סמנכל השיווק של LG בישראל, עוזב

גל של עזיבות ופיטורים בחברת LG מגיע לשיאו עם עזיבתו של סמנכל השיווק - זיו קוריצקי  

18:39
  /  
07.02.2018
  
מאת: אלי חבוש

זה לא סוד שכבר תקופה לא קצרה, חברת LG העולמית בכלל ו LG בישראל בפרט, עוברים זמנים לא קלים וכי חטיבת המובייל שלה במיוחד ספגה מהלומה אחר מהלומה מהן עדיין קשה לה להתאושש.

בעוד שחברת סמסונג הצליחה באופן מרשים להרים את עצמה מהרצפה לאחר סאגת המכשיר המתפוצץ (NOTE 7), נראה שהבעיות של LG שהחלו עם בעיות הבוטלופ והמשיכו עם קונספט מכשיר מוזר שלא התרומם, אינן רוצות לעזוב אותה. אמנם LG הוציאה מאז שני מכשירים שלמעשה אי אפשר באמת להכתיר אותם ככישלון, אך הקהל דרש כנראה משהו גדול הרבה יותר שישכיח את בעיות העבר. זה לא קרה.

כבר בשבועות האחרונים החל להגיע אלינו מידע לפיו LG עושה רה-ארגון שבמסגרתו, תשחרר מספר עובדים הביתה ואכן, החברה החלה כבר לפני כשבועיים בשחרורם של מספר אנשים בחברה, חלקם בתפקידי מפתח וכשביקשנו להבין האם מדובר בקיצוצי כ"א/התייעלות, נענינו שמדובר במקרים פרטיים שאין להם קשר לבעיות כלשהן בחברה.

אלא שכעת, גם סמנכל השיווק ב LG, זיו קוריצקי, ומי שמזוהה עם המותג בישראל בשבע השנים האחרונות, הודיע שעוזב את החברה. בשיחתנו עם זיו, אמר לנו זה שלא מדובר בפיטורים אלא בהחלטה אישית שלו לעזוב ולהתחיל בדרך חדשה. כידוע, זיו אינו היחיד שהחליט לאחרונה לצאת לדרך עצמאית וגם מנכ"ל רונלייט, יבואנית LG עזב את החברה לפני מספר חודשים. זיו קוריצקי שימש כסמנכל השיווק של החברה בישראל והיה אחראי לא רק על חטיבת המובייל בחברה אלא גם על החטיבות האחרות שנראה שהן דווקא מצליחות לשמור על מעמדן בישראל בינתיים.

בין אם מדובר בפיטורים ובין אם אכן בהתפטרות, הרי שנראה שמצבה של חטיבת המובייל בחברה, שבתקווה לא תתפשט לחטיבות האחרות, היא זו שאחראית לגל העזיבות/פיטורים בחברה, או לפחות הסיבה העיקרית לכך. וגם אם באמת מדובר בעזיבות ספונטניות של עובדים, גם בכירים, הרי שנקווה כי אין זה מסמל נטישת הספינה.

בתחזית חטיבת המובייל, מכשיר הדגל הבא שלה – ה G7, שלא יוכרז במסגרת תערוכת המובייל בברצלונה וכפי הנראה יוצג כחודש לאחר מכן.

לדיון בנושא: סמנכל השיווק של LG בישראל, עוזב


18:39
  /  
7.2.2018
  
מאת: אלי חבוש

1