חברת SVS הכריזה על זמינות רמקולי ה- Pinnacle הרצפתיים

אלו הרמקולים בהם SVS השקיעה הכי הרבה זמן בהתאמה לסטנדרטים של החברה ומהווים את הרצפתים הבכירים ביותר בסדרת Pinnacle.

8:00
  /  
03.04.2019
  
מאת: צוות האתר

חברת SVS הכריזה על זמינות רמקולי ה- Pinnacle הרצפתיים

 

דגם ה- Pinnacle הוצג לראשונה בתערוכת CES 2019 אשר נערכה בחודש ינואר האחרון בלאס-וגאס וכיום כאמור, הוא כבר זמין לרכישה. הרמקולים זמינים בצבע Black Ash או שחור מבריק בתוספת תשלום.

דגם ה- Pinnacle שואל אלמנטים מסדרת ה- Ultra הבכירה של החברה וכולל מערך דרייברים מיוחד יחד עם 1" טוויטר Dome מאלומיניום אשר מותקן בין דרייבר 5.25" שעשוי בין היתר מתרכובת של סיבי זכוכית שמשמש לתדרי מיד לבין 3 דרייברים בגודל 6.5" אשר משמשים לתדרים הנמוכים, כל אחד מהדרייברים הללו מוצב בתיבה פנימית משלו על מנת לשמור על אחידות טונאלית ללא הפרעה בין הדרייברים. כל הדרייברים הינם בתכנון חדש והם עברו איזון טונאלי על מנת להתאים אותם כאשר הם משולבים עם רמקולים אחרים מסדרת Ultra או Prime.

חברת SVS הכריזה על זמינות רמקולי ה- Pinnacle הרצפתיים

חברת SVS מציינת כי ה- Pinnacle עוצב עם 3 דרייברים לתדרים הנמוכים על מנת לספק “bold full-range listening experience”, כלומר חוויה בולטת בטווח התדרים המלא. הרמקולים בעלי טווח תדרים מוצהר של עד ל- 29Hz ב- 3dB+-

הטוויטר מכוסה בדיפיוזר FEA על מנת לספק כיסוי רחב יחד עם התאמה מיוחדת שעבר הקרוסאובר בעל 3 השלבים שיספק חווית האזנה מקסימלית לכל הצופים, גם כאשר הם לא יושבים מול הרמקול ישירות.

אחת המטרות ביצירת דגם ה- Pinnacle לדברי החברה, היה להציג רמקול עם ביצועים דומים ככל הניתן לרצפתים מסדרת Ultra הבכירה, אבל בתיבה ידידותית יותר לחדר מבחינת הצורך במקום ובמחיר נמוך יותר. החברה ביצעה התאמות סוניות לרמקול שדרשו יותר זמן מכל רמקול אחר שהחברה הציגה אי פעם מעולם, התוצאה הינה רמקול מאוזן היטב, עם נוכחות בחדר ושילוב מושלם עם שאר הרמקולים בסדרה.

מחיר לצבע Black Ash עומד על 7650 ש"ח.
מחיר לצבע שחור מבריק עומד על 8590 ש"ח.

מותג SVS מיוצג בארץ על ידי פיוצ'ר אודיו וידאו בע"מ.

לדיון בנושא: חברת SVS הכריזה על זמינות רמקולי ה- Pinnacle הרצפתיים

 

חברת SVS הכריזה על זמינות רמקולי ה- Pinnacle הרצפתיים

 


8:00
  /  
3.4.2019
  
מאת: צוות האתר

1