ווסטרן דיגיטל: מוצרים חדשים לגיבוי המידע וכרטיס זיכרון הגדול בעולם

ווסטרן דיגיטל משיקה בישראל מספר פתרונות אחסון וגיבוי. לכל צרה שלא תהיה  

9:00
  /  
08.03.2018
  
מאת: אלי חבוש

ווסטרן דיגיטל, השיקה אתמול בישראל את My Cloud Home  – פתרון אחסון ענן אישי ביתי חדש שיאפשר לכם לגבות כמעט את כל המדיה הדיגיטלית שלכם מכל מקור אפשרי, חלקו אף באופן אוטומטי ומכל מקום בעולם. מלבד מוצר הענן האישי החדש, השיקה אתמול החברה בתל אביב עוד מספר פתרונות אחסון וגיבוי לצרכים שונים

My Cloud Home

ווסטרן דיגיטל: מוצרים חדשים לגיבוי המידעאת ה- My Cloud Home ניתן להגדיר כך שיעתיק באופן אוטומטי ובצורה רציפה כל תוכן המשתמש מהטלפון החכם ומהתקני המחשב שלהם. מסמכים מכונני USB flash, כוננים קשיחים חיצוניים וכרטיסי זכרון ניתנים לייבוא מהיר דרך יציאת USB. בנוסף, משתמשים יכולים להתחבר ולהעביר תוכן מפלטפורמת המדיה החברתית שלהם ושירותי הענן המועדפים כגון Dropbox, Box, Google Drive  ו-Facebook.

אבל לא רק. ה My Cloud Home יכול לשמש כמעין סטרימר לתכני הוידאו שלנו. תוכניות טלויזיה, סרטים, סרטוני וידאו ביתיים ומוסיקה שנשמרו במכשיר יכולים להיות מוזרמים לטלויזיה באמצעות Plex.  ניתן להזרים את התוכן גם לטלפון חכם או לטאבלט באמצעות אפליקציה.

התכונות שנוספו בדגם החדש שהושק על פני הדגם הקודם:

-מעבד כפול בכוח שלו (4 ליבות 1.4GHZ)
-עידכונים אוטומטים לענן בלי צורך לחפשם בשרת.
-מודול מותאם לסמארטפון

פתרון My Cloud Home Duo מספק את כל הפונקציונליות של פתרון My Cloud Home בתוספת תצורת כונן כפול המוגדרת למצב (Mirror (RAID 1 המשכפלת תוכן באופן אוטומטי לכונן נוסף לאבטחה כפולה של החומר שלנו.

My Cloud Home משווק בישראל מהיום בכל הרשתות והמשווקים המורשים במחיר מומלץ לצרכן של  799 ₪ עבור 2 טרה ביט.

 

 

SanDisk extreme portable SSDווסטרן דיגיטל: מוצרים חדשים לגיבוי המידע

 

 

התקן זיכרון SSD נייד המיועד לצלמים וחובבי רחפנים. מותאם לעבודה עם מערכות windows ו-MAC, ומגיע עם כניסת USB-C , USB-A, USB 3.1 (Gen 2). SanDisk extreme portable ssd הסופר מהיר הינו מוצר מושלם לשמירת צילומים ברזולוציות גבוהות וסרטי ווידיאו במהלך העבודה בשטח,

SanDisk extreme portable ssd משווק בישראל מהיום בכל הרשתות והמשווקים המורשים במחיר מומלץ לצרכן של  449 ₪.

 

 

 

 

 

 

GB Msd card400

ווסטרן דיגיטל: מוצרים חדשים לגיבוי המידעכרטיס זיכרון microSD בעל הנפח הגדול בעולם לשימוש במכשירים ניידים. כרטיס הזיכרון מסוגל לאחסן עד 40 שעות של סרטי ווידיאו באיכות Full HD, עם קצב העברת נתונים של עד 100MB/s. קצב תעבורה זה יאפשר למשתמשים להעלות 1,200 תמונות בדקה. בנוסף, כרטיס 400GB* SanDisk Ultra microSD  תואם למפרט A1 App Performance Class specification שמאפשר לכרטיס להטעין אפליקציות בקצב מהיר יותר.

האפליקציה המשודרגת SanDisk Memory Zone תספק למשתמשים שליטה על אחסון הזיכרון של מכשיריהם הניידים ומאפשרת למשתמשים לבצע פעולות כמו: איתור נתונים, ארגון, העברה, גיבוי, כולל תוכן מתויג מפייסבוק ואינסטגרם. 

GB Msd card400  משווק בישראל מהיום בכל הרשתות והמשווקים המורשים במחיר מומלץ לצרכן של  1190 ש"ח.

 

iXpand Base 

ווסטרן דיגיטל: מוצרים חדשים לגיבוי המידעפתרון לגיבוי ואחסון יומיומי לבעלי אייפון. בעל עד 256GB של אחסון מקומי,  בסיס ה- iXpand מעוצב בצורה קומפקטית ומאפשר לו להתייצב בנוחות על שולחן או ארונית לילה, בעל ראש גומי רך למיצוב הטלפון וכבל המאפשר לעטוף את המכשיר ולשמור על תאורה מסודרת ומאורגנת.

את האייפון תחברו למכשיר לפני השינה והתכנים שלכם פשוט יגובו ויישמרו על גבי ה-iXpand. שחזור התוכן המגובה לאייפון הוא גם כן מהיר וקל. בין אם שחזור הטלפון הנוכחי או החדש, הצרכנים מחברים בפשטות לאפליקציית ה-iXpand ויכולים לשחזר את הקבצים בחזרה לאייפון בלחיצה. 

iXpand Base  משווק בישראל מהיום בכל הרשתות והמשווקים המורשים במחיר מומלץ לצרכן של  299 ₪ לנפח 32 גיגה.

 

 

 

 

My Passport Wireless SSD

ווסטרן דיגיטל: מוצרים חדשים לגיבוי המידע

 

בהתקן זיכרון SSD נייד כולל כרטיס העתקה בנגיעה אחת שמאפשר עריכה ושיתוף תכנים מהשטח. כן משולבת יכולת חדשה לגשת ישירות למכשיר דרך אפליקציות יצירה ניידות של צד ג' כמו FiLMiC Pro ו-LumaFusions.

My Passport Wireless SSD  משווק בישראל מהיום בכל הרשתות והמשווקים המורשים במחיר מומלץ לצרכן של  549 ₪ עבור 250 גיגה.

 

 

 

 

 

לדיון בנושא: ווסטרן דיגיטל: מוצרים חדשים לגיבוי המידע וכרטיס זיכרון הגדול בעולם


9:00
  /  
8.3.2018
  
מאת: אלי חבוש

1