לאחר עיכובים, ספוטיפיי הושקה רשמית

לאחר עיכובים רבים, ספוטיפיי עלתה היום. כמה יעלה השרות? כל הפרטים. מאמר מעודכן

12:00
  /  
12.03.2018
  
מאת: עפר לאור

כפי שדיווחנו לכם כאן לראשונה, ספוטיפיי ערכה הבוקר מסיבת עתונאים בו היתה צפוייה להשיק את שרות המוסיקה שלה מיד לאחר מכן אלא כעת מתברר כי עניינים טכניים או בדיקות שצריכה לבצע, עיכבו את עלייתה הרשמית.

ספוטיפיי בעצמם אינם יודעים או לפחות כך הם אומרים, כשלטענתם יעלה השרות בזמן הקרוב בטווח של שעות בודדות ועד כיומיים. עדכון: כרגע נודע לנו שההשקה מתעכבת בכמה שעות בודדות בלבד והשרות יתאפשר החל מהשעה 16:00.

עדכון נוסף: השרות הושק בשעה 16:00

לא ברור מהן אותן  בדיקות שצריכה לעשות החברה על מנת להרים את השאלטר על השרות בישראל, אך אלה מסתבר דחו את ההשקה המתוכננת שלה הבוקר ודחו אותו כפי הנראה לשעה 16:00.

כזכור, זוהי לא הבעיה הראשונה בה נתקלה ספוטיפיי בכניסתה לארץ וכניסתה לוותה בבעיות משפטיות ומו"מ מול אקו"מ בקשר לתשלום העמלות אותן היתה צריכה להעביר. הבעיה אמנם נפתרה (או אמורה היתה להיפתר) וספוטיפיי אמורה היתה להשיק את השרות שלה היום אך תיאלץ לאכזב משתמשים רבים שציפו לתחילת השרות עוד הבוקר וייאלצו להמתין עוד מספר שעות במקרה הטוב.

אז כמה יעלה השרות? שירות המוסיקה של ספוטיפיי יעלה 19.90 ש"ח לחודש. החברה לא תשווק בארץ מסלול משפחתי או מסלול סטודנטים אך כן תאפשר מנוי חינמי מבוסס פרסומות.

פרסום ראשון: השקת ספוטיפיי בישראל מתעכבת

פלייליסט שנות השמונים דרך גוגל הום בטלויזיה

כידוע, ספוטיפיי אינו שירות המוסיקה היחיד בישראל והיא המצטרפת האחרונה לשני שירותים גדולים שכבר הושקו כאן – אפל מיוזיק ו DEEZER שגם שתיהן מציעות את שירות המוסיקה שלהן ב 19.90 לכל חודש כשלאחרונה שיתוף פעולה בין פרטנר לאפל מיוזיק אף מאפשר למצטרפים לקבל מנוי חינם לחצי שנה.

בנוסף, לאפל מיוזיק יש מסלול משפחתי בעלות של 29.90 ש"ח ול DEEZER קיים מסלול Hi-Fi לחובבי האודיו במחיר של 39.90 ש"ח.

גם לחברות הסלולר קיימים מסלולי מוסיקה כשפלאפון מפעילה כבר שנים רבות את שירות MUSIX בעלות של 14.90 ש"ח לכל חודש או 29.90 ש"ח לחודש למסלול משפחתי.

לסלקום מנגד יש את שירות סלקום ווליום בעלות של 19.90 ש"ח לכל חודש ו 9.90 ש"ח למנויי הטלויזיה של החברה. וחברת פרטנר כאמור לא מזמן החלה בשיתוף פעולה עם אפל מיוזיק.

הבהרה: המידע המובא כאן אינו מידע רשמי שהתקבל מספוטיפיי ישירות

 

לדיון בנושא: פרסום ראשון: השקת ספוטיפיי בישראל מתעכבת


12:00
  /  
12.3.2018
  
מאת: עפר לאור

1