אוזניות אלחוטיות B&W PX

ה- PX של B&W נמצאות באותה קטגוריית מחיר כמו ה- BOSE QC 35 או SONY MDR 1000X, אבל ה- PX ...

7:45
  /  
11.02.2018
  
מאת: Deanna2688

אריזה

האוזניות מגיעות בקופסה אשר החלק העליון שלה נשלף החוצה וחושף אותן מונחות בתוך מעטפת קטיפתית נעימה. מתחת למעטפת יושב נרתיק האריזה עם כבל הטענה וכבל אוזניות למקרה שרוצים ליהנות מהן דרך חיבור למכשיר עם יציאת אוזניות אשר לא תומך בבלוטות'. כבל ההטענה הינו USB-C ואלו האוזניות הראשונות עם הכבל הזה שיצא לי לראות. ההטענה מהירה מאוד ומספיקה ל-22 שעות(!) זמן ארוך לכל הדעות. הנרתיק הוא בד נעים ומרופד אשר מכיל תא קטן ונסתר בו יכולים לשבת הכבלים בצורה מסודרת שלא תשרוט את האוזניות. הנרתיק תופס מעט מאוד מקום בתיק, בניגוד לאריזות של BOSE או SONY הוא אינו קשיח וגדול. אלא רך וקומפקטי.

 

אוזניות אלחוטיות B&W PX

 

פיצ'רים וכפתורים

הנדסת האנוש והירידה בפרטים מפתיעה ב- PX. הכפתורים נעימים ונוחים לגישה. הם מכילים מצב PAIRING, כפתורי ווליום, Play,Pause. ישנו כפתור גם המאפשר גישה מהירה על "פילטר הסביבה" – חסימת הרעשים של האוזניות. קשת האוזניות ניתנת לכוונון בצורה נוחה וקלה, ונשארת במקום לאחר סוף הכוונון.
האוזניה עצמה יושבת על מתלה מתכוונן המונח בנוחות על האוזן ועל הראש ולא מכבידות על המאזין. כיסוי העור אשר מקיף את האוזן עשוי מעור מלטף ונעים ומאפשר לשקוע בתוכן ובמוזיקה. לאוזניות יש גם פיצ'ר מקסים במיוחד: הן מכילות חיישן קרבה. בהרמת אוזניה אחת ממקומה על האוזן, המוזיקה נעצרת. הרגישות של הפיצ'ר הזה ניתנת לכיוון דרך האפליקציה: מרמת ההרמה הקטנה, או בהסרה לחלוטין מהראש. פיצ'ר נוסף של החיישן הזה, שאם משאירים את האוזניות על השולחן, או מורידים אותן לרגע, האוזניות נכנסות למצב "שינה".כשמרכיבים אותן שוב על הראש, הן מתעוררות לחיים וממשיכות לנגן מאיפה שהפסיקו. שימושי, מגניב ומאפשר חסכון של חיי בטריה מרשימים ממילא אבל אחד הדברים המגניבים שנתקלתי בהם. ניתן גם להדליק את האוזניות במצב חסימת רעשים (ללא מוזיקה) שימושי במיוחד בטיסות ארוכות.

אוזניות אלחוטיות B&W PX

 

האפליקציה

האוזניות מגיעות עם אפליקציה ייעודית נלווית. למה אתם צריכים אפליקציה לאוזניות שלכם שאלתם? גם אני שאלתי. מסתבר כשהאזניות מתחברות אל האפליקציה, האפליקציה מאפשרת מגוון של אפשרויות לשליטה. כמה שליטה כבר צריך, שאלתם? תתפלאו.
האוזניות של B&W שולטות ברמת "חסימת הרעשים" שמסביבכם. החל ממצב FLIGHT, שמאפשר חסימה מקסימלית, ועד מצב OFFICE, שמאפשר לכם לשמוע מה קורה סביבכם, במידה ואתם רוצים עדיין לשמוע שמרכלים עליכם מעל הראש. בנוסף האפליקציה מציעה חיווי על הבטריה, ושליטה בפיצ'ר המגניב של "הרמת האפרכסת" (עליו פירטתי קודם).
חסימת הרעשים עצמה לא מעניקה תחושה של ואקום. היא אוטמת רעשים מבחוץ באופן מוחלט, אבל לא "ואקומי" כמו אוזניות אחרות. העובדה שאפשר לכוון את חסימת הרעשים מאפשרת התאמה באופן אינדיבידואלי בהתאם לסביבות בהן המשתמש נמצא. הפיצ'ר גם עובד מצוין, והכוונון שלו נעשה דרך האפליקציה. אמנם היא לא אוטומטית אבל לא צריך להיות קטנוניים.

אוזניות אלחוטיות B&W PX

אוזניות אלחוטיות B&W PX

 

שמע

השמע של האוזניות היה מה שהפתיע אותי במיוחד. מעבר לכל הפיצ'רים המגניבים של הרמת אפרכסת, עדיין בסופו של דבר, אלו אוזניות, וצריך שהן ייצרו צליל נעים ומדויק וחווית שמיעה מעולה. מחברה ותיקה כמו B&W אי אפשר לצפות לפחות. והPX לא מאכזבות. הרגישות שלהן מטורפת, והצליל לא נשמע אטום, או חסר צורה. צליל עשיר, נעים, מדויק. הבסים מדויקים ואינם נבלעים, הצליל אינו צורמני בגבוהים, והן מייצרות חוויה כיפית מאוד. הן לא יפצו עבור קבצים באיכות נמוכה בחוויה מתקנת או מאזנת, אבל אם תכבדו אותן בקבצים איכותיים על המכשיר שלכם, הם ישמחו לעזור להנגיש לכם חווית שמע מצויינת.

עיצוב

דגם ה- PX בהחלט מושכות את תשומת לב הסביבה. הצורה היפיפייה שלהן בהחלט מושכת את העין. הן לא צעקניות כמו ה-SONY שלי, ולא משעממות כמו ה-BOSE, החומרים היוקרתיים של האפרכסת לא רק מעניקים להם עמידות, אלא בהחלט יתאימו לכל סגנון לבוש. אני קיבלת לידי את האוזניות השחורות-אפורות אבל קיימים צבעים נוספים בצבע זהב, ואפילו כחול עמוק שנראות מדהים. המתלה עליה תלויה האוזניה מעניק להן מראה קליל ולא מגושם כאוזניות אחרות בשוק.

אוזניות אלחוטיות B&W PX

אוזניות אלחוטיות B&W PX

 

סיכום

ה- PX של B&W נמצאות באותה קטגוריית מחיר כמו ה- BOSE QC 35 או SONY MDR 1000X, אבל ה- PX לוקחת אותן בתחכום, בפיצ'רים ובביצועים. בניגוד להרגשת הואקום החונקת שב- BOSE QC35, או העיצוב הגמלוני של ה- SONY, ה- PX משקיעים תכנון ומחשבה כל הפיצ'רים שלהם, וזה ניכר לעין. האוזניות מציעות רמות משתנות של חסימת רעשים בהתאם לסביבה, תנאים מירביים לחסכון בסוללה, ואפליקציה נוחה במיוחד, תוסיפו לזה חומרים איכותיים, וקלילות מרשימה. וקיבלתם אוזניות מצוינות שבהחלט מחזירות את ההשקעה.

ניתן להשיג את האוזניות בחנויות רשת BUG במחיר ל 1699 ש"ח.

לדיון בנושא: אוזניות אלחוטיות B&W PX


7:45
  /  
11.2.2018
  
מאת: Deanna2688

1