הסוף לטבלאות האקסל – אפליקציה חברתית לתוצאות משחקי המונדיאל

Carlsberg scorer תייתר לכם את הצורך באיש אקסל במשרד ותנהל את תוצאות המונדיאל בצורה חברתית וחווייתית

9:00
  /  
24.05.2018
  

חברת הסטארט-אפ הישראלית 365Scores, המפתחת את אפליקציית הספורט 365 ו-"קרלסברג ישראל", מותג הבירות הבינלאומי, פיתחו את Carlsberg scorer: פלטפורמה חברתית חדשה בה יוכלו המשתמשים להזין את תחזיות תוצאות משחקי המונדיאל ולשחק מול החבר'ה.

הסוף לטבלאות האקסל - אפליקציה חברתית לתוצאות משחקי המונדיאל

מטרת הפלטפורמה החדשה, שפותחה על ידי צוו מהנדסי התוכנה של SCORES365 היא לייתר את הצורך בטבלאות אקסל לצרכי מעקב אחר תוצאות המונדיאל אותן מעדכנים בסוף כל יום עם תוצאות המשחקים.

הפלטפורמה החדשה מאפשרת לכל אחד, לפתוח קבוצה, להיות מוגדר כ'קפטן' ולהזמין אליה חברים נוספים (ללא הגבלה) באמצעות לינק שניתן להעברה בוואטסאפ, בטלגרם או בפייסבוק. עם פתיחת הקבוצה המשתמשים מוזמנים לנחש את תוצאות שלב הבתים. בהמשך הם יכולים לנחש מי תהיה המנצחת הגדולה של המונדיאל ומי יהיה מלך השערים של הטורניר. בסיום שלב הניחושים הראשון, המתבצע כולו בטלפון הנייד, יוכלו חברי הקבוצה לצפות בניחושים של יתר חבריהם. לאחר סיום שלב הבתים יוזמנו המשתמשים להמשיך ולנחש את תוצאות שלב הנוק-אאוט.

בניגוד לשיטת האקסל המיושנת שלפיה המשתתפים נאלצים להמתין לעדכון היומי של "איש האקסל" במייל, בממשק של Carlsberg scorer הטבלה תתעדכן בזמן אמת ולאחר כל גול. בדרך זו יוכלו החברים לראות באופן מיידי את מצבם בטבלה מה שיגביר את העניין ואת ההיבט החברתי של הממשק.

כמו כן, כל משתמש יוכל לבחור אם לקבל התראות אישיות על מצבו או על המצב של החברים האחרים בטבלה, לדוגמה כשהוא יעלה למקום הראשון בקבוצה או כשחברו ירד למקום האחרון. את ההודעות הללו אפשר יהיה לשתף ברשתות החברתיות.

הרישום למשחק Carlsberg scorer יימשך עד שריקת הפתיחה של משחקי המונדיאל בארבעה עשר ביוני (14.6). הרישום הוא ללא עלות והוא יתאפשר לאחר הורדת האפליקציה 365 הזמינה בחינם בחנויות האפליקציות הרשמיות.

 צילומי מסך האפליקציה:

הסוף לטבלאות האקסל - אפליקציה חברתית לתוצאות משחקי המונדיאל

הסוף לטבלאות האקסל - אפליקציה חברתית לתוצאות משחקי המונדיאל

 

הסוף לטבלאות האקסל - אפליקציה חברתית לתוצאות משחקי המונדיאל

 

לדיון בנושא: הסוף לטבלאות האקסל – אפליקציה חברתית לתוצאות משחקי המונדיאל


9:00
  /  
24.5.2018
  

1