יס משדרגת את מערכות yes GO

יס משדרגת את מערכות הצפיה שלה ברשת עם יכולות מתקדמות למכשירים ניידים.
21:10
  /  
06.02.2019
  
מאת: עפר לאור

משתמשי yes GO שמו לב לאחרונה לשינוי דרמטי בממשק מערכת yesGO ושינוי כל מהלך העבודה מול האפליקציה. למי שלא מכיר, זו אפליקציה שמאפשרת ללקוחות יס לצפות בתכנים שלהם על מכשירים ניידים. השירות החדש נעשה בשיתוף עם חברת סינמדיה.

יס משדרגת את מערכות yes GO

 

השדרוג באפליקציה הוא משמעותי והממשק הפך למודרני ונוח הרבה יותר. לא רק שיש חיפוש ושימוש בכל שטח המסך (במקרה של אייפון XS ו-XS MAX) אלא שהכל פועל באופן קל ונוח הרבה יותר. מגוון התכנים אינו מלוא התכנים שזמינים ביס ואין יכולות הקלטה או הורדה למכשירים הניידים (לשימוש בטיסות, רכבת, חו"ל וכו') אך החברה הוסיפה שירותי Catchup ו-Start over לשידורים החיים.

יס משדרגת את מערכות yes GO

השדרוג המשמעותי ביותר הוא תהליך הרישום שהיה מורכב ולא מאוד נעים במערכת הקודמת. כעת נדרש להכניס מספר טלפון ותעודת זהות ולאחר הכנסת מספר קוד האישור בסמס (2 factor) ניתן להכנס לתוך המערכת בתנאי שיש לכם את שירות ה-VOD של יס.

יס משדרגת את מערכות yes GO

הנגן עצמו פשוט למדי ומאפשר קפיצה קדימה ואחורה בדומה ליוטיוב ונטפליקס וכמובן תמיכה מלאה בתרגום.

יס משדרגת את מערכות yes GO

יס משדרגת את מערכות yes GOמהניסוי שערכנו איכות התמונה מצויינת והמערכת יציבה ונוחה בהרבה מהגרסא הישנה. עם זאת, לא הכל מושלם – נקודת התורפה של המערכת החדשה היא חוסר של תמיכה במערכת החדשה בדפדפנים כלל. 

תוספים מעניינים נוספים הם היכולת להקליט בענן תכנים (אם כי לא ניתן להוריד לאחסון המקומי של המכשיר את הוידאו ונדרש חיבור רשת) וצפיה בהם כמו ממיר מקליט. כמו כן, המערכת כוללת איזור מיוחד לתכני ילדים, מה שישמח משפחות שהילדים שלהם משגעים אותם מהכיסא האחורי של הרכב בפקקים…

לשאלתנו בנושא החברה הגיבה שהם אכן עובדים על עדכון גם לדפדפנים למערכת החדשה והם יעדכנו על כך בהמשך. 

לדיון בנושא: יס משדרגת את מערכות yes GO


21:10
  /  
6.2.2019
  
מאת: עפר לאור

1