מלחמת הכוכבים של לנובו

מלחמת הכוכבים בסרט חדש ולנובו מוציאה בישראל מחשב במהדורה מיוחדת ואת המשחק שיהפוך אתכם לרגע קט לאבירי ג'דיי

17:00
  /  
14.12.2017
  
מאת: אלי חבוש

הג'דיי האחרון יצא השבוע בישראל והוא הסרט האחרון בסדרת מלחמת הכוכבים. חברת המחשבים לנובו מנצלת את הסרט החדש ומשיקה היום בארץ את ספינת הדגל החדשה שלה בתחום המחשוב, ה- YOGA 920 גם במהדורה מיוחדת לרגל הסרט החדש 

ה-YOGA 920, הוא 'מחשב בהתאמה' (Personalized Compuer), מבוסס בינה מלאכותית אשר לומדת את המשתמש ואת צרכיו. עם היכולת הזו, ה- YOGA 920 הוא מחשב נייד עם תפקודיות חדשה וחכמה של עט, זיהוי קולי ממרחק, אפשרויות מציאות מעורבת, אבטחה ביומטרית וכלים נוספים.

בכל הקשור למפרט, מתחת למכסה המנוע של המחשב נגלה מעבד Core i7 מרובע ליבות מהדור השמיני של מעבדי ה-Core של אינטל, מערכת הפעלה Windows 10, ומסך IPS תומך מגע בעל מסגרת מינימלית בגודל של 13.9 אינץ' וברזולוציה של 4K. המחשב שוקל  1.37 ק"ג בלבד, והוא בעל ארבעת מצבי עבודה כשהוא יודע להפוך ממצב מחשב נייד למצב טאבלט.

מלחמת הכוכבים של לנובו

ה Lenovo Active Pen 2 הוא העט שבעזרתו תוכלו להתממשק עם המחשב בצורה נוחה יותר ומציע 4,096 רמות לחץ לציור רישומים או לכתיבת פתקים.

לנובו מוציאה גם מהדורה מיוחדת של המחשב בעיצוב ובהשראת הסרט מלחמת הכוכבים- Star Wars Special Edition Yoga 920 Rebel Alliance ו-Star Wars Special Edition Yoga 920 Galactic Empire.

 

המשחק שיתן לכם להרגיש כמו ג'דיי Star Wars: Jedi Challenges

זוכרים שלפני כ-3 חודשים הצגנו כאן לראשונה את המשחק החדש של לנובו ההופך אתכם לג'דיי עם חרב אור? אז עכשיו הוא מגיע גם לישראל. המשחק המבוסס על AR (מציאות רבודה) מתחבר לטלפון החכם, עם משואת מעקב, ובקר Lightsaber (חרב אור). המוצר תואם לטלפוני iPhone ואנדרואיד כאחד.

מאפייני המשחק

קרבות חרב אור – המעריצים, עם חרב אור משלהם, יוכלו להתמודד מול הדמויות המפורסמות של הצד האפל, כולל קיילו רן ודארת' ויידר.
לחימה אסטרטגית – השחקנים יקבלו פיקוד על כוחות הרפובליקה, ברית המורדים והמחתרת בלחימה מול הבדלנים, האימפריה והסדר הראשון בקרבות אפיים המתרחשים על רצפת הסלון שלהם.
שחמט הולוגרפי – השחקנים יכולים להזיז את השחקנים החייזרים ההולגרפיים שלהם לאורך ורוחב הלוח, ולהיאבק על שטח ושליטה.

כדי לשחק יש להוריד את האפליקציה של Star Wars: Jedi Challenges לטלפון תומך ולהכניס את המכשיר למגש של ערכת המציאות הרבודה Lenovo Mirage. הערכה מכילה גם משואת כיוון המונחת על הרצפה ומשמשת כבסיס יציב לזיהוי תנועות השחקנים.

הערכה מצוידת בשני חיישני עין דג מובנים למעקב מיקום.הערכה כוללת גם חרב אור בדיוק כמו זו שנושאים אנקין סקייווקר, לוק סקייוקר וריי. חרב האור מאפשרת למשתמשים לנווט בממשק, עם בקרות, פעולות ופקודות המשתמשות בשני כפתורים בלבד. 

זמינות ומחירים 

Yoga 920 – נמכר בארץ החל מ-6290 שקל

Star Wars Special Edition Yoga 920 Rebel Alliance ו-Star Wars Special Edition Yoga 920 Galactic Empire – צפויים להגיע לארץ בימים אלו במחיר של החל מ-7,400 שקל.

Star Wars: Jedi Challenges – צפוי להגיע לארץ בחודשים הקרובים במחיר החל מ-1,300 שקל.

 

 

 

לדיון בנושא: מלחמת הכוכבים של לנובו


17:00
  /  
14.12.2017
  
מאת: אלי חבוש

1