שיתוף פעולה בין פרטנר ל Apple Music – חצי שנה בחינם

פרטנר מודיעה היום על שיתוף פעולה בלעדי עם שירות המוסיקה Apple Music בישראל ואתם מקבלים חצי שנה בחינם

11:28
  /  
28.12.2017
  
מאת: אלי חבוש

 

החל מהיום, מנויי הסלולר של פרטנר ו-012 מובייל, יכולים להצטרף לשירות המוסיקה המוכר והפופולארי – אפל מיוזיק, באמצעות שליחת הודעת SMS עם המילה Music למספר 999. שירות המוסיקה של אפל כולל בתוכו כ-40 מיליון שירים באפליקציה, האזנה לתחנות רדיו, יצירת רשימות השמעה אישיות ואף לקבל המלצות אישיות התואמות לטעם האישי של כל אחד.

לקוחות שיצטרפו לשירות המוסיקה דרך פרטנר, יקבלו הטבה של חצי שנה בשירות בחינם כשבנוסף להטבה הזו, לקוחות החברה לא יחוייבו בחבילת הגלישה שלהם כלל בעת חיבור לשרות המוסיקה או אף צפייה בתכני הוידאו של Apple Music.

שיתוף פעולה בין פרטנר לאפל מיוזיק - חצי שנה בחינם

לאחר מימוש הטבת 6 חודשי Apple Music בחינם, מנויי הסלולר של פרטנר/012 מובייל יוכלו להמשיך את המנוי לשירות Apple Music בעלות חודשית של 19.90 ש"ח למנוי, שישולמו באמצעות חשבונית פרטנר/012 מובייל, או לבטל את השירות באמצעות פרטנר/012 מובייל. לקוחות שנרשמו ומימשו את ההטבה יעודכנו בסמס/חשבונית לקראת סיומה.

ההטבה ללקוחות פרטנר, זמינה מהיום גם למצטרפים חדשים וגם למנויים קיימים של שירותי הסלולר (פוסט פייד) של פרטנר ו-012 מובייל. לאחר הרשמה להטבה, יקבלו לקוחות פרטנר מגישה מלאה ל-Apple Music, ויוכלו להישאר מחוברים באמצעות הרשת הסלולרית או WiFi, או להוריד שירים להאזנה גם ללא חיבור לרשת.

שירות Apple Music מתאים לשימוש עם כל מכשיר iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV, Mac, CarPlay ו-PC, ועם מכשירי סמארטפון וטאבלטים מבוססי מערכת ההפעלה Android.

איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר, אמר: "בשיתוף הפעולה הבלעדי של פרטנר ו-Apple Music, יצרנו את ההצעה המשתלמת ביותר למנויי הסלולר של פרטנר, שיכולים מעכשיו ליהנות מ-Apple Music בכל זמן, בכל מקום וללא חיוב חבילת הגלישה, על גבי רשת הסלולר המתקדמת של פרטנר, עם הטבה בלעדית של 6 חודשי Apple Music בחינם." 

פרטים נוספים על הרשמה ומימוש הטבת Apple Music למנויי הסלולר של פרטנר, ניתן למצוא באתר החברה: https://www.partner.co.il/applemusic

לדיון בנושא: שיתוף פעולה בין פרטנר לאפל מיוזיק – חצי שנה בחינם


11:28
  /  
28.12.2017
  
מאת: אלי חבוש