שירות SmartVOD מקבל מיתוג חדש – MUVIZ

שירות ה-OTT, מהותיקים בישראל, מקבל מיתוג חדש ומתאים את עצמו לשוק הישראלי.

9:30
  /  
09.05.2018
  
מאת: מרטין סבג

הבהרה: הצטרפתי לחברת וונטייז בשנת 2012, כשבחברה היו רק 4 אנשים והשירות, smartVOD, הושק בבלעדיות על מכשירי סמסונג (טלוויזיות חכמות, טאבלטים וסמארטפונים).

בחברה ניהלתי את המוצר והייתי אחראי על כל האספקטים של המוצר (ממשקים, אינטגרציות, פלטפורמות, תשלומים, שירות לקוחות, פיתוח עיסקי ועוד).

מאז עברו הרבה ביטים ב-CDNים, ועל זה אולי אכתוב פעם איזה פוסט מעניין.

לפני כחודשיים, עזבתי את וונטייז לאתגר הבא (לחברת Time To Know, למי שמתעניין), אז אין פה פירסום עצמי או אינטרסים סמויים.

כניסת שירותי OTT כמו סלקום TV, פרטנטר TV, רמי לוי TV ו-STING TV וכמובן, NETFLIX, גרמו לכך שאין ממש ערך מוסף ביצירת שירות עצמאי נוסף מבוסס מנוי חודשי ולכן החברה לקחה כיוון של שירות "משלים" לשירותים האחרים והוא שירות של השכרה ורכישה של סרטים.

הסרטים הם להשכרה ו/או רכישה סמוך ליציאתם מהקולנוע כשהם חייבים להיות במודל מסחרי כזה, כפי שמוגדר על ידי האולפנים, כלומר, סרט שתמצאו להשכרה ב-MUVIZ יהיה בהשכרה בכל פלטפורמה אחרת שמאפשרת השכרה ושירותי מנוי בלבד (נטפליקס למשל וסלקום TV) פשוט לא יהיה להם את הסרט הזה למשך 6-9 חודשים.

מתוך ההודעה לעיתונות של החברה:


 

פספסתם את הסרט בקולנוע?

MUVIZ– שירות חדש המאפשר צפייה ישירה בסרטים במחשב בטלוויזיה ובנייד בסמוך לסיום הצגתם בקולנוע

MUVIZ, של חברת וונטייז משכירה ומוכרת סרטים חדשים על בסיס הסכמים בלעדיים עם האולפנים המובילים ובהם וורנר, דיסני, סוני ופוקס באיכות הגבוהה ביותר ללא התחייבות וללא דמי מנוי

 

לרגל ההשקה יקבל כל מנוי חדש סרט ראשון ב- 4.90 שקלים

הסוף להורדות פיראטיות? MUVIZ.co.il – אתר חדש ואפליקציה לצפייה ישירה מציע אלטרנטיבה חוקית ואיכותית לצפייה ישירה בסרטים חדשים ללא דמי מינוי וללא התחייבות מכל מסך עם כתוביות או דיבוב בעברית ובאיכות צפייה מקסימלית.

MUVIZ הינו שירות סרטים לצפייה ישירה חוקית ואיכותית שבבעלות חברת VONETIZE. השירות מציע לצרכן את הסרטים החדשים ביותר מאולפני הסרטים בהוליווד בסמוך להצגתו בבתי הקולנוע באיכות שידור האינטרנטי הגבוהה ביותר בישראל (FULL HD 1080p). ובקרוב באיכות 4K-HDR.

הצרכן יכול לצפות בסרטים החדשים ביותר בצפייה ישירה לכל מכשיר קצה כולל – טלוויזיות חכמות, סטרימרים, סמארטפון, טאבלטים ולראשונה בישראל דרך המחשב הביתי או הלפטופ. ניתן לצפות בסרט היכן ומתי שרוצים ללא שום התחייבות אלא באמצעות תשלום על הצפייה עצמה, ללא צורך להירשם למנוי או לשלם דמי גישה או מנוי וללא שום מחויבות.

 

MUVIZ מציעה את הסרטים החדשים ביותר כ- 10-12 שבועות לאחר סיום הקרנתם בבתי הקולנוע, במודל תשלום על פי צפייה, הרבה לפני ערוצי הסרטים או שירותי סטרימינג דוגמת נטפליקס, להם MUVIZ מהווה שירות משלים.

 

בין שוברי הקופות המובילים אותם ניתן יהיה למצוא בשירות בחודשים הקרובים הקרובים: שלושה שלטים באבינג מיזורי, שחקן מספר אחת, פרא עם דווין ג'ונסון, הפנתר השחור והנוקמים: מלחמת האינסוף ועוד. בנוסף ניתן למצוא בשירות סרטים נבחרים מכל הזמנים לצפייה ישירה או לרכישה לרבות סרטי ילדים מדובבים לעברית וסרטים בדיבוב לרוסית.

ההרשמה מהירה פשוטה קלה וכמובן ללא עלות או התחייבות כלשהי ומצריכה כתובת דוא"ל וסיסמא בלבד. עלות צפייה ישירה היא 20.90 ₪ בלבד ל- 48 שעות, מכל מכשיר.

בנוסף מציעה MUVIZ אפשרות לבנות ספריית סרטים פרטית, ע"י רכישתם החד-פעמית ללא צורך באחסון. הסרטים נשמרים בחשבון הלקוח וניתן לצפות בהם שוב ושוב בכל עת. עלות רכישת סרט עומדת לרוב בין 29.90-69.90 ₪.

MUVIZ מציעה מבצע היכרות לנרשמים חדשים– צפייה ישירה ראשונה ב 4.90 ₪ בלבד.

 


 

לכניסה לשירות: www.muviz.co.il

 

 

שירות SmartVOD מקבל מיתוג חדש - MUVIZ

לדיון בנושא: שירות SmartVOD מקבל מיתוג חדש – MUVIZ


9:30
  /  
9.5.2018
  
מאת: מרטין סבג

1