פרצו לכם לג'ימייל? גוגל משיקה את ה-Advanced Protection

נמאס לכם שמנסים כל הזמן לפרוץ לחשבון שלכם? גוגל מכריזה על שירות ה-Advanced Protection העושה שימוש במפתח חומרה קטן ומאובטח ...

20:00
  /  
01.06.2018
  
מאת: דורון נמרוד

במהלך השנים האחרונות, אנו עדים לנסיונות חוזרים ונשנים של האקרים לפרוץ לחשבונות המקוונים שלנו, וכשזה קורה, זה מאוד מרגיז, ואם הצמדתם אל החשבון אמצעי תשלום, עלולים גם לגנוב מכם כסף דרכו.

הבעייה חמורה במיוחד עבור משתמשים המוכרים יותר בציבור כמו עיתונאים, פוליטיקאים, סלבריטאים, "אושיות פייסבוק" וכדומה, שחווים את התופעה הזו באופן תכוף עוד יותר.

שוב פרצו לכם לג'ימייל? גוגל משיקה את ה-Advanced Protection

כידוע, רוב ספקי השירותים מאפשרים לוגין דו שלבי לחשבון שלכם באמצעות SMS לטלפון הנייד, אימייל לאשרור או דרך אפליקציה בסמארטפון שזו בהחלט הגנה קשוחה למדי נגד מי שמנסה לפרוץ אליכם מרחוק, אבל מה קורה אם נגנב או אבד לכם מכשיר הסמארטפון? במקרה זה, עלולים לגנוב לכם את הזהות, והחזרת החשבונות אליכם תהיה משימה לא פשוטה בכלל.

שוב פרצו לכם לג'ימייל? גוגל משיקה את ה-Advanced Protection

לצורך זה, גוגל משיקה את שירות ה-Advanced Protection, המאפשר באמצעות מפתח חומרה אלחוטי קטן ואלגנטי אותו תוכלו להוסיף לצרור המפתחות שלכם, ורק בעזרתו תהיו מסוגלים לעשות לוג אין לחשבון הגוגל במכשיר חדש (מחשב, טאבלט, סמארטפון וכו). גוגל ממליצה בחום לרכוש 2: אחד שיהיה איתכם בצרור המפתחות ואחד לגיבוי שיהיה מוטמן במיקום בטוח בבית, למשל.

בסרטון הבא תוכלו לראות תיאור קצר של השירות:

וכאן מסבירים איך משתמשים בשירות:

כמה זה עולה? באמזון המחירים נעים בין $17 למפתח הגיבוי לבין $25 למפתח הראשי. משלוח לארץ יעלה כ-$7.5, שכמעט ולא ישתנה אם תזמינו יותר מפריט אחד (כלומר, גם משלוח 2 או 3 פריטים יעלה כ-$7.5, כל עוד לא תעברו את סף המיסים של $75).

לרכישת מפתח ראשי, הקליקו כאן.

לרכישת מפתח גיבוי, הקליקו כאן.

לדיון בנושא: שוב פרצו לכם לג'ימייל? גוגל משיקה את ה-Advanced Protection


20:00
  /  
1.6.2018
  
מאת: דורון נמרוד

1