פרטנר מכריזה על שיתוף פעולה עם אמאזון וידאו

שיתוף פעולה חדש בין פרטנר לאמאזון וידאו. בינתיים תוכלו להוריד את האפליקציה לממיר. לוקליזציה בהמשך

7:00
  /  
15.04.2018
  
מאת: אלי חבוש

פרטנר מודיעה היום על שיתוף פעולה חדש בינה ובין אמאזון להטמעת שירותי הוידאו שלה בממיר של פרטנר, בדומה למה שעשתה כבר עם נטפליקס.

אמאזון פריים וידאו יצטרף לשירותים אותם מציעה פרטנר ואת האפליקציה ניתן יהיה להוריד לממיר האנדרויד של פרטנר וזאת לראשונה בעולם בממירי אנדרויד. למעשה, פרטנר TV הוא שירות הטלוויזיה הראשון והיחיד בישראל שמציע את אפליקציית Amazon Prime Video על גבי הממיר, ושירות ה-OTT הראשון בעולם שתומך באפליקציה על גבי ממיר אנדרואיד TV.

פרטנר מכריזה על שיתוף פעולה עם אמאזון וידאו

אלא שכרגע עדיין לא ידועים כל הפרטים בקשר לשיתוף הפעולה ומלבד האפשרות לראשונה להוריד את אפליקציית אמאזון וידאו על הממיר, אין כרגע מידע לגבי מחירים או מבצעים מיוחדים שיתלוו לשירות וההתקשרות כולה תתבצע דרך השירות של אמאזון. כך גם לוקליזציה שבוודאי תגיע בהמשך.

שירות הוידאו של אמאזון אינו רווי בתכנים יחסית לשירות של נטפליקס למשל וגם לא תמצאו בו את כל התכנים שלכם מתורגמים כרגע. בין שאר התכנים שתוכלו למצוא באמזון הם האיש במצודה, סניקי פיט, Mrs. Maisel, Hand of god ועוד…

השירות של Amazon Prime Video עולה 2.99 דולר לחצי השנה הראשונה ולאחר מכן -5.99 דולר. אל השירות ניתן להצטרף דרך אמאזון בלבד כרגע.

 

לדיון בנושא: פרטנר מכריזה על שיתוף פעולה עם אמאזון וידאו

 


7:00
  /  
15.4.2018
  
מאת: אלי חבוש

1