סלקום TV בהטבה ללקוחות – נטפליקס בחינם

נטפליקס בתגובה: לא אישרנו את המבצע הזה. אנו חוקרים את העניין. סלקום: החברה פועלת על פי חוק. המבצע נמשך

14:00
  /  
22.02.2018
  
מאת: אלי חבוש

סלקום החלה הבוקר בהטבה ללקוחותיה בסלקוםTV לפיה מצטרפים חדשים, או לקוחות קיימים, בעלי ממיר תואם (אפלTV, טלויזית אנדרויד LG, מי בוקס של שיואמי) שמצטרפים לשרות נטפליקס, יקבלו זיכוי בחשבונית החודשית בסך של 30 ש"ח לחודש למשך חצי שנה.

כידוע, החברות פרטנר ונטפליקס מקיימות שת"פ לפיו מציעה החברה את שרות נטפליקס בחינם למשך חצי שנה. סלקום, מנסה בעקיפין לתת את אותה ההטבה ללקוחותיה מבלי להיות חלק בשת"פ עם נטפליקס וכך, היא מציעה זיכוי כספי לכל לקוח שלה שיראה שהוא הצטרף לשרות נטפליקס.

ההטבה מוגבלת בזמן (בלתי ידוע) וההנחה תהיה בגובה של 30 שקלים שהם למעשה הסכום של החבילה הבסיסית של נטפליקס.

למרות שסלקום לא הוציאה הודעה רשמית על ההטבה והמבצע הזה, הוא לא ממש עובר בשקט.
מחברת נטפליקס נמסר לנו כי "רק פרטנר מורשית להציע הטבה מסוג זו. המבצע של סלקום אינו מאושר ואנו פועלים לחקור את העניין".

מחברת סלקום נמסר לנו בתגובה כי החברה פועלת על פי חוק והמבצע יימשך.

אז נכון, לא רק שסלקום לא מפרסמת שהמבצע יצא בשיתוף נטפליקס, היא אף רושמת בתקנון המבצע בצורה בולטת שההטבה אינה נובעת משיתוף פעולה כלשהו עם נטפליקס, אך בשיחה טלפונית שערכנו עם נציג מכירות של החברה, הקשר בין השניים ברור. את ההטבה לא תוכלו לקבל מבלי שתציגו אישור על מנוי לשרות נטפליקס. כל ניסיון שלנו לקבל את ההטבה בסך 30 השקלים, נתקלה בסירוב (הרי זה לא שנטפליקס תזכה את סלקום על ההטבה). 

יחד עם זאת, חשוב להדגיש שגם הנציג ידע היטב להדגיש שלא מדובר בשיתוף פעולה כלשהו. בסופו של יום, לא בטוח שסלקום צריכה אישור ממישהו על מנת לתת הטבה כספית ללקוחותיה, אלא שכשמשתמשים בשמה ומיתוגה של חברה אחרת, התמונה עשויה להשתנות.

חשוב להבין, הקשר ושיתוף הפעולה עם נטפליקס הוא מלאכותי משהו. הרי כל אחד יכול להצטרף לשירות של נטפליקס והוא ממש לא צריך את סלקום, פרטנר או כל חברה אחרת שתסייע לו לעשות זאת. החברות כן מבינות את היתרון של נטפליקס, במיוחד כשהתכנים שלהן צריכים BOOST ועל כן מציעות ללקוח הטבות מתוך תקווה שאלה יתחברו לשרות שלהן ביחד עם נטפליקס וכך יקבלו חווית צפייה טובה יותר.

עבור הלקוח הסופי זה לא ממש משנה כיצד תיקראו למבצע ומי קיבל אישור ממי וככל שהוא אמור לדעת זה שהוא פשוט מקבל זיכוי כספי בחשבונית החודשית שלו. במקרה הזיכוי הכספי הזה מאפשר

 

לדיון בנושא: סלקום TV בהטבה ללקוחות – נטפליקס בחינם


14:00
  /  
22.02.2018
  
מאת: אלי חבוש