Fitbit Versa נחת בישראל. שוב ללא עברית

השעון החדש של Fitbit עשה את כל הדרך לארץ אבל לא יודע לדבר עברית. הוא כן יודע לעקוב אחר מחזור האשה ...

16:00
  /  
17.05.2018
  
מאת: אלי חבוש

שעון הספורט החדש של פיטביט, שהושק בעולם לפני כחודשיים, הגיע היום לארץ ומיועד לחובבי הספורט שרוצים להתנהל בעולם החכם של המכשירים הלבישים. אלא של Fitbit החדש יש עוד כמה אסים בשרוול במיוחד כשהוא גם קורץ למין הנשי באפשרויות המותאמות להן.

את ה Versa, הגרסה החדשה של החברה, ראינו כבר ברומא לפני כחודש ימים, במסגרת אירוע GPC לקראת תערוכת IFA בברלין. Fitbit החליטה שהשעון החכם החדש שלה הוא קפיצת מדרגה על פני המכשירים הלבישים הקודמים שלה ולוחצת על הגז כדי לשווק אותו לעולם.

Fitbit Versa נחת בישראל. שוב ללא עברית

Versa מגיע עם מארז אלומיניום דק במיוחד, ומבנה אלומיניום, מעט מחודד וזוויתי. תצוגת צללית מרובעת ומעוגלת בפינות עם תכונות מסך מגע בהיר וצבעוני (בהירות עד 1000nits).

Versa מושקת עם Fitbit OS 2.0 מערכת ההפעלה החדשה, אינטואיטיבית והוליסטית יותר של נתוני הבריאות והכושר וכמו במכשירים הלבישים הקודמים של החברה, גם כאן הדגש הוא קודם כל על ספורט ובריאות.

Fitbit Versa נחת בישראל. שוב ללא עברית

Fitbit Versa נחת בישראל. שוב ללא עברית

באמצעות ה Versa תוכלו להביט בנתונים סטטיסטיים יומיים ושבועיים שישקללו ויפרטו את נתוני הבריאות, פעילות היסטורית, קצב הלב, סיכומי תרגיל, הודעות מוטיבציה להנעה לפעולה, טיפים וטריקים והדרכות יומיות.
למי שצריך עזרה לקום מהספה, השעון יוכל לתמרץ ולהדריך אישית את העונד אותו עם מעל 15 מצבי התעמלות, מעקב אחר קצב הלב, מעקב שינה משתנה שגם יזכיר לנו לנוח מעקב שחייה הכולל שריפת קלוריות, לופים וכו'. לשחיינים מביניכם (ואולי גם לצוללנים), השעון עמיד מבפני מים עד עומק של 50 מטרים.
בעתיד תתווסף אפשרות לנטר פעילות חריגה כמו דום נשימה באמצעות חיישן sp02 המשולב במכשיר. 

המחזור החודשי תחת שליטה

Fitbit הכניסה בשעון אפשרויות הפונות למין היפה וכוללות מעקב בריאותי כדי לעזור לנשים להבין כיצד המחזור החודשי מתחבר לבריאות הכללית שלהם. על פי סקר פיטביט שנערך לאחרונה, 80% מהנשים לא ידעו כמה שלבים נמצאים במחזור החודשי ויותר מ -70% לא הצליחו לזהות נכון את האורך הממוצע של המחזור, דבר המעיד על חוסר מודעות לבריאות האישה. 

Fitbit Versa נחת בישראל. שוב ללא עברית

Fitbit Versa נחת בישראל. שוב ללא עברית

באמצעות האפשרות הנשית החדשה בשעון, תוכל העונדת אותו להתחבר בקלות אל נתוני מחזור המחזור שלה, לתעד סימפטומים כמו כאבי ראש, אקנה ועוויתות ומסייע אפילו לעזור להציג לרופא פרטים ספציפיים שיסייעו בטיפול מותאם אישית. האפשרות הנשית בשעון מאפשרת גם תחזית של המחזור החודשי באמצעות אלגוריתם חדש שיידע ללמוד את העונדת אותו ולדעת לחזות מתי יגיע המחזור הבא.

Fitbit Versa נחת בישראל. שוב ללא עברית

לקחת את המוסיקה איתך

אמנם לשעון אין את האפשרות להוספת סים סלולרי אך עדיין לא תצטרכו לקחת אתכם את המכשיר הסלולרי לאימון הבא שלהם בכדי לשמוע מוסיקה. פיטביט ו DEEZER שיתפו כאן פעולה ואפליקציית שרות המוסיקה המצליחה, דיזר, משולבת כבר בשעון ותאפשר לשמוע את רצועות ה FLOW שלכם תוך כדי אימון מבלי שהשעון יהיה מחובר לסלולרי.

רצועת ה FLOW היא למעשה המאפיין הייחודי של DEEZER המאפשר להם להבין את העדפות המוסיקה של הנמשתמש ולהביא לו את המוסיקה המתאימה עבורו. רצועות ה FLOW האוטומטיות, יסונכרנו לשעון מבלי שתצטרכו לחבר אותו ולהוריד אליו את המוסיקה בצורה ידנית.

את כל הדברים האלה יודע לעשות השעון עם יכולת עבודה של כ-4 ימים רצופים (לדברי החברה כמובן), אלא מה? כל הטוב הזה מגיע עם חיסרון די משמעותי לקהל הישראל וזאת משום שגם השעון הזה, בדומה לקודמו שהגיע לישראל, לא מגיע ולא יגיע עם תמיכה בעברית. לא רק בממשק, אלא גם בתמיכה בקבלת הודעות למשל שיתקבלו בג'יבריש במקום משהו מובן כלשהו. וזה חבל כי כרגע השעון מיועד לחובבי ספורט אמיתיים שמחפשים את הערך המוסף בתמיכה ספורטיבית ושאינם משתמשים בסביבה עברית בחיי היומיום שלהם.

מחיר 899 ש״ח, אחריות לשנה על ידי רשת ׳באג׳ יבואנית רשמית.
חשוב לזכור כי החברה מוכרת את השעון בעולם במחיר רשמי של כ-200 יורו, מה שהופך את המחיר בישראל למחיר זהה כמעט למחירו בחו"ל.

בהמשך, יגיעו לישראל מבחר מבין האביזרים הנלווים של Versa הכוללים, רצועות מתכת בצבעים שונים, עור, פלדת אל-חלד, קולקציות מעצבים ושיתוף פעולה ייחודי עם ׳אדידס׳. 

 

Fitbit Ace – הצמיד החכם לילדים

עדיין לא, אך בקרוב תשיק החברה בישראל גם את הצמיד החכם שלהם המיועד לילדים מגיל 8 שיאפשר להורה לעקוב אחר פעילות הילד בשעון שלו. בנוסף, השעון יתמרץ את הילד לעשות פעילות גופנית באמצעות אתגרים שירימו אותו מהספה וימנעו את בעיות ההשמנה הרווחות בעולם בכלל ובארץ בפרט. כאמור, בקרוב.

Fitbit Versa נחת בישראל. שוב ללא עברית

 

לדיון בנושא: Fitbit Versa נחת בישראל. שוב ללא עברית

 


16:00
  /  
17.5.2018
  
מאת: אלי חבוש

1