בזק מציגה את הנתב החדשני שלה, ה be

בזק מציגה נתב חדש בטכנולוגיית mesh שיתאים לכם לשולחן בסלון  

10:55
  /  
14.02.2018
  
מאת: אלי חבוש

הנתב, בשם be, בפיתוח עצמאי של בזק הוא קודם כל מעוצב. 

בזק מציגה את הנתב החדשני שלה, ה be

במקום שיעמוד, בזק משכיבה את הנתב ונותנת לו לוק מעוצב

בזק מציגה את הנתב החדשני שלה, ה be

בראייה של בזק, העיצוב הכרחי על מנת שתוכלו להציב את המכשיר במרכז הבית, ומלבד היותו פריט עיצובי כל הקליטה בבית תהיה טובה יותר משום שתוכלו להציב אותו במקום מרכזי בבית. העיצוב, עץ בחלקו ולבן בחלקו האחרון מטמיע בתוכו גם נורה אחת בלבד ולא סט נורות כפי שזכרנו עד היום במצבים אחרים. 

הנורה הזו תודיע לנו אם הכל בסדר או לא (אדום) וכך מרכז השרות יוכל לתת מענה מרחוק לכל בעיה בנתב.
הנתב בעל טכנולוגיית mesh והוא תומך בכל הטכנולוגיות החדשות לרבות מוצרי בית חכם. 

בשיחה שלנו עם גיל רוזן, אמר לנו זה שנעשתה מחשבה מאוד גדולה בנושא עיצוב הנתב. לדבריו, בזק רוצה שתשימו את הנתב בסלון הבית שלכם, לצד הממיר. 

מתחת למכסה המנוע של הנתב החדש, תמצאו מעבד מבוסס arm 1ghz dual core. הנתב לא מושפע מפעילות מסויימת של מוצר קצה לדברי החברה. בכל הקשור לתקשורת בבית החכם בחרו בבזק בפרוטוקול z wave.

בזק מציגה את הנתב החדשני שלה, ה be

הנתב מאפשר גלישה אלחוטית במהירות של עד 1 גיגה בתוך הבית עם תמיכה בסטרימינג באיכות 4K. באמצעות Wi-Fi חכם מתקיים בנתב חיבור אוטומטי וחכם של כל מכשיר אלחוטי בבית לאחת משתי רשתות ה- W-Fi בנתב, בתדר 2.4 גיגה הרץ או בתדר 5 גיגה הרץ מבוסס ברודקום, דבר המאפשר בחירה אוטומטית של אחד משני התדרים בהתאם לצורך ואופטימיזציה של גלישה רציפה ואיכותית.

בזק מציגה את הנתב החדשני שלה, ה be

הנתב נותן ללקוח ssid אחד ויעביר את הלקוח בין ה2.4 ל 5 בצורה אוטומטית. הערוצים, המחולקים לתתי ערוצים, ייבחרו בצורה אוטומטית והוא יעביר בהתאם לפניות של הערוץ הנדרש.

 ל-Be מתלווה גם אפליקציה ייעודית לניהול המאפשרת למשתמש לקיים קשר רציף וניהול של הנתב, ולבצע פעולות שכיחות כגון: הגדרת הרשת האלחוטית, חסימת מכשירים בבית לגלישה, קבלת התראות בזמן אמת בעת ניסיון תקיפה על הרשת וכו'. 

בנתב החדש מוטמעים מגוון של שירותי הענן:

• שירות Bcyber Inside –  המעניקות הגנת סייבר מקיפה לכל מוצר רשת המתחבר אליו, זאת באמצעות שירות Bcyber המהווה חלק אינטגרלי ממנו.

• Wi-Fi חכם הבנוי עם "MESH Inside" – הנתב מעביר לבד ערוצים בצורה חכמה ע"פ סוג המכשיר. באמצעות יחידות הרחבה שמפוזרות בבית, הלקוח יוכל ליהנות מגלישה רציפה וחלקה ללא הפרעות, גם באזורים מרוחקים (יחידות הרחבה יושקו בהמשך השנה).

• הדור הבא של שירות הבית החכם Bhome – פלטפורמה המתחברת למגוון הגלאים ומוצרי IOT חכמים לשליטה ובקרה על הבית, כגון: מצלמות, גלאי דלת, גלאי תנועה, מתגי תריס, מתגי דוד, סנסורים למזגנים ועוד (השירות יורחב בהמשך השנה). ה-Be מותאם לעולמות הסיבים האופטיים ולכל התפתחות בתשתית האינטרנט שתתרחש בעתיד.

גיל רוזן, סמנכ״ל השיווק והחדשנות של בזק, אומר: , "ה-Be הינו המשך ישיר לאסטרטגיית החיים החכמים של בזק ופתרון מושלם לבית הישראלי המתקדם שבו כבר בממוצע יש 11 מכשירים מחוברים ושימוש בלתי פוסק בתכני וידאו ושירותים זוללי רוחב פס, יחד עם צורך תמידי בהגנת סייבר. הנתב החדש הוא חוד החנית של בזק בהשקת הדור החדש של האינטרנט, ברמת אבטחה גבוהה בהרבה, עם ערכים מוספים שישפרו עבור כל אחד מאתנו את איכות וחוויית הגלישה. בזכות ה- Beיקבל כל גולש, בכל מכשיר, את הקצב האופטימלי עם איכות ורציפות גלישה או כמו שנהוג לקרוא לזה: Megabytes to the Couch. אנו חיים בעולם של 'חיים מחוברים' והבית של כל אחד מאתנו הפך להיות חכם יותר, ולשם כך יש צורך בפיתוח ציוד מתקדם שמתיישר עם ההתפתחות הטכנולוגית. במקביל תכננו את הנתב כך שיהיה ידידותי למשתמש וקל לתפעול ויהווה חלק טבעי מההתנהלות האנושית בבית הטכנולוגי". 

זמינות: אחרי פסח. כרגע יש הרשמה מוקדמת

 אין עדיין מחירים אך לא יהיה כאן שינוי מהשיטות הקיימות של החברה

 

לדיון בנושא: בזק מציגה את הנתב החדשני שלה, ה be

 

 

 

 


10:55
  /  
14.2.2018
  
מאת: אלי חבוש

1