סיכום כל ההכרזות של אפל מהשבוע – Apple Show,

בנוסף להכרזות מוצרי החומרה של אפל משבוע שעבר, האייפאד החדש, ה-iMacים וה-AirPods החדשים, השיקה אפל מספר שירותים חדשים. זה הכיוון ...

12:00
  /  
27.03.2019
  
מאת: מרטין סבג

במהלך אירוע, ששודר לייב, כמו כל אירוע שלהם, שערך כשעתיים, השיקה אפל מספר שירותים חדשים, בעיקר שירותי מנוי פרימיום בתחום המדיה. 

הנה תקציר הדברים:

 +Apple TV

סיכום כל ההכרזות של אפל מהשבוע - Apple Show,

לאפל היה כבר מזמן, בתוך אייטיונז, שירות סרטים וסדרות בפורמט של TVOD, כלומר, צפיה בתשלום – השכרה או קניה של כותרים. הפעם מדובר על שירות OTT (מבוסס אינטרנט כמובן) של שירות במנוי ללא פרסומות (מישהו אמר נטפליקס?). החברה הכריזה על המון תוכן מקורי עם שמות כמו: Oprah, Steve Carell, JJ Abrams, Steven Spielberg, Jason Momoa, Kumail Nanjiani ועוד הרבה אחרים.

דרך השירות הזה יהיה אפשר להירשם ולצפות בשירותים אחרים, כמו HBO, Showtime, Stars ו-CBS All Access. כמובן שאלו יהיו זמינים קודם כל בארה"ב ותלוי בזכויות יוצרים והזמינות של אותם שירותים בכל מדינה.

את השירות תוכלו לצרוך דרך אפליקציה שתהיה זמינה בכל מכשירי iOS (אייפון ואייפאד), macOS וטלוויזיות חכמות (קודם כל בסמסונג, אח"כ בסוני, LG ובארה"ב, גם ב-Vizio), כמו גם במכשירי Roku ו-Amazon Fire TV.

המידע שחסר: מה מחיר המנוי יהיה…

+Apple News

סיכום כל ההכרזות של אפל מהשבוע - Apple Show,

 

שירות Apple News מקבל אבוראול כללי, כולל שירות חדש במנוי אשר ייקרא, +Apple News. במחיר של $10 בחודש, תקבלו גישה ליותר מ-300 מגזינים (כולל העותקים החדשים והישנים) ומנויים למנויים דיגטליים למגזינים כמו: People, Vogue, Wall Street Journal, Rolling Stone ו-Wired.

Apple Arcade

סיכום כל ההכרזות של אפל מהשבוע - Apple Show,

אפל נכנסת לשוק שלא היתה לה שום נגיעה בו – שוק הגיימינג, שמגלגל כ-170 מיליארד דולר והיא רוצה בו חלק.

שירות Apple Arcade הוא שירות גיימינג במנוי בשיטת "אכול כפי יכולתך" בדומה לשירותים כמו GameFly שנקנתה על ידי EA Games.

המשחקים יהיו עבור כל הפלטפורמות של אפל, כלומר, iOS, maOS ו-tvOS (אפל טיוי). לדברי אפל, יהיו מעל 100 משחקים זמינים בעת ההשקה. את כל המשחקים יהיה אפשר לשחק גם ללא חיבור אינטרנט!

ההשקה תהיה בסתיו ב-150 מדינות.

המידע שחסר: מה מחיר המנוי יהיה…

Apple Credit Card

סיכום כל ההכרזות של אפל מהשבוע - Apple Show,

אפל מוציאה כרטיס אשראי. הכרטיס יהיה גם וירטואלי וגם פיזי (טיטניום!) הוא יהיה ללא עמלות שנתיות וללא עמלות על איחור בתשלום. הכרטיס הפיזי, כמו שניתן לראות בתמונה, יהיה ללא מספר או תאריך, ללא חתימה או CVV.

אם בית העסק או האתר, דורש את המידע הזה, תוכלו לשלוף אותו מתוך אפליקצית ה-Wallet באייפון שלכם. האפליקציה מייצרת מספרים דינאמיים, חד פעמיים עבור כל רכישה (בעיקר לשימוש אונליין), כך שהסיכון בגניבת הפרטים שלכם נמוכה, עד כדי אפסית.

כל שירות הלקוחות יעשה דרך צ'אט בתוך האפליקציה וזה יהיה זמין החל מהקיץ.

Apple Pay בתחבורה

סיכום כל ההכרזות של אפל מהשבוע - Apple Show,

לא ממש רלוונטי אלינו, אבל לגמרי מראה את הכיוון שהחברה הולכת אליו, בהמשך השנה החברה תטמיע את שירות התשלומים שלה, Apple Pay במערכות התחבורה במספר ערים מרכזיות בארה"ב. בתחילה זה יהיה בפורטלנד, שיקגו וניו-יורק ואח"כ תתרחב לעוד ערים.

לדיון בנושא: סיכום כל ההכרזות של אפל מהשבוע – Apple Show,


12:00
  /  
27.3.2019
  
מאת: מרטין סבג

1