נטפליקס תוריד עבורכם את הפרק הבא

מורידים תכני נטפליקס לנייד? מעכשיו זה יהיה פשוט ואוטומטי יותר

16:00
  /  
10.07.2018
  
מאת: אלי חבוש

אם גם אתם מורידים מנטפליקס את הפרקים שלכם לנייד ועסוקים בכל פעם בהורדת הפרק הבא, תשמחו לשמוע ש Netflix משיקה מאפיין חדש לבעלי טלפונים וטאבלטים של אנדרויד בשם Smart Downloads. מעתה לאחר שמסיימים לצפות בפרק שהורד למכשיר, פיצ'ר ה- Smart Downloads ימחק אותו ולאחר מכן יוריד באופן אוטומטי את הפרק הבא, במידה ויש יותר פרקים שלא הורדו לצפות.

התכונה החדשה תאפשר גם לאלה שהורידו עונה שלמה להפוך את ההורדה הבאה לפשוטנ יותר וכך במקרה שהורדתם עונה שלמה של התוכנית שלכם, לאחר שתצפו בפרק הראשון של העונה פרק זה יימחק ו- Smart Downloads תוריד את הפרק הראשון של עונה מספר 2 , כל עוד היא זמינה להורדה בשירות של Netflix (הורדת מראה).

Netflix מאפשרת אופציות נוספות של הורדה ומחיקה, לדוגמא במידה ומנוי הוריד את פרקים 6 עד 9 בסדרה וצפה בפרק 2 ובפרק 5, לאחר הצפייה הם ימחקו ופרקים 10 ו- 11 יורדו למכשיר.  דוגמא נוספת; אם מנוי הוריד את פרקים 3, 7 ו- 13 וצפה בפרק 3, לאחר הצפייה פרק 3 ימחק ופרק 14 יורד למכשיר.

בסיום ההורדה תוצג הודעת סטטוס בטלפון הסלולרי כאשר ההורדה מתבצעת ותתקבל התראה כאשר ההורדות יושלמו.

אז איך זה עובד?

ברגע שמסיימים לצפות בפרק שהורדנו, בפעם הבאה שעוברים ל- Wi-Fi, האפליקציה תמחק אוטומטית את הפרק הזה ותוריד את הפרק הזמין הבא. לאחר השלמת ההורדה ניתן להמשיך לצפות.

Smart Downloads מוחקות פרק שנצפה עבור כל פרק שהיא מורידה כך שזה לא "מבזבז" שטח אחסון נוסף מעבר למה שכבר הורד. בנוסף, התכונה החדשה אינה צורכת את חבילת הגלישה בסלולר ופועלת רק כאשר מחוברים ל- Wi-Fi.

ניתן לבטל את התכונה של "הורדה חכמה". בחלק העליון של אפשרות ההורדות, ישנה אפשרות עריכה בצד שמאל למעלה של המסך. ברגע שלוחצים ניתן לכבות את אפשרות הורדה חכמה. אפשרות זו טובה גם למי שרוצה לשמור על הפרק גם לאחר הצפיה בו.

לדיון בנושא: נטפליקס תוריד עבורכם את הפרק הבא


16:00
  /  
10.07.2018
  
מאת: אלי חבוש