ה- Charge 3 של פיטביט מגיע לישראל

סוללה ל-7 ימים, עמידות עד עומק 50 מטרים ויותר מ-15 מצבי אימון. רצועת הכושר Charge 3 של פיטביט מגיעה לישראל
8:00
  /  
07.11.2018
  
מאת: אלי חבוש

דגם רצועת הספורט החדשה של פיטביט, ה Charge 3, מגיע לישראל.

ה Charge 3 יאפשר לכם לבחור מתוך מעל 15 מצבי אימון (ריצה, רכיבה על אופניים, שחייה, יוגה, אימון מחזורי ועוד) תוך כדי שאתם יכולים להגדיר את המטרה אליה אתם רוצים להגיע בכל קטיגוריה ולצפות בזמן אמת בנתונים סטטיסטיים שהרצועה תפיק עבורכם. בסופו של יום תוכלו לבדוק כמה קלוריות שרפתם בפעילות שנבחרה ותוך כדי פעילות גם לדעת ולעקוב אחר קצב הלב שלכם.

הצמיד בעל רכיב GPS שיוכל להציג לכם את המקומות שהייתם בהם והמסלול ואם אתם חובבי שחייה ספורטיבית, אז תשמחו לגלות שהצמיד עמיד מפני מים עד לעומק של 50 מטרים ויודע לנטר פעילויות ספורט רטובות.

אבל לא רק בפעולות יזומות שלכם, ה Charge 3 יתמרץ אתכם לבצע פעילות תוך שהוא יתזכר אתכם לקום מהכורסא ולזוז. כשתלכו לישון, הצמיד ינטר את מחזורי השינה שלכם ויספר לכם לא רק האם ישנתם טוב או לא, גם יגיד לכם מתי לישון.

מלבד תזכורות לקום ולהזיז את עצמכם, הצמיד גם יציג לכם הודעות מתוך הסמארטפון שלכם על מנת שלא תפספסו הודעה או שיחה חשובה בזמן האימון. ואם אתם ממש ממש מחוברים לטלפון שלכם ולא יכולים להניח את העבודה בצד לזמן האימון, תוכלו גם להשיב להודעות האלה בהודעות קבועות מראש דרך הצמיד.

לדברי החברה, סוללת ה Charge 3 יכולה להחזיק לכם עד 7 ימים, תלוי באינטנסיביות השימוש שלכם בו.

הצמיד יימכר ברשת באג, במחיר של 699 ש"ח ומגיע בשתי מידות של רצועה – S+L

 

ה- Charge 3 של פיטביט מגיע לישראל

 

לדיון בנושא: ה- Charge 3 של פיטביט מגיע לישראל


8:00
  /  
7.11.2018
  
מאת: אלי חבוש

1