פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

פלאפון עוברת לשלב הבא במכשירים המחוברים - ניהול העסק הקטן, גרסה 2 לשליטה ברכב ואיתור ילדים ומזוודות
0:00
  /  
14.02.2019
  
מאת: ליאור לב פישר

לאחר שהציגה בשנה שעברה פתרונות IOT (מכשירים מחוברים), הציגה פלאפון היום את השלב הבא שלה בחיבוריות המכשירים שלנו ושליטה רחבה יותר בעסק ובחיים הפרטיים שלנו עם מגוון מוצרים חדש. לדברי החברה עד 2022 יהיו כ- 40 מיליון מכשירים מחוברים: כ- 12 מיליון בארגונים הגדולים, כ- 6 מיליון בעסקים הקטנים וכ- 22 מיליון בקרב הצרכנים הפרטיים. כ- 3 מוצרים בממוצע לצרכן פרטי בגילאים הרלבנטיים.

אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק פלאפון: "במהלך שלוש השנים האחרונות הובלנו בפלאפון מהלכים רבים ופורצי דרך במטרה להפוך לחברת הסלולר המובילה והמתקדמת בישראל גם בתחום ה-IoT ועמדנו בכך. השקת פעילות ה-IoT לצרכנים הפרטיים והעסקיים הקטנים והבינוניים הינה המשך ישיר של פעילות זו. 

לאחר הכנה ממושכת, אנחנו משיקים את הדור החדש של שירותי ה-IoT לרכב – ספרים קוליים, שירותי דרך והתראות חדשות לצד היכולות שכבר כ 15,000 איש נהנים מהן ברכב החכם שלנו : Wifi, פורטל מולטימדיה, מידע על מצב הרכב, התנהגות הנהג ואיתור מיקום הרכב. אנו פותחים היום את ההרשמה המוקדמת לשעוני ה- eSIM אשר יתחילו להימכר בחודשים הקרובים. אנו יודעים כי יש כבר קהילה גדולה בארץ שמחכה להם ולהערכתנו בתוך כשנתיים יהיו לכ-500 אלף ישראלים שעונים מסוג זה".

העסק המחובר:

לדברי פלאפון, השדליטה בעסק הקטן שלנו חשובה מאוד עד קריטית. כל בזבוז משאב יכול לגרום להפסדים שנרגיש אותם בכיס. ועל כן, משיקה החברה את פתרונות השליטה שלה לעסקים הקטנים כדוגמת פיצריות קטנות וגלידריות.

Pelephone Iot In a Box הוא פתרון חיבוריות המגיע בקופסא להתקנה עצמית המיועד לעסקים קטנים ובינוניים על גבי פלטפורמה דיגיטלית.

פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

השירות כולל  מגוון חיישנים ובקרים לניטור בקרה וחיזוי של טמפרטורה ולחות, בקרה וחיזוי של תקינות ציוד, בקרת איכות סביבה , מעקב אחר נכסים, איתור ומיגון כלי תחבורה וציוד נייד, השקייה חכמה.

בחבילת הקופסא לפיצריות תוכלו למצוא חיישנים לניטור המקרר והמקפיא, מעקב אחרי השליח, בדיקת איכות אוויר ועוד. בחבילת הגלידריה למשל תוכלו למצוא את אותם המוצרים, פחות חיישן המעקב אחר השליח.

מחירי הקופסא מתחילים ממחיר של 50 שקלים לחודש הכוללים את החיישנים השונים והשרות החודשי.

הרשמה מוקדמת לשרות נפתחת ב-14.2, כשהמכירה תחל במהלך חודש מרץ

פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

Pelephone Car  הדור השני

לפני שנה הציגה פלאפון את שרות ה Pelephone Car – מחבר OBD2 המתחבר לרכב שלנו ומאפשר לנו לקבל מידע טכני על הרכב ומצבו וגם על אופן השימוש ברכב – למשל האם הילד שלנו נוהג בפראות, האם הוא חורג מגבולות הגזרה שהקצינו לו והאם המוסכניק עובד עלינו והמצבר לא באמת הבעיה.

פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

השירות כולל :

  • WiFi in Car- גלישה לנוסעי הרכב המתאפשרת באמצעות מודם סלולרי 4G  
  • שירותי בידור- שימוש בשירותי מוזיקה, רדיו וטלוויזיה לנוסעים ברכב
  • נהיגה בטוחה – הצגת מידע על התנהגות נהג (קבלת התראות 24/7 על אופן נהיגת הילד /העובד, חריגה ממהירות מותרת, האצות חריגות, בלימות, תאונה ועוד)
  • מצב הרכב – הצגת מידע דיאגנוסטי ממחשב הרכב בצורה ידידותית ומועילה למשתמש וקבלת מידע על תקלות, טיפולים נדרשים, התראות, צריכת דלק ועוד
  • מיקום הרכב – איתור ומעקב אחר מיקום הרכב על גבי מפה 

פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

כעת משיקה  פלאפון את הדור השני של המוצר ומשלבת בו יכולות נוספות:

  • ספרים קוליים – כחלק מטרנד עולמי של מעבר לשמיעת ספרים, יוכלו נוסעי הרכב לבצע זאת בעת נסיעתם וליהנות מספר מתנה בעת ההשקה בשת"פ עם חברת ICAST
  • שירותי דרך – באמצעות האפליקציה יוכלו הנהגים להזמין טלפונית שירותי דרך מול מוקד שלמה סיקסט. הפעיל 24/7  ובפריסה ארצית ולקבל שירותי גרירה, החלפת גלגל, מילוי דלק ועוד ובמחירים מיוחדים.
  • התראות חדשות –  קבלת התראות לפי בקשה, על התנעת הרכב וכן התראה המזכירה לבדוק כי לא נשכח דבר ברכב.

מועד: מכירה החל מ-18.2 

מחיר: החל מ-25.90 שקלים לחודש ( 3 חודשי גלישה חופשית) 

פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

Pelephone Finder

פלאפון משיקה סדרת מוצרים שיספרו לנו היכן הדברים שלנו נמצאים. המוצר משולב בשעון שהילד יענוד אותו על היד וכך נדע בכל רגע נתון היכן הוא או סתם כריב שנכנס למזוודה שלנו ויגלה לנו האם המזוודה נגנבה או לא והיכן היא נמצאת.

החיבוריות נעשית באמצעות סים פיזי המצוי בתוך הרכיב הכולל בתוכו מידע GPS למיקום ומאפשר קבלת מידע על מקום הימצאותם של קרובי המשפחה, בעלי חיים וציוד, דוגמת אופניים ואופניים חשמליים, אופנועים, נכסים בעלי ערך ואפילו איתור מזוודות בעת הטיסה לחו"ל.

פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

באמצעות הרכיב ניתן לקבל התראות בזמן אמת לסמארטפון (מיקומים, מהירות וכו'), היסטוריית מיקומים, לחצן SOS, אפשרויות עיגון וחיבור לעצמים שונים.
כולל מוצר ייעודי לטסים לחו"ל לאיתור המזוודה, הכולל זיהוי מצב טיסה אוטומטי והתראות על הגעת המזוודה למשוא ופתיחתה באמצעות חיישן אור.

 מועד: הרשמה מוקדמת ב-14.2, מכירה במהלך חודש מרץ

מחיר: החל מ-16.90 שקלים לחודש

פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

  פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

ESIM לשעונים

חיכינו לזה זמן רב והנה זה מגיע – מעכשיו, תוכלו לצרוב פרופיל eSIM, סים מובנה המחליף את כרטיס הסים הפיזי, על השעונים החכמים שלכם כדוגמת Apple watch והגלקסי Watch.

פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים

שעון ה-eSIM  מנתק את התלות והצורך להסתובב עם הנייד ומהווה שלוחה נוספת למספר שלכם:

  • מאפשר קבלת שיחות והודעות  SMS  לשעון  תחת אותו מספר (קבלת הודעות  SMS בתנאי שהפלאפון  המרוחק נשאר דולק)
  •  חיבור לאינטרנט מאפשר להריץ אפליקציות, שירותי סטרימנג  (לדוגמה מוסיקה) ולקבל הודעות PUSH

eSIM הוא בעצם SIM וירטואלי אשר מאפשר לצרוב פרופיל אלקטרוני של כרטיס SIM מרחוק, ישירות לציוד הקצה
הפעלת ה-SIM מתבצעת בתהליך רישום מרחוק באפליקציה ייעודית.

לאחר הפעלת eSIM על השעון החכם שלכם, תוכלו להסתובב ללא המכשיר הנייד. נוח מאוד בעת ביצוע פעילות ספורט ולהישאר כל הזמן מחוברים, גם ללא הטלפון הנייד.

בנוסף, פלאפון תמכור את Apple Watch 4 ואת Samsung Galaxy Watch המגיעים עם תמיכה ב eSIM. אבל, גם כל מי שרכש מכשיר בחו"ל, יוכל בקלות להפעיל פרופיל eSIM דרך פלאפון.

ההרשמה מוקדמת תחל ב- 14.2 כשלהערכת החברה, השרות יתחיל לפעול בחודש מאי.

מחיר השרות – 9.90 לכל חודש

אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק פלאפון: "אנו פותחים היום את ההרשמה המוקדמת לשעוני ה- eSIM אשר יתחילו להימכר בחודשים הקרובים. אנו יודעים כי יש כבר קהילה גדולה בארץ שמחכה להם ולהערכתנו בתוך כשנתיים יהיו לכ-500 אלף ישראלים שעונים מסוג זה". 

 

 

לדיון בנושא: פלאפון מציגה מגוון מוצרים בתחום המכשירים המחוברים


0:00
  /  
14.2.2019
  
מאת: ליאור לב פישר

1