אוזניות Philips SHD8800

פיליפס מציגות אוזניות אלחוטיות ייעודיות ל- TV. אין צורך בתהליך צימוד Bluetooth, האוזניות בעלות זמן סוללה עצום ומגיעות עם עריסה ...

22:00
  /  
09.04.2018
  
מאת: Deanna2688

קהל יעד

אנשים רבים צופים בטלווזיה באיזורים פתוחים ברחבי הבית שלהם. לעיתים, הרעש של מכשיר הטלווזיה משתלט על האווירה בסלון, במיוחד במקרים שאנשים מעדיפים לבלות יחד במרחב המשותף, אך להנות מפעילויות אחרות. זה נפוץ במיוחד בבתים שבהם המרחב הבידורי מצומצם יחסית, או לחילופין בחדר השינה, שבו צד אחד יעדיף לצפות בטלווזיה ואילו הצד השני יימצא את הרעש ממקלט הטלווזיה בלתי נסבל בשעה מאוחרת ביום. ה- SHD8800 מעניקים תמורה נהדרת לכסף שימוש קל ונוח, במיוחד עבור אלו שמתקשים מעט טכנולוגית ועם ביצוע Pairing כל פעם מחדש.

אריזה

האוזניות מגיעות ארוזות היטב באריזה קשיחה,.מופרדות ממיכל העגינה. המתקן יפה ועגול, לא מגושם מדי ועם צורה מעודנת שמתאימה לכל סלון מבלי למשוך תשומת לב מיותרת. הכבלים מגיעים בנפרד בתוך קופסה סגורה. ישנו כבל 3.5 מ"מ, ואפשרות לחיבור אופטי.

אוזניות פיליפס SHD8800

 

האוזניות

ההתקנה קלה ופשוטה. מחברים את מטען העגינה אל הטלווזיה בעזרת כבל 3.5 מ"מ. מחברים את מתקן העגינה לחשמל והאוזניות מוכנות לשימוש!
האוזניות עצמן הן אוזניות Over Ear, אשר מגיעות עם כריות ריפוד נוחות ורכות היושבות מסביב לאוזן. קשת האוזניות מתכווננת ומאפשרת התאמה מרבית להיקף הראש של המשתמש. פיצ'ר מגניב של האוזניות הוא הדלקה וכיבוי אוטומטיים שלהם כשמסירים אותן. מה שמאפשר חיסכון משמעותי בחיי סוללה.
אוזניות פיליפס SHD8800

 

איכות הסאונד

האוזניות עובדות בתדר RF של 2.4GHz תחנת הבסיס מחוברת אל הטלווזיה במחבר של 3.5 מ"מ ומשדרת בצורה דיגיטלית אל האוזניות. איכות הסאונד היא גבוהה, נקיה וללא הפרעות. זה מתאפשר בעזרת דרייברים בעובי של 40 מ"מ ויוצרים סאונד עשיר ונעים. אין לכם מה לדאוג לגבי ערבוב בין הרשת האלחוטית שלכם לבין האוזניות, שמא יפריעו אחד לשני.
בזמן השימוש, מתקן העגינה ישב מדף מעל הראוטר הביתי שלי, ובמהלך השימוש לא נרשמו כלל הפרעות בין הרשת האלחוטית הביתית שלי, לבין האוזניות. האוזניות הן בעלת טווח של 30 מטר, ועומדות במילתן. גיחה קצרה למטבח שמרה אותי בשמע אל מול הטלווזיה בלי צורך לעצור את הסדרה. הצליל שנשמע הוא מדויק, נעים, סאונד נקי וחד, והתדרים אינם מתערבבים זה בזה. הנמוכים נשמעים מצוין, אך ללא עומק משמעותי. אך עדיין מייצגות את הסאונד נאמנה. קחו בחשבון שהאוזניות אינן חוסמות רעשים, ורגישות הווליום אינה גבוהה, מה שאומר שאם מישהו ידבר לידכם בקול רם, תצטרכו להגביר את העוצמה כדי לנתק אתכם מהסביבה ולא לשמוע אותו כדי להמשיך להנות מהסדרה
זו יכולה להיות מתנה נהדרת לפסח להורים שלכם, אמא שלכם תקבל קצת שקט בזמן שאבא יוכל להנות ממשחק כדורגל, מבלי להפריע אחד לשני.ולשמור על שלום בית.

אוזניות פיליפס SHD8800

 

סיכום

ב- SHD8800 אין התקנה מסובכת, האוזניות ידידותיות מאוד למשתמש עם חיווי נוח המסמל הטענה, והמשתמש לא נזקק לבצע פעולות מול הטלווזיה בכל פעם שהוא רוצה לחבר את האוזניות. מרימים אותן מהמתקן, וזה עובד.

את האוזניות אלחוטיות דיגיטליות לטלויזיה Philips SHD8800 תוכלו להשיג דרך היבואן Bconnect במחיר של 699 שקלים בלבד מה שהופך אותן למתנה מצוינת.

לדיון בנושא: אוזניות Philips SHD8800


22:00
  /  
9.4.2018
  
מאת: Deanna2688

1