הוט – NEXT GLOBAL הדבר הגדול הבא

הבוקר הכריזה חברת הוט (חלק מאלטיס העולמית) על כניסה למגרש של הגדולים. חברת הוט משיקה השבוע את פלטפורמת הדיגיטל שלה ...

15:30
  /  
12.11.2018
  
מאת: דניאל מטלון

NEXT GLOBAL – הדבר הגדול הבא

הבוקר השיקה חברת הוט את מיזם NEXT GLOBAL, פלטפורמת הדיגיטל שלה שיפתח החל ממחר ל- "פיילוט" לשלושה חודשים בארה"ב ללקוחות דוברי עברית (בנתיים כנראה לישראלים בעלי תעודת זהות ישראלית) ובהמשך לכלל השוק האמרקאי, במחיר של 10 דולר לחודש. בין הסדרות שיהיו זמינות לצפייה ב-NEXT: מיגל, אוטונומיות, שבאבניקים, מטומטמת, גולסטאר, מלכות ועוד.
הוט - הדבר הגדול הבא

נדב חנין – סמנכ"ל תוכן וחדשנות בהוט – הבוקר באירוע ההשקה (צילום: דניאל מטלון)

אודות NEXT TV

בשנים האחרונות זיהתה חברת הוט את הטרנדים החמים בצפייה בטלוויזיה ובאביזרי מסך אחרים, והשיקה פלטפורמת צפייה דיגיטלית במרץ 2017. NEXT TV הינו הדור הבא של הצפייה הבין מסכית המתקדמת ביותר. הפלטפורמה פונה לצעירים שאינם מחוברים לטלוויזיה הרב – ערוצית וכוללת את מגוון הפקות המקור של HOT ותוכן מובחר מהעולם באמצעות פלטפורמה המותאמת לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים.
הוט - הדבר הגדול הבא

היום בארוע ההשקה, מיימין שייע פייגנבוים מאמן "גולסטאר" (צילום: דניאל מטלון)

בתחילת אירוע ההשקה עלתה לבמה מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין ואמרה: " HOT גאה להיות הראשונה לפרוץ גבול נוסף עבור התוכן הישראלי עם השקת פלטפורמה דיגיטאלית בינלאומית שתאפשר לצפות בהפקות המקור של HOT בכל מקום בעולם ובתחילה בארה"ב. כבר למעלה מעשור שהסדרות שלנו נמכרות לחברות מובילות בחו"ל, וזוכות בפרסים בינלאומיים. התרחבות לשוק הבינלאומי היא השלב הטבעי הבא".
הוט - הדבר הגדול הבא

טל גרנות גולדשטיין – מנכ"לית הוט – היום בהשקה (צילום: דניאל מטלון)

הפקות מקור ישראליות זוכות להצלחה גדולה בחו"ל גם בגרסאות בשפות זרות

בנוסף, עלה לבמה גם נדב חנין, סמנכ"ל התוכן והחדשנות החדש של HOT ואמר: "HOT גאה להיות נושאת הדגל של היצירה הישראלית עם השקעה של מעל 2 מיליארד שקל – רק בעשור האחרון. המוצר שנציע יהיה עדכני ויתחדש כל הזמן עם תכנים מגוונים, כך שלצופים תמיד יהיה חדש ומעניין. כאמור, ארה"ב היא רק ההתחלה, ואנו כבר נערכים להרחבת השירות שלנו לשווקים נוספים על-ידי הכנת כותרות תרגום בשפות נוספות ועם דיבוב".

באירוע ההשקה הוקרן סרטון המדגים את תכני הוט המקוריים ובגרסתם בחו"ל:

לסיום – נקודות למחשבה

לדברי אנשי הוט, יש ישראלים ודוברי עברית למכביר בארה"ב ובשאר העולם שצורכים תכנים בעברית וזאת בעזרת אתרים מיוחדים ושימוש בפטנטים טכנולוגיים שונים. הפיתרון שהוט מציעה עושה סדר בכל הנושא וזאת בעלות בסיסית של 10 דולר לחודש, כעלות מנוי נטפליקס. בנוסף, קהל גדול במדינות דוברות אנגלית משתמש בסטרימר בשם ROKU שמאפשר צפייה מסודרת בכל אתרי הסטרימינג למניהם (נטפליקס, אמזון, הולו ועוד) בקלות ובאיכות צפייה של 4K. בעתיד צפוייה הוט לשלב את אפליקציית NEXT בתור הסטרימר של ROKU. הרחבת פלטפורמת NEXT לעולם, תאפשר לדוברי עברית בעולם ולתיירים ישראלים המרבים לטייל בחו"ל, לצפות בתכנים האהובים עליהם בין אם זה חדשות, ובין אם זה סדרות דוברות עברית.

לדיון בנושא: הוט – הדבר הגדול הבא


15:30
  /  
12.11.2018
  
מאת: דניאל מטלון

1