CES 2019: ליין טלויזיות OLED חדשות

חברת LG הכריזה על ליין מסכי ה-OLED שלה שיוצגו בתערוכת CES 2019 בלאס ווגאס בשבוע הבא.
14:45
  /  
03.01.2019
  
הודעה שיווקית
Sponsored

LG תשיק בתערוכת ה-CES 2019 את טלוויזיות הדגל החדשות שלה הכוללות את טכנולוגיית ה-ThinQ AI. החידושים בקטגוריית הבידור הביתי של LG יספקו שיא חדש לחוויית המשתמש. מסכי הטלוויזיה החדשים של LG, המופעלים על ידי מעבד חכם מהדור השני של החברה, α (Alpha) 9 Gen 2, ואלגוריתם deep learning המציעים איכות גבוהה יותר של תמונת AI וחוויית סאונד. בזכות האלגוריתם החדש, מסכי הטלוויזיה החדשים של LG יספקו תמונה וסאונד מעולים, תוך ניתוח מקור התוכן שמטרתו לזהות את תנאי החלל סביב הטלוויזיה ולספק תוכן אופטימלי ואיכותי יותר.

ליין מסכי הטלוויזיה החדש של LG לשנת 2019, המגיע עם פלטפורמת open smart של החברה, מאפשרת גישה למגוון רחב של שירותי בינה מלאכותית חוצת פלטפורמות, ביניהן אלקסה של חברת אמזון אשר הוטמעה לאחרונה והצטרפה ל- Google assistant. בנוסף, המשתמשים יוכלו ליהנות משימוש נוח וקל ביישומי הזיהוי הקולי ובמערכת ביתית חכמה ואינטואיטיבית המספקת שליטה במגוון רחב של מכשירים ביתיים חכמים ישירות דרך מסך הטלוויזיה.

CES 2019: ליין טלויזיות OLED חדשות

טלוויזיות ה-OLED החדשות של LG, ביניהן הדגמים Z9, W9, E9 ו-C9, המצוידים עם מעבדα (Alpha) 9 Gen 2, מספקות את איכות התמונה והסאונד ברמה גבוהה במיוחד בזכות האלגוריתם ללמידה עמוקה (deep learning) (שפותח ממאגר מידע רחב של מעל למיליון נקודות חזותיות) המזהה את איכות התוכן המקורי וקובע את שיטת השדרוג הטוב ביותר לאיכות הפלט החזותי. האלגוריתם וניתוח הנתונים מאפשרים דיוק בזיהוי תוכן ופלט חזותי אופטימלי. טלוויזיית ה-8K – Z9 OLED בגודל של 88 אינץ' מתהדרת ביכולות עיבוד גבוהות יותר המספקות איכות תמונה 8k מציאותית במיוחד הנראית חדה, חיונית ומפורטת ביותר בזכות 8K upscaling ויכולת הפחתת רעשים משודרגת.

המעבד החדש של סדרת הטלוויזיות החדשה של LG, המזהה את מקור התוכן וממטב את התמונה לפי מקור התוכן, מכוונן את טון עקומת מיפוי הצבעים בהתאם לתנאי הסביבה במטרה להציע בהירות מסך אופטימלית תוך מינוף יכולת זיהוי תפיסת התמונה של העין האנושית בתאורה שונה. המעבד משתמש בחיישן האור הסביבתי של הטלוויזיה בכדי למדוד את רמת האור ולהתאים באופן אוטומטי את בהירות המסך לפי הצורך. הבינה המלאכותית (AI) של המעבד α (Alpha) 9 Gen 2 מחדדת אף יותר את תוכן ה-HDR על ידי התאמת הבהירות עד הפיכת הסצנות הכהות ביותר לסצנות עם ניגודיות מרשימה, פירוט ועומק של צבע, אפילו בחדרים עם התאורה הבהירה ביותר. LG מספקת לצרכנים חווית HDR מרהיבה גם תחת תנאי תאורה משתנים, בכך שהיא ממנפת את חדשנות התצוגה האחרונה של Dolby, אשר מתאימה בתבונה את התוכן של Vision Dolby.

איכות הסאונד בליין מסכי הטלוויזיות החדש של LG משודרג באמצעות האלגוריתם החכם שיכול לשלב שני ערוצי אודיו ובכך לספק סאונד היקפי, virtual 5.1. ה- α (Alpha) 9 Gen 2מייעל את פלט הסאונד תוך זיהוי סוג התוכן, ובכך הופך את הסאונד לברור יותר במהלך צפייה בסרטים, סדרות דרמה ושידורי חדשות. משתמשים יכולים לשנות את הגדרות הסאונד במטרה להתאים אותן לתנאי החלל או לחלופין לאפשר לטכנולוגיה החכמה של הטלוויזיות של LG להגדיר את תנאי הסאונד המיטביים על פי המיקום שלה בחלל החדר. בנוסף, טלוויזיות הדגל של LG מחוברות ל- Dolby Atmos זאת במטרה לייצר סאונד מציאותי במיוחד לחוויית בידור ייחודית ומרשימה.

ה-Google Assistant, שהושק לראשונה בליין הטלוויזיות 2018 עם טכנולוגיית ThinQ AI, מגיע מובנה גם בליין הטלוויזיות החדש של LG לשנת 2019 ומספק חווית משתמש יעילה המאפשרת לצרכנים לנהל משימות יומיות, למצוא תשובות ולשלוט במכשירים ביתיים חכמים נוספים. השנה, צרכנים לא יצטרכו יותר להזמין פיצה בעזרת הטלפון, אלא ניתן יהיה לעשות את אותה ההזמנה בעזרת הטלוויזיה מבלי להפסיק את הצפייה בתוכן המשודר על גבי המסך.

השנה, LG מרחיבה את מעגל שיתופי הפעולה שלה בתחום ה-AI ומוסיפה לסדרת הטלוויזיות ThinQ AI החדשה לשנת 2019 את העוזרת הקולית אלקסה של חברת אמזון, במטרה להעניק לקהל הלקוחות גמישות נוספת בכל הקשור לשירותי זיהוי קולי ופקודות קוליות. בלחיצה פשוטה על כפתור ה-Amazon Prime Video בשלט החכם, המשתמשים יכולים לשלוט על המכשירים החכמים בבית, לשאול שאלות ולקבל גישה לעשרות אלפי יכולות חכמות ואפילו להגדיר סדר יום אידיאלי באמצעות אלקסה, לדוגמא הגדרת שעון מעורר, קבלת מידע על התנועה בכבישים והדלקת הערוץ האהוב בטלוויזיה- הכל בעזרת פקודות קוליות פשוטות. ליין הטלוויזיות החדש של LG לשנת 2019, עם טכנולוגיית ה- ThinQ AI מספקת לצרכנים גם חוויה – ויזואלית עשירה של אלקסה בזמן הפעלת מוזיקה, תוך בדיקת מזג האוויר או בגישה לאחד מהיישומים החזותיים המשודרגים- לדוגמא Food Network במטרה למצוא מתכונים מרהיבים להשראה לארוחה הבאה. השימוש באלקסה כל כך פשוט עד כדי שניתן לנהל את כלל הלו"ז של הבית והמשפחה, לבדוק את מצב ההזמנות באמזון או לקבוע טיול משפחתי ב- Gold Coastוהכל בעזרת פקודות קוליות פשוטות.

הטלוויזיות החדשות של LG לשנת 2019 עם ThinQ AI מקלות על הצרכן לקבל את התשובות הנכונות לפקודות הקלויות שלהם בעזרת תכונת השיחה הקולית החדשה. התכונה החדשה שמבינה את ההקשר בתוכן המדובר מאפשרת לטלוויזיות החדשות לתת מענה לדרישות מורכבות יותר, כלומר, משתמשים לא צריכים יותר לייצר סדרה של פקודות חוזרות במטרה לקבל את התוצאה או התשובה הרצויה. השירות הזה יהיה זמין בטלוויזיות של LG עם ThinQ AI ביותר מ-140 מדינות.

CES 2019: ליין טלויזיות OLED חדשות

גם מסך הדגל לשנת 2019 75-inch 8K LCD (דגם SM99) של LG יגיע עם α (Alpha) 9 Gen 2. ליין טלוויזיות LCD הפרמיום של LG לשנת 2019 (דגמי SM9X ו-SM8X) יושקו בשם חדש: NanoCell TV, זאת במטרה להדגיש טוב יותר את השדרוג הנעשה באיכות תמונה בזכות טכנולוגיית ה-NanoCell (NanoColor), דיוק צבע בזווית צפייה רחבה (NanoAccuracy) ומסגרת דקה במיוחד עם עיצוב NanoBezel מלוטש. מסכי הטלוויזיה NanoCell של LG מציעים שדרוגי AI לאיכות תמונה וסאונד המופעלים על ידי אלגוריתם למידה עמוקה deep learning)), בדומה לחוויה האפקטיבית המספקת טכנולוגית ThinQ של LG.

באמצעות חיבור HDMI 2.1, כל טלוויזיות ה-OLED 2019 של LG וחלק נבחר מה- NanoCell עם טכנולוגיית ThinQ AI יתמכו ב-(high frame rate) HFR. בזכות התמיכה ב-HFR תנועת התמונה תהיה חלקה וברורה יותר ב-120 פריימים לשנייה במטרה לספק עיבוד טוב יותר של תוכן מהיר כגון ספורט וסרטי פעולה. בנוסף, הטלוויזיות יתמכו בערוץ אודיו eARC משופר המאפשר לחובבי קולנוע ביתי לנצל בצורה חלקה את חיבורי ה-HDMI וליהנות מאיכות האודיו הגבוהה ביותר עם פירוט ועומק מעולה. הטלוויזיות החדשות מותאמות לקצב ריענון משתנה (variable refresh rate –VRR) ולמצב חביון אוטומטי נמוך (ALLM-automatic low latency mode) המסייע לספק תמונה נקייה, ללא קפיצות- תכונות המצוינות לקהילת הגיימרים.

 


14:45
  /  
3.1.2019
  
הודעה שיווקית

1