EliteBook 800 G5 של HP, מחשבים ניידים שנבנו סביב אבטחה

סדרת ה- EliteBook של חברת HP מציעה מחשבים ניידים עם דגש על אבטחה אשר יעניקו רשת ביטחון ושקט נפשי בכל ...

7:35
  /  
02.07.2018
  
מאת: זיו רוזנפלד. מאמר שיווקי
תוכן שיווקי

HP Sure Start

חברת HP שמה לעצמה כמטרה ראשונה לבנות את סדרת ה- EliteBook 800 G5 שתקרוץ לאנשי ה- IT ותבדל אותה משאר החברות בתחכום ובהיקף הפתרונות שיש לה להציע – והכל מתחיל ב- BIOS.

BIOS שניתן לסמוך עליו הינו חיוני לתפקוד אמין ובטוח של מערכת ההפעלה, פתרון ה- Sure Start שנמצא כאן בדור הרביעי שלו, בודק את מקוריות ה- BIOS בכל אתחול על מנת לוודא שהוא תקין, במידה ולא, תבוצע בצורה אוטומטית החלפה שלו עם גרסה אמינה שאוחסנה מבעוד מועד מעל זכרון Flash מקומי יעודי, שלא נגיש למערכת ההפעלה או לתוכנות צד שלישי, בכך ה- BIOS הופך לאמין בפני התקפות – ואחד היתרונות החזקים שיש כאן ל- HP לעומת המתחרים זה שהפתרון משלב חומרה בדמות בקר מיוחד שעובד יחד עם קושחה מתאימה ותוכנה והכל עובד בצורה אוטומטית עם שקיפות מלאה על הפעולה בפני המשתמש.

HP Sure Click

גלישה לא מאובטחת מהווה אחד מהגורמים הנפוצים ביותר לתקיפות Malware וזה יכול לקרות בקלות אם לא נשים לב לרגע לאתר אליו נכנסנו או שלחצנו בטעות במקום בו לא היינו צריכים ללחוץ. HP תוקפת את הבעיה על ידי שיתוף פעולה עם חברת Bromium שנחשבת לאחת המובילות בתחום עם פורטפוליו לקוחות בתחום הממשל, הבנקאות והבריאות. הפתרון שהם הגו ביחד נעשה על ידי בידוד ה- Session של הדפדפן במכונה וירטואלית קטנה, דבר המונע גישה ל- Malware במידה וקיים כזה, לתקוף את מערכת ההפעלה או אפילו להדביק לשוניות נוספות בדפדפן. כרגע HP Sure Click נתמך ב- Internet Explorer וב- Chromium וחשוב גם לומר כי אם מערכת ההפעלה שלכם בשפה העברית, כדאי שתשנו אותה לאנגלית כי כרגע אין תמיכה בשפת הקודש.

 

EliteBook 800 G5 של HP, מחשבים ניידים שנבנו סביב אבטחהקווי המתאר של המחשב נאים ומודרנים, ובולטים בשוק השמרני של ניידים עסקיים.

 

HP Workwise

פתרון האבטחה האחרון שכדאי להזכיר הינו כזה שיחפה עבור עבור פרצת האבטחה שכולנו עשינו בעבר. הרבה פעמים יצא לנו לחזור לעמדת העבודה שלנו ולגלות כי שכחנו לנעול אותה. ה- Workwise מגיע לפתור את זה, לאחר שנתקין את האפליקציה על הטלפון שלנו, כל התרחקות שלנו מהמחשב תנעל אותו. בנוסף, נוכל לקבל מרחוק התראות בזמן אמת על כל נסיון Login כושל למחשב, לחיצה על כפתורים או העכבר ואפילו סגירה ופתיחה של המסך. במידה ונתקרב שוב למחשב, הוא יפתח עבורנו בצורה אוטומטית. כרגע האפליקציה זמינה ב- Google Play וגם בחנות של Microsoft למי שיש טלפון מתאים.

EliteBook 800 G5 של HP, מחשבים ניידים שנבנו סביב אבטחהHP Workwise – נעילת המחשב בצורה אוטומטית

 

מעבר לזה, חבילת התוכנה המקיפה של HP כוללת גם יכולות שימושיות במיוחד כמו אפשרות של מענה לשיחות, SMS-ים והתראות במחשב מבלי לגשת לטלפון (HP PhoneWise). בחלק מהדגמים תמצאו גם אפשרות של הקטנת זווית הצפיה במסך ל- 70 מעלות על ידי שימוש בפילם מיוחד והורדת התאורה האחורית (HP Sure View), כאשר המטרה בכך הינה להגביל את הצפיה במידע רגיש מעיניים זרות. יתרון נלווה להורדת התאורה הינה הגדלת זמן הסוללה ב- 30% לערך. חיישן טביעות אצבעות כמובן שיש כאן וגם מכסה נוח להסתרת עינית המצלמה – וזה תמיד הרגל טוב לאפשר את המצלמה רק כשצריך אותה.

התוספות עושות הכל

איכות הוידאו והאודיו כאן עבור השיחות האירגוניות ב- Skype Business הינה טובה יותר ממה שראיתי במחשבים ניידים אחרים וזאת על ידי שימוש בזוג מיקרופונים. עבור השמע, HP חברה ל- Bang & Olufsen שהטמיעה את הפתרון שלה לרוחב כל הצד העליון של המקלדת ובכך קיבלנו איכות שמע גבוהה הרבה יותר ממה שניתן לצפות ממחשב עסקי.

ואם חיפשתם קצת יופי בשוק של מחשבים ניידים עסקיים שלרוב נראים משעמם, HP שילבה בסדרת ה- EliteBook 800 מארז אלומיניום חזק ששומר על משקל קל יחסית וגם חסין לטביעות אצבעות, קווי המתאר של המחשב נאים ומודרנים, ובולטים בשוק השמרני של ניידים עסקיים.

EliteBook 800 G5 של HP, מחשבים ניידים שנבנו סביב אבטחהמקלדת גדולה שנוחה לשימוש עם מקשים רספונסיבים

 

החומרה כאן עומדת בחזית הטכנולוגית עם מעבדים מסדרה 8 של אינטל בעלי ליטוגרפיה של 14nm, עם אפשרות התאמה אישית של התצורות עד ל- 32GB של RAM DDR4 בתדר 2400Mz, התקני אחסון בממשק NVMe, חיבוריות USB Type-C, שיכולה לשמש גם לטעינה, Thunderbolt 3, התאמה לתחנות עגינה ומספיק מחברי USB שלא תצטרכו בכלל לחשוב על מתאמים חיצוניים. יש גם קריצה ללנובו עם פטמת Trackpoint במרכז המקלדת, אז ההגירה יכולה להעשות בקלות.

חברת HP הצליחה עם סדרת 800 להפיח חיים ועניין בשוק שנחשב יחסית מיושן מבחינה עיצובית, עם מחשבים שמשדרים חדשניות ושומרים על מוניטין חיובי בדיוק כמו תחנות העבודה של החברה.


עמוד סדרת מחשבי EliteBook 800

לדיון בנושא: EliteBook 800 G5 של HP, מחשבים ניידים שנבנו סביב אבטחה

 

EliteBook 800 G5 של HP, מחשבים ניידים שנבנו סביב אבטחה


7:35
  /  
2.7.2018
  
מאת: זיו רוזנפלד. מאמר שיווקי