדר – אלא גם משלים את התמונה המוצגת על גבי המסך אליו צמודה המערכת, כדי לספק תחושה ריאליסטית יותר.

עם רמקולים המופנים כלפי מעלה ולצדדים, תומך SL10YG בטכנולוגיות Dolby Atmos ו- DTS:X, ומספק שכבה נוספת של דיוק ובהירות צליל. SL10YG תומך גם באודיו ברזולוציה גבוהה באמצעות אלגוריתם מתקדם לעיבוד צליל המסוגל להמיר ולשדרג קבצי וידיאו קונבנציונליים, תוך הבאת איכויות הקלט לרמה קרובה לזו של צליל אולפן מקצועי. לצורך נוחות השימוש, משלב הסאונד בר של LG את העוזרת הקולית של גוגל: פקודות פעולה והוראות מוצגות בדיבור אנושי רגיל – ומבוצעות על ידו.

ה- SoundBar שמסתגל לחדר

על מנת לייעל את השימוש במרחב החדר, ניתן להתקין את הסאונד בר מדגם SL9YG בצמוד לקיר. העיצוב הייחודי שלו הקנה ל- SL9YG את תואר "מיטב החדשנות" בתערוכת CES 2019. חיישן ג'ירוסקופי המשולב במערכת, מאפשר לסאונד בר לקבוע את מיקומו, להתאים את כיווני הצליל ולספק חוויית האזנה אופטימאלית. במקביל, תוכנן דגם אחר, LG SL8YG בשילוב עם מערכת שליטה בעלת יכולות הסתגלות והתאמה: המערכת מנתחת את רמות התדרים השונות על מנת לחדד ולשפר את הצליל, על בסיס התוכן שבו צופה המשתמש בכל רגע נתון. לצורך נוחות גדולה עוד יותר, מסופקות יכולות האודיו האיכותי הן באמצעות חיבור בלוטות' והן בחיבור Wi-Fi. מערכת גוגל Chromecast המובנה בסאונד בר מאפשרת לנגן את החומרים המועדפים על המשתמש, לרבות פודקסטים וסרטים – באמצעות הסמארטפון.
ה- sound bar משלב גם את מערכת UpMixer של Meridian המאפשרת למשתמשים לשלב שני ערוצי אודיו נפרדים. שיתוף הפעולה בין LG ובין Meridian מונע הפרעות אודיו, ומבטיח בהירות צליל ואיזון טונים.

מערכות לחובבי מסיבות

לטובת חובבי המסיבות, מציעה עתה LG את מערכות XBOOM Mini. ספינת הדגל שלה בתחום הזה, דגם CL98 מציעה צליל בעוצמה של 3,500W, בעל ביצועים מושלמים בתדרים הנמוכים – בזכות סאב-וופר בן 10 אינטש. בתדרים הגבוהים יותר, מסייעת טכנולוגיית Compression Horn ליצור צליל חד ועשיר בפרטים. פונקציית LG Party Accelerator+ המשולבת במערכת מאפשרת למשתמשים לשלב בין פולסים של קרשצ'נדו ובין אורות מרצדים. אפליקציית DJ קלה לשימוש – הזמינה למכשירי אנדרואיד ו- iOS – מספקת גישה למגוון רחב של אפקטים, דוגמת סקרצ'ים ולופים.
LG XBOOM Mini CL65D מציע עוצמת צליל של 950W וכולל נגן DVD מובנה המאפשר ליהנות מחוויית קולנוע ביתי מקיפה. על מנת לבדר את בני הבית והאורחים עוד יותר, מתפקד CL65D גם כמכונת קריוקי, לרבות 18 אפקטים קוליים הנותנים לכל משתמש צליל ייחודי משלו. תאורה בריבוי צבעים מוסיפה לאווירת המסיבות, עם מגוון רחב של מצבים מוגדרים ראש ואפשרות לסנכרן בין המוסיקה ובין מערכת התאורה. מאזינים יכולים להשתמש באפליקציית בלוטות' של LG על מנת לקשר את המערכת בו זמנית עם שלושה סמארטפונים – לנגן כל אחד בתורו את המוסיקה המועדפת עליו, או לבנות רשימת השמעה משותפת.

רמקולים לחובבי שטח

LG הציגה עתה גם את הרמקולים מדגם XBOOM OneBody. ידיות הנשיאה המשולבות במכשירים מדגמי OL100 ו- OL55D הופכות את ניוד הרמקולים לנוחה במיוחד. מכשיר OL100, בעוצמה של 2,000W , עושה שימוש בטכנולוגיית Blast Horn של LG, המשלבת ערוץ להזרמת אוויר מאחורי הרמקול, באופן המשפר את הצלילים בתדרים גבוהים ואת הפקת הבאסים כאחד. שיתוף הפעולה של LG עם Meridian, מאפשר לשלב ברמקולים האלה שורת יכולות באסים, ולספק ביצועי אודיו מעולים במארז בודד – ללא פשרות.

רמקולים מדגמי XBOOM Go Bluetooth פותחו לטובת אנשים הנמצאים בתנועה. XBOOM Go PK7 משלב שני טוויטרים (רמקולים לצלילים גבוהים), על מנת ליצור שדה קול רחב ומפורט. PK7, PK5 ו- PK3 מצוידים כולם בטכנולוגיית Dual Passive Radiators המבטיחה ביצועי באס מעולים במגוון גדלי מכשיר. משפחת הרמקולים מדגמי XBOOM Go של LG תוכננה לשימוש מחוץ לבית – ומותאמת במיוחד לעבודה תחת כיפת השמים.
PK7 ו- PK5 עמידים למזג אוויר (תקן IPX5), בעוד PK3 עמיד גם למים (תקן IPX7) ומסוגל לסבול התזה האופיינית למסיבות בריכה. חיבור ישיר לחשמל וחיי סוללה ארוכים במיוחד (24 שעות ל- PK7, 15 שעות ל- PK5, 11 שעות ל- PK3) תומכים בחוויית האזנה מעולה בשטח.


15:00
  /  
17.4.2019
  
הודעה לעיתונות

1