סמסונג משיקה מוצרי SmartThings חדשים בשיתוף פעולה עם Plume

סמסונג משיקה מוצרי SmartThings חדשים, וביניהם ראוטר חדשני הכולל מרכזת בית חכם מובנית ו-WiFi משופר בטכנולוגיית Mesh של Plume. 

8:15
  /  
14.08.2018
  
מאת: דורון נמרוד

סמסונג מרעננת את קו מוצרי ה-SmartThings שלה (בית חכם) ומציעה 2 מוצרים חדשים עיקריים: מרכזת בית חכם (hub) חדשה המתחברת אלחוטית במקום קווית לראוטר הביתי שלכם, וכן ראוטר חדשני הכולל את טכנולוגיית ה-Mesh WiFi של חברת הסטארטאפ Plume. זוהי טכנולוגייה המאפשרת בקלות רבה לפתור בעיות קליטה בחדרים השונים בבית ע"י שימוש במתאמים קטנים וחכמים המתחברים לאחד משקעי החשמל בחדר, שלא רק עושים WiFi Repeat כמו מגברי ה-WiFi הפשוטים הקיימים בשוק, אלא יודעים ללמוד באופן אדפטיבי את תנאי השטח ע"י שימוש באינטליגנציה מלאכותית (AI) המנתחת הפרעות רדיו, מאתרת חסמי קליטה כמו קירות, וכו.

הראוטר כאן הוא הבשורה היותר מעניינת. הוא כולל בתוכו גם מרכזת SmartThings מובנית, וכמובן שעובד גם עם אותם מתאמים נוספים בטכנולוגיית ה-Mesh WiFi של Plume שהזכרנו קודם לכן, למקרה שצריך לשפר בכל זאת את הקליטה בחדרים מרוחקים או מבודדים, ובכך למעשה אנחנו אמורים לקבל ראוטר המקנה קליטת WiFi טובה יותר מכל ראוטר אחר של סמסונג שהיה קיים עד היום.

ומכיוון שהראוטר הוא גם מרכזת SmartThings, ניתן לחבר אליו התקני בית חכם רבים כמו התקני תקע-שקע, מתגים לקיר, נורות חכמות ועוד, ולראשונה באופן מובנה בראוטר, הוא מכיל גם תמיכה מובנית בהתקנים העובדים בפרוטוקולי הבית החכם Zigbee ו-Z-Wave. כלומר, אם כבר רישתתם את הבית החכם שלכם בהתקנים המשתמשים בשיטות הללו, תקבלו תאימות מול הראוטר החדש.

הראוטר ייקרא SmartThings WiFi, ויימכר במחיר של $120 ליחידה או ב-$280 לבאנדל של 3 יחידות.

מרכזת ה-SmartThings האלחוטית (ללא יכולות ראוטר) שהזכרנו קודם תימכר ב-$70

בנוסף, סמסונג מציעה גירסאות עדכניות של התקני ה-SmartThings שלה, הכוללים חיישני טמפרטורה, תנועה, ויברציות, נזילות מים, פותחי דלתות, לחצנים חכמים וכו, במחירים של בין $15 ל-$35 ליחידה.

סמסונג משיקה מוצרי SmartThings חדשים בשיתוף פעולה עם Plume

 

לדיון בנושא: סמסונג משיקה מוצרי SmartThings חדשים בשיתוף פעולה עם Plume


8:15
  /  
14.8.2018
  
מאת: דורון נמרוד

1