סמסונג מציגה: שעון חדש שישמור עליכם רגועים

סמסונג מציגה שעון חדש שיעזור לכם לנהל אורח חיים בריא יותר. יגיע לישראל

19:40
  /  
09.08.2018
  
מאת: אלי חבוש

סמסונג כבר לא משתמשת במותג ה GEAR שליווה את השעונים שלה ומכריזה הערב, כחלק מאירוע הכרזת הגלקסי נוט 9 שלה בניו יורק, על שעון חדש שנקרא פשוט Galaxy Watch.

השעון החדש של סמסונג ילווה את העונד אותו לאורך כל שעות היממה ויסייע לו לנהל אורח חיים בריא, החל בהתעמלות יומית, ניטור אחר רמות חרדה ולחץ ואפילו תוך כדי השינה.

העיצוב

בפן העיצובי של השעון, ה- Galaxy Watch מגיע בגדלים ועיצובים חדשים, גרסת 46 מ"מ כסופה וגרסת 42 מ"מ בשחור או זהב ורוד. ה- Galaxy Watch ממשיך את מורשת השעונים החכמים של סמסונג עם המסגרת המעגלית והמסתובבת שהפכה לסימן ההיכר של השעון ובמקביל מאמץ את המראה הדיגיטלי עם תצוגת Always On, בנוסף לשימושיות משופרת. לראשונה , ה- Galaxy Watch מציע גם תקתוק שעון אנלוגי וצלצול לחיווי השעה, וכן אפקט עומק המטיל צל שמגדיר כל פרט בלוח השעון ומעניק לשעון מראה ותחושה של שעון מסורתי. 

סמסונג הציגה שעון חדש

השעון כמאמן אישי

ב- Galaxy Watch יש 21 תרגילים חדשים, ובסך הכל 39 אימונים המאפשרים לצרכנים להתאים ולשנות את שגרת האימון שלהם. אבל לא רק כאן, השעון החדש יוכל לעקוב גם אחרי הארוחות והקלוריות שאתם מכניסים לגופכם. המשתמשים יכולים לעקוב אחר הארוחות עם Bixbby Vision בהתקן גלאקסי שלהם, לצלם תמונה של כל ארוחה ולקבל מיד את המידע התזונתי שלה ב-Samsung Health וב- Galaxy Watch ובדרך זאת לנהל טוב יותר את צריכת הקלוריות.

ה- Galaxy Watch מציע מעקב אחרי מידת הלחץ והמתח אצל העונד אותו. יכולת זאת מזהה אוטומטית רמות מתח גבוהות ומציעה תרגילי נשימות המסייעים למשתמשים להישאר רגועים וממוקדים. בנוסף, יכולת חדשה ומתקדמת למעקב אחר דפוסי שינה מנטרת את כל היבטי השינה, לרבות מחזורי שנת רע"מ (ריצודי עיניים מהירים). המידע מאפשר למשתמשים להתאים את הרגלי השינה ולוודא שהם מקבלים את המנוחה הדרושה כדי להמשיך בשגרת יומם.  

בנוסף, ה- Galaxy Watch  מספק עמידות ברמה צבאית  עם זכוכית   Gorilla Glass DX+ ועמידות במים עם דירוג של חמש אטמוספרות.

סמסונג הציגה שעון חדש

השעון החדש מספק חיבוריות בכל מקום באמצעות תמיכה ב LTE ומאפשר שימוש של עד 80 שעות, אלא, למרות שהשעון אמור להגיע לישראל (כפי הנראה במועד בו אמור להגיע הגלקסי נוט 9), לעת עתה הוא לא יתמוך בחיבוריות ה LTE בארץ. חבל

 

 

 

 

לדיון בנושא: סמסונג הציגה שעון חדש שישמור עליכם רגועים


19:40
  /  
09.08.2018
  
מאת: אלי חבוש