הרשת של TP Link בארץ

יותר ויותר גולשים מבינים שרשת האינטרנט שלהם יכולה להיות טובה ובטוחה יותר באמצעות פתרון MESH. גם TP Link מציגה את ...

20:42
  /  
23.12.2017
  
מאת: אלי חבוש

חיבוריות האינטרנט אינה רק להזין ססמא ולגלוש. היום, כשמכשירים רבים אצלנו בבית מחוברים, הרשת חנוקה יותר והצריכה גבוהה יותר והדרישה בטווח גדלה, פתרונות ה MESH צוברים יותר ויותר הכרה, גם בישראל.

חברת TP Link מציגה את ה- Deco M5 עם טכנולוגיית Wireless Mesh המורכב מ- 3 מכשירים מעוצבים, הניתנים להגדרה מהירה ופשוטה עם אפליקציה ייעודית. כל אחד מהמכשירים בערכה, מצויד ב- 2 יציאות לחיבור קווי במהירות 1,000 MBPS וביכולת להתחבר אלחוטית לעוד 10 מכשירים מסוגו, בקצב העברת נתונים של עד 1,300 MBPS, ובאופן המאפשר הרחבה נוספת של הרשת האלחוטית בהתאם לצרכים משתנים, ליצירת סביבת שידור אלחוטית מרובת משתמשים, בתקן AC המתקדם.

הרשת של TP Link בארץ

עם התחברות לרשת ה MESH, המעבר של הצרכן בין מכשירי ה MESH השונים יהיה חלק וללא הפרעות. כך שאם יש לכם דירה גדולה או בית עם מספר קומות, לא צריך להתנתק מנתב אחד ולהתחבר לשני והכל נעשה בצורה שקופה ומהירה.

בנוסף, השליטה במערכת האינטרנט טובה ורחבה יותר. ניתן להחליט איזה צרכן יחובר ואיזה לא, לראות מה מחובר אלינו בדיוק לרשת ולנתק או לחבר מכשירים מרחוק ולקבל סטטיסטיקות שונות. גם מבחינת אבטחה, ניתן להחליט איזה מכשיר יקבל את הפרופיל המתאים לו (ילדים, מסוגרים וכו') ובהתאם לתת לו הרשאות גלישה מיוחדות לו.  ה- Deco מציע גם אבטחה ברמה גבוהה במיוחד, כאשר לכל אחת מהערכות מצורף רישיון אנטי וירוס מבית McAfee למשך 3 שנים, ללא תשלום.

חברת בנדא, הנציגה והיבואנית הבלעדית של TP Link בישראל, מציגה בישראל את ה- Deco M5, פתרון מבוסס טכנולוגיית Wireless Mesh, לשידור אלחוטי יציב ואחיד בכל רחבי הבית, המשרד או בית העסק, במחיר משתלם.

את ה- TP Link Deco M5 מביאה היבואנית בנדא מגנטיק וניתן להשיג בחנויות וברשתות המתמחות, עם 3 שנות אחריות מבית בנדא. 

מחיר מומלץ לצרכן: 1,390 ₪, לערכה הכוללת 3 יחידות.

לדיון בנושא: הרשת של TP Link בארץ

 


20:42
  /  
23.12.2017
  
מאת: אלי חבוש

1