קו המחשבים של אסוס ל -2018. אז מה חדש?

אסוס הציגה בטייפה את סדרת המחשבים החדשה שלה ובהם - מחשב עם משטח עכבר שכולו מסך

7:00
  /  
05.06.2018
  
מאת, אלי חבוש, טייפה

אסוס הציגה את קו המחשבים החדש שלה לשנת 2018 כשהמחשב שגנב את ההצגה הוא ה ZenBook Pro שמגיע לראשונה בעולם עם משטח עכבר שהוא כולו מסך מגע צבעוני. 

Asus UX580 – משטח העכבר הפך למסך

אבל עוד לפני שנבין את הרעיון העומד מאחורי משטח המגע החדש, נספר שמדובר במחשב המגיע עם מעבד אינטל i5, i7 או i9 בדור השמיני, זיכרון RAM של 16GB וכרטיס מסך GeForce GTX 1050 Ti. בנוסף, בהתאם לדגם שימכר בארץ, יגיע המחשב עם כונן SSD בגודל 1TB.

הסדרה מתאפיינת בחיבוריות מקיפה אשר כוללת אינטרנט אלחוטי עד לרמה של gigabit-class 802.11ac, יציאת USB-C עם Thunderbolt 3, יציאת USB 3.1 Gen 1 Type-A ויציאת HDMI סטנדרטית.

משטח העכבר הופך למסך. קו המחשבים של אסוס

בנוסף, הסדרה כוללת גם טכנולוגיית זיהוי פנים ותמיכה מובנית בשירות הקולי "אלכסה"1 של אמזון. עם Windows Hello, ניתן להיכנס למחשב על-ידי זיהוי פנים, ועם טכנולוגיית זיהוי הקול של "אלכסה" ניתן לבצע מספר משימות במחשב באמצעות פקודות קוליות לאלקסה.

בסדרה ניתן למצוא שני דגמי מחשבים, האחד בגודל 15 אינץ 4K, דגם UX580, המגיע עם מעבד עד Core i9 והשני, בגודל 14 אינצים, דגם UX480 המגיע עם מעבד עד Core i7. דגם ה 14 אינץ יושק רק בהמשך שנת 2018.

שני דגמי המחשבים מגיעים עם רעיון משטח העכבר החדש של אסוס: אסוס הפכה והחליפה את משטח העכבר הסטנדרטי שאנחנו מכירים, במסך מגע צבעוני המשמש, מלבד כמשטח מגע, גם כמסך לכל דבר דרכו ניתן יהיה לשלוט באפליקציות ובתוכנות במחשב הנייד, לקבל הודעות ותזכורות ואפילו להרחיב את מסך המחשב על גביו.

משטח העכבר הופך למסך. קו המחשבים של אסוס

כזכור, אפל הטמיעה מסך מגע משלה במחשבים הניידים האחרונים שלה כפס מסך בראש המקלדת דרכו ניתן להגיע לקיצורי דרך שונים ולקבל מקשיים תלויי התוכנה המוצגת במסך. ה ScreenPad של אסוס מציג רעיון דומה אלא שזו הרחיבה את הרעיון הזה והטמיעה את מסך המגע על גבי משטח העכבר ויצרה מסך במימדים יחסיים למסך אמיתי כשגם ה ScreenPad יידע להציג כפתורים תלויי תוכנה (אם התוכנה תומכת כמובן) כשלמשל אם תעבדו על קובץ WORD, מסך העכבר החדש יציג לכם אפשרויות הקשורות לכתיבת מסמך כמו שינוי גופן, החלפת צבע ועיצובים.

משטח העכבר הופך למסך. קו המחשבים של אסוס

על גבי מסך העכבר ניתן למצוא קיצורי דרך לתוכנות המותקנות במחשב וניתן להוסיף או לערוך את רשימת התוכנות והפונקציות. אסוס גם מאפשרת למפתחים לפתח עבור משטח העכבר שלה מאפיינים ותכונות חדשות.

עם כל המאפיינים החדשים והמרתקים שאפשר לעשות עם משטח המגע החדש חשוב לזכור שמדובר במסך נוסף שבוודאי יצרוך זמן סוללה נוסף וכמובן, יתבטא בוודאי במחיר מעט גבוה יותר.

המחשבים מסדרת הפרו יגיעו לישראל כבר ברבעון הבא.

ZenBook S

אסוס ממשיכה בקו הזנבוקים הדק שלה ומציגה את הדגם החדש בסדרה, ה ZenBook S. מחשבי הזנבוק צמוכרים בזכות עוביים הדקיק ומשקלם הקל והמחשב הזה מגיע בעובי של 12.9 מ"מ בלבד עם משקל של 1 ק"ג בלבד והכל במארז העשוי כולו ממתכת ויחד עם כל זאת, הזנבוק S עומד בתקן עמידות צבאי MIL-STD-410G.

מתחת למכסה המנוע תוכלו למצוא מעבד אינטל Core i7 בדור השמיני, עם זיכרון RAM של 16GB, כונן SSD PCIe® x4 אולטרה-מהיר בגודל של עד 1TB ומסך מגע NanoEdge עד 4K UHD.

 מלבד מחשב הדגל, הציגה אסוס גם את סדרת VivoBook החדשה שלה בגדלים 14 אינץ ו-15 אינץ המגיעים עם מעבד עד אינטל Core i7, כרטיס מסך GeForce MX150 ושניהם מגיעים עם כונן אחסון כפול.

VivoBook S

סדרת ה VivoBook החדשה מגיעה בחמישה צבעים ומספר גימורים לבחירה

מסביב למחשב תוכלו למצוא שלושה חיבוריUSB C, כאשר שניים מתוכם תומכים גם ב-Thunderbolt 3 ובנוסך, הוסיפה ASUS גם  תמיכה ב- Alexa של אמזון, פונקציה שמאפשרת לשלוט במחשב באמצעות הקול.

משטח העכבר הופך למסך. קו המחשבים של אסוס

 

ה VivoBook S יגיעו לארץ ברבעון הקרוב

 

 

 

 

 

לדיון בנושא: משטח העכבר הופך למסך. קו המחשבים של אסוס


7:00
  /  
5.6.2018
  
מאת, אלי חבוש, טייפה

1