משטח הטענה אלחוטי של Choetech מדגם T517 בטכנולוגית Qi

זה לא סתם משטח הטענה, אלא כזה שאפילו לא יפריע לכם בשינה.

17:15
  /  
30.12.2017
  
מאת: זיו רוזנפלד

 

מוצרי Choetech מככבים ב- Amazon לאורך שנים עם מאות ואלפי ביקורות חיוביות, אבל הם לא היו עד כה יותר מידי מוכרים בישראל. לפנינו משטח הטענה בטכנולוגית Qi, הקופסה לא מכילה הרבה, רק כבל Micro USB באורך אחד מטר, קצת ניירת והמשטח עצמו. את המטען עצמו אתם צריכים לספק וכדאי שהוא יהיה בזרם של 2A לפחות ומתח של 5V. חשוב לומר כי רוב היצרניות לא מספקות מטענים עם משטחי ההטענה שלהם, בין היתר על מנת לשמור על מחיר נמוך לצרכן.

משטח ההטענה עשוי מפלסטיק קשיח מבריק, עם טבעת גומי שמרימה את הטלפון כחצי מ"מ מעל המשטח על מנת שהטלפון ישב יותר יציב. את משטח ההטענה יש להזין עם מטען שלכם כאמור, כאשר אני השתמשתי במטען של Tronsmart עם Quick Charge 3.0, אבל כל מטען שיש לכם עם הנתונים שהזכרתי יתאים.

משטח הטענה אלחוטי של Choetech בטכנולוגית Qi

ניתן לראות כי הטלפון נטען גם עם הקייס העבה יחסית שיש לו והמשטח מכיל נורות LED כחולות לחיווי הטעינה. הייתי שמח אם היה גם צליל אישור, כי נורות החיווי בקושי נראות באור יום.


אם נדבר קצת על מספרים, עדכון iOS 11.2 העלה את הספק הטעינה האלחוטית מ- 5W ל- 7.5W וזה מגיע בדיוק למקסימום ההספק של משטח ההטענה, כלומר 1.5A במתח של 5V – כך לפי נתוני היצרן, אבל אני הצלחתי להגיע רק ל- 6.8W לערך ומסתבר כי זה בגלל הכבל המסופק, כי עם כבל אחר שלי, הצלחתי להגיע ל- 7.5W

משטח הטענה אלחוטי של Choetech בטכנולוגית Qi

אגב, ללא הקייס, נתוני ההטענה דומים. Apple מגבילה את הטעינה האלחוטית ל- 10W בלבד כאשר רק חלק מהמטענים של Belkin & Mophie מגיעים לזה, כנראה בגלל אסמכתת MFI. שאר המטענים האלחוטים שיש בחוץ, יגיעו לרוב רק עד 7.5W כאמור.

מה שמיוחד במשטח ההטענה הזה, זה שהוא מכיל גלאי תאורה, כך שאם אנחנו מטעינים את הטלפון שלנו לצד המיטה, האור מהמשטח לא יפריע לנו לשינה.

הטענה של אייפון 10 למשל מ- 0 אחוז סוללה ועד ל- 100% לוקחת כמעט 3 שעות. נכון, זה די הרבה זמן, אבל אם אנחנו מטעינים את הטלפון בזמן שאנחנו ישנים, זה לא אמור לשנות לנו יותר מידי. למשטח ההטענה אישורי תקינה אירופאים, עומד בתקנות FCC ו- RoHS.

החברה מספקת 18 חודשי אחריות למטען ואפשרות החזרת המוצר ב- 30 הימים לאחר קבלתו במידה ואתם לא מרוצים.

המחיר עומד על $15 בייבוא אישי, אבל יש הרבה מאוד מבצעים, אז כדאי לעקוב. 

לרכישה מאתר היצרן.

לרכישה מאמזון.

לדיון בנושא: משטח הטענה אלחוטי של Choetech מדגם T517 בטכנולוגית Qi

 

משטח הטענה אלחוטי של Choetech בטכנולוגית Qi


17:15
  /  
30.12.2017
  
מאת: זיו רוזנפלד

1