החנות הראשונה של שיאומי בישראל נפתחה היום

לפני אפל. שיאומי פותחת חנות ראשונה בדיזינגוף סנטר

11:00
  /  
14.08.2018
  
מאת: אלי חבוש

חנויות אפל מושכות אליהן חובבי טכנולוגיה וגם כאלה שאינם חובבי טכנולוגיה והחנויות של התפוח כבר מזמן הפכו למוקד עליה לרגל, לפעמים סתם ככה. מה שלא כולם יודעים הוא שגם החנויות של שיאומי גורמות לעניין לא קטן ומהוות בעצמן מוקד משיכה והרבה בזכות המיתוג שלהן והמגוון הרחב של המוצרים הנמכרים שם. לא סתם החברה הסינית אינה מכנה את לקוחותיה כ"לקוחות" אלא כ"אוהדים".

ובעוד שחנות אפל עדיין אין בישראל, הרי שהנה היום, נפתחה בישראל החנות הרשמית הראשונה של שיאומי בדיזנגוף סנטר בת"א שם יימכרו למעלה מ – 100 מוצרים. את חלקם ניתן יהיה למצוא באופן רשמי אך ורק בחנות של שיאומי ובאתר שיאומי ישראל. מוצרים אחרים ניתן יהיה להשיג גם אצל המשווקים המורשים של חברת המילטון.

החנות הראשונה של שיאומי בישראל נפתחה היום

למרות הכל חשוב לזכור – כמו שלאפל אין חנות רשמית שלה בארץ והיא משתמשת במשווקים מורשים (איידיגיטל, אייסטור…) כך גם שיאומי והחנות הזו היא משווק מורשה של שיאומי (Authorized reseller)

החנות נפתחה היום לקהל הרחב אולם ההשקה הרשמית תתקיים ביום ד', ה – 22.8.18, בשעה 20:00. עלות הקמת החנות נאמדת בכמיליון שקלים ותוכננה על ידי האדריכלית חנה סלי.

החנות הראשונה של שיאומי בישראל נפתחה היום

בין המוצרים שיימכרו בחנות הרשמית של שיאומי בדיזינגוף סנטר: מחשבים ניידים, רמקולים, ראוטרים, אוזניות, קורקינטים חשמליים, קומקומים חכמים, משקלים חכמים, תיקים ממותגים, מברשות שיניים חשמליות, שואבי אבק רובוטיים חכמים,עטים, מטריות, שעונים חכמים, מטענים לסמארטפון, חצובות סלפי, מצלמות, מצלמות אבטחה, סמארטפונים ועוד.

קבוצת המילטון מציגה דוגמא למחירים שתוכלו למצוא בחנות כשלמשל שואב אבק רובוטי חכם של שיאומי יעלה סך של 999 ₪ וצמיד חכם Mi Band 2 + סוללת גיבוי נטענת XIAOMI 5000mAh Mi Power Bank 2 Silver במחיר של 29 ₪ בלבד.

המבצעים יהיו מוגבלים בשיטת כל הקודם זוכה.בהמשך מבטיחה המילטון כי יחשפו מבצעים נוספים לסטרימר Mi Box, לקורקינט החשמלי של שיאומי Mi Electric Scooter ולאחד מהסמארטפונים דרך עמוד המותג בפייסבוק ובאינסטגרם.

לדיון בנושא: החנות הראשונה של שיאומי בישראל נפתחה היום


11:00
  /  
14.8.2018
  
מאת: אלי חבוש

1