הצצה ראשונה לסמארטפון הגיימינג של אסוס

צפו בהצצת הוידאו הראשונה לסמארטפון הגיימינג של אסוס, ה- ROG Phone שהוצג ממש עכשיו בטייפה

11:10
  /  
04.06.2018
  
מאת: אלי חבוש, טייפה

לאסוס יש את מותג הגיימינג המצליח שלה – ROG שראינו אותו עד עתה במחשבים הנייחים והניידים שלה וכעת היא מביאה אותו גם לסמארטפון הנייד שלנו.

רוב המשחקים היום מבוצעים באמצעות הסמארטפון. נכון שמדובר במשחקי קזואל ולא הארדקור גיימינג אבל העולם בהחלט פונה לשם משנה לשנה. אסוס החליטה להיכנס לתחום כבר עכשיו ומציגה את הסמארטפון הראשון שלה המיועד לגיימרים…טוב, סמארטפון גיימרים.

נכון שהיא לא הראשונה להוציא סמארטפון גיימינג אבל אסוס מציגה את המכשיר הראשון שלה עם מפרט גבוה ומוצרים משלימים לחווית גיימינג מושלמת.

ה ROG Phone מגיע עם מעבד סנאפדרגון 845 החדש שאמנם נמצא גם במכשירים אחרים אך כאן אומרת אסוס שהיא עשתה לו בוסט לביצועים שמגיעים למהירות שעון של 2.96 מבלי כל מאמץ והכל באמצעות מערכת ונטילציה המוטמעת בתוך המכשיר ומחוצה לו. עם המכשיר תקבלו גם יחידת אוורור המתחברת למכשיר ומאפשרת לפזר את החום החוצה ולהשאיר את הטלפון קריר.

בנוסף יש גם זיכרון עבודה של 8 גיגה בייט וסוללת 4000 מילי אמפר.

אבל לא רק מפרט, אסוס מצרפת למכשיר (כאביזרים נוספים) גם מוצרים שישלימו את חווית הגיימינג. כך למשל ניתן למצוא בקר עם מסך מובנה, אליו מחברים את הסמארטפון וכך תקבלו מערכת גיימינג עם שני מסכים איתה תוכלו גם לשדר את המשחקים החוצה ולשלוט בפיד הזה תוך כדי משחק.

הצצה ראשונה לסמארטפון הגיימינג של אסוס

הצצה ראשונה לסמארטפון הגיימינג של אסוס

בקר נוסף, שכבר ראינו בעבר, הוא בקר המתחבר משני צידי המכשיר ונותן אפשרות למקשים פיזיים בצידי המכשיר לשליטה נוחה יותר במשחק.

הצצה ראשונה לסמארטפון הגיימינג של אסוס

אסוס הציגה גם תחנת עגינה, דרכה אפשר להתחבר למסך גדול יותר באמצעות כבל hdmi ותובפות לחיבורי חשמל, usb, סאונד ועוד.

הצצה ראשונה לסמארטפון הגיימינג של אסוס

ה ROG Phone חדש מאוד ועדיין אין תאריך מדוייק להשקתו (בישראל ברבעון השלישי כנראה) ועדיין אין מחיר.

אותנו מעניין האם סמארטפון הגיימינג הזה, או הקונספט הזה בכלל, יגרום לכם לקנות אותו או שעדיין מדובר בקונספט ביניים שמצד אחד מורכב מידי עבור שחקני קזואל ומהצד השני אינו עדיין פלטפורמת גיימינג רצינית, מה שישאיר אותו בינתיים כמוצר נישתי עבור חובבי הזאנר ואוהדי ROG

 

 

 

 

לדיון בנושא: הצצה ראשונה לסמארטפון הגיימינג של אסוס


11:10
  /  
4.6.2018
  
מאת: אלי חבוש, טייפה

1