משפחה אחת תטוס עם נבחרת ארגנטינה למונדיאל 2018

קמפיין פרסומי חדש ומלהיב של חברת Hisense אותו מוביל מלך השערים שייע פייגנבוים, מבטיח להעניק חבילת אירוח מפוארת הכוללת טיסה ...

9:10
  /  
04.05.2018
  
ידיעה שיווקית
תוכן שיווקי

חברת Hisense מריצה קמפיין תחת הסלוגן "הכל נשאר במשפחה" בהובלתו של שייע פייגנבוים, הפרנטור של המותג בארץ ומלך השערים של הפועל תל אביב בכל הזמנים. הקמפיין יזכה משפחה אחת בחבילת אירוח מפוארת שתכלול טיסה יחד עם נבחרת ארגנטינה למונדיאל וגם כניסה למשחק מול איסלנד.

הפרס השני יזכה משפחה בביקור יחד עם נבחרת ארגנטינה בכותל. הפרס השלישי יוענק ל- 3 משפחות שיזכו להתארח במשחק הידידות בין נבחרת ארגנטינה לישראל.

גיא אדרי, מנכ"ל Hisense ישראל: "כחברה מובילה בתחום הטלוויזיות בישראל, החלטנו, לרגל המונדיאל, לצאת בפעילות הפונה לקהל היעד העיקרי – המשפחה כולה ולהעניק לה את האפשרות לעבור חוויה איכותית ומלכדת. אנו סמוכים ובטוחים כי המשפחה שתזכה במקום הראשון, לצד ארבעת המשפחות הנוספות שיזכו במקומות השני והשלישי, תיקחנה את החוויה הזו איתן לכל החיים".

על מנת להכנס לתחרות, יש צורך להירשם באתר הייעודי ולספר למה מגיע לכם לטוס למונדיאל. הקמפיין עלה בימים אלו לאויר ובסוף מאי תתקיים ההגרלה עם הכרזת הזוכים. את ההודעה על המקום הראשון תקבל המשפחה ישירות משייע פייגנבוים.

כיצד נרשמים להגרלה?
מלאו את הפרטים שלכם בקישור הבא וספרו למה מגיע למשפחה שלכם לזכות. בהצלחה!


9:10
  /  
4.5.2018
  
ידיעה שיווקית