סמסונג הציגה את הגלקסי Note 9. דגם משודרג של ה Note 8

סמסונג מציגה את הגלקסי נוט 9 החדש. עם עט אקטיבי ויותר זיכרון כדי שתוכלו לשחק בו פורטנייט. בארץ בעוד שבועיים

19:00
  /  
09.08.2018
  
מאת: אלי חבוש

סמסונג הציגה היום בניו יורק את הגלקסי נוט 9, המכשיר הכי חזק והכי מתקדם לדבריה היום כשהוא מטפל ומתרכז בבעיות שכיחות שיש למשתמשים – סוללה וזיכרון.

השינויים בגלקסי נוט 9 החדש, כמו במכשירים הקודמים של סמסונג, מתרכזים יותר בחומרה הפנימית שלהם ופחות בעיצוב החיצוני כשהוא נראה ודומה לגלקסי נוט הקודם שהציגה החברה. בסרטוני הטיזר אותן שחררה החברה לפני האירוע הבטיחה מהפיכה בדמות סוללה שלא נגמרת וזיכרון ענק.

אז אולי לא מהפיכה אבל נראה שסמסונג פשוט הגדילה את הסוללה לקיבולת של 4000 מילי אמפר ומבטיחה שימוש של יום שלם ומציגה את הנוט החדש עם זיכרון המתחיל עם גודל של 128GB ודגם גדול יותר של 512GB. בנוסף, בעזרת כרטיס זיכרון חיצוני תוכלו להגדיל את הזיכרון עד ל 1TB.

סמסונג הציגה את הגלקסי Note 9: הכי מתקדם היום

ה- Galaxy Note9 הוא סמרטפון חזק ביותר עם מעבד 10nm אקסינוס 9810 (בדומה לגלקסי S9) ומסך בגודל 6.4 אינצים ברזולוציה של 2960X1440 ובחדות של 516 פיקסלים לכל אינץ. זהו המסך הכי גדול שהציגה סמסונג בסדרת הנוט שלה וגם כאן אנחנו מקבלים את צג האינפינטי המגיע עד לשולי המכשיר (ולא, אין כאן מגרעת). את צג אינפיניטי של ה- Galaxy Note9 משלימים רמקולי סטראו תוצרת AKG המסוגלים לספק צליל Dolby Atmos.

בגב המכשיר תמצאו את שתי העדשות ואת חיישן טביעות האצבע שנמצא מתחתיהן. שתי המצלמות יצלמו ברזולוציה של 12 מגה פיקסלים כשהמצלמה הקדמית תצלם ב 8 מגה פיקסלים. סמסונג הוסיפה פיצ'ר חדש לצילום שיבדוק לאחר הצילום האם התמונה יצאה טוב או לא, למשל האם האובייקט מצמץ ותודיע לנו מיד.

גם כאן תמצאו את האפשרויות האחרות שהוצגו כבר כמו צילום סופר איטי וגם תמצאו כאן אפשרות בינה מלאכותית בשם Scene Optimizer שתדע לטייב את התמונה שלקחנו לפי הסצנה שצולמה.

סמסונג הציגה את הגלקסי Note 9: הכי מתקדם היום

העט

אחד השינויים המעניינים ביותר נעשו בעט של הנוט. העט של סדרת הנוט הוא הדבר המייחד את המכשיר על פני מכשירים של יצרניות אחרות ועד היום העט היה יותר פאסיבי מאקטיבי וכעת ניתן יהיה להשתמש בו כשלט רחוק. למשל תוכלו להורות למצלמה לצלם תמונה בעזרת לחיצה על כפתור העט, להתחיל או להפסיק סרטון וידאו ביוטיוב, להשתמש בו כשלט במצגות פאוור פוינט ועוד.

סמסונג הציגה את הגלקסי Note 9: הכי מתקדם היום

העט החכם – לא רק לכתיבה

לצורך הפעלת העט מוטמעת סוללה בתוכו שתתן לכם 40 דקות של עבודה כשההטענה מתבצעת כשהעט נמצא בתוך עריסת המכשיר. אבל אל דאגה, גם אם העט לא טעון, הוא עדיין יוכל לבצע את שאר הפעולות שהיה מבצע עד היום.

בשורה לחובבי ה Fortnite

לכל חובבי משחק הפורטנייט, תשמחו לשמוע שהמשחק מגיע גם לפלטפורמת האנדרויד ושמכשיר הגלקסי נוט 9 החדש יהיה הראשון שישלב את המשחק במכשיר.

סמסונג הציגה את הגלקסי Note 9: הכי מתקדם היום

הגלקסי נוט 9 מגיע בארבעה צבעים – כחול, סגול, נחושת ושחור והוא עמיד למים בתקן של IP68.

מכשיר ה DEX של סמסונג שהופך את הגלקסי שלכם לתחנת עבודה, בוטל ולמעשה ניתן מעתה לחבר את הגלקסי נוט 9 ישירות למסך, כמו שעשו יצרניות אחרות, ואין צורך עוד בקופסת ה DEX בדרך.

סמסונג הציגה את הגלקסי Note 9: הכי מתקדם היום

קופסת ה DEX בוטלה

הבשורה המעניינת היא שהמכשיר יוכרז ויגיע לישראל כבר ב 22 לחודש אוגוסט וסביר להניח שיהיה זמין לרכישה כבר ב 24 לאוגוסט ביחד עם שווקים נוספים בעולם, זאת אומרת ממש עוד שבועיים.

 

בכל הנוגע למחירים אז כבר הבנו שהמחירים לא יהיו זולים כאן וצפויים להתחיל מ- 1,000 דולר לגרסת ה 128GB ו- 1,250 דולר לגרסת ה 512GB.

כמה יעלה בארץ? את זה נדע ב 22 לאוגוסט.

בנוסף לגלקסי נוט 9 החדש, הציגה סמסונג שני מכשירים נוספים: שעון חכם חדש ובעיצוב חדש וסייענית קולית חדשה המשתמשת בבקיסבי ומשולבת ברמקול בדומה לאלקסה של אמאזון וגוגל הום של גוגל.

סמסונג הציגה את הגלקסי Note 9: הכי מתקדם היום

שעון בעיצוב חדש

סמסונג הציגה את הגלקסי Note 9: הכי מתקדם היום

 

סייענית ביקסבי – גלקסי הום 

  

לדיון בנושא: סמסונג הציגה את הגלקסי Note 9. דגם משודרג של ה Note 8


19:00
  /  
9.8.2018
  
מאת: אלי חבוש

1