האייקוניק של fitbit מושק בישראל. ביחד עם צמידי ספורט

פיטביט משיקה בישראל את ה Iconic, שעון ספורט חכם. היתרון - חיי סוללה ארוכים, החיסרון - אין עברית

20:00
  /  
30.11.2017
  
מאת: אלי חבוש

לאחר שהשיקה אותו בעולם, מביאה רשת "באג" את השעון החכם של פיטביט, ה – fitbit iconic, שאמור להמשיך את תכונות צמידי הכושר של החברה, בשעון חכם בעל צג מגע.

פיטביט המוצבת בקטיגוריית הספורט והניטור עם המוצרים האחרים שלה, נמצאת במשבצת הזו כבר זמן רב ונחשבת בין המובילות והמוכרות בשוק וכך גם בשעון החכם iconic – החברה מדגישה כי השעון החכם שלה טוב יותר מהאחרות במיוחד בשל הסיבה שהיא היא יודעת בדיוק כיצד לנטר פעילויות ספורט.

 

שעוני ספורט פיטביט

 

באייקוניק תוכלו למצוא חיישן SpO2 שיבצע מעקב אחר קצב נשימות בשינה, GPS מדוייק, אימונים אישיים בשעון, שיפור קצב הלב ועוד.

בכל הקשור לאימונים, תוכלו למצוא בשעון אימון אישי (fitbit Coach) שיאפשר לכם לגשת לאימונים מובנים על גבי השעון. האימון נבנה על פי משוב מקדים שהזנתם בשעון עצמו. בתחילת 2018 תתווסף תכונת אימון קולי. 

 מצב ריצה אוטומטי, יידע השעון מתי יצאתם מהבית והתחלתם לרוץ באמצעות חיישן ריצה חכם שיפעיל באופן אוטומטי את ה GPS כך שאין צורך לבצע פעולה יזומה לשם כך. בנוסף, חישוב הקצב וזמן הריצה ייפסק בכל רגע בו תיקחו מנוחה קלה להתרעננות או רק לנשום קצת. 

שחייה – משום שאת השעון ניתן להכניס למים עד לעומק של עד 50 מטר, ניתן לבצע עם השעון שחייה וזה יידע אף לספור לנו סבבי בריכות שביצענו ולראות אותם בזמן אמת. 

חיבור לווייני מתקדם – רכיב ה GPS ייחודי עם אנטנה מובנת בתוך השעון עם חיבור משופר ללווייני GPS ו- GLONASS. אין צורך לקחת את הטלפון איתכם. בנוסף, השעון יודע למדוד גובה (טיפוס), ריצת שטח או נסיעה באופניים. 

חיווי HR משופר –חיווי דופק שיספק מידע תואם גם בריצה, רכיבה ואימון אינטרוולי. בנוסף, יספק השעון ניתוח מידע אודות דופק במצב שינה. 

חיישן SpO2 להערכת רמת חמצן בדם – Ionic יעריך רמת חמצן בדם. נתון זה חשוב על מנת לספק מידע שיכול למנוע דום נשימה בשינה. 

שעוני ספורט פיטביט

השעון בעיצוב מרובע אשר מנוגד לכיוון אליו הולכות החברות עם השעונים החכמים שלהן (ליצירת מראה קלאסי ו"שעוני" יותר). לדברי פיטביט, השעון מעוצב באופן שבו נוכל לבצע תרגילי ספורט ביתר קלות כמו כיפוף פרק היד שלנו, דבר שלדברי החברה לא ניתן או קשה יותר לעשות בשעון בעיצוב עגול.

"לפני עשר שנים, fitbit הייתה החלוצה בקטגוריות wearables והקדימה את זמנה עם חיישן הבריאות הראשון. מאז, הפכנו למותג המוביל בעולם בתחום והקמנו את הרשת החברתית הגדולה ביותר המסייעת למיליוני אנשים ברחבי העולם להיות בריאים יותר", אומר ג'יימס פארק, מייסד ומנכ"ל fitbit  ומוסיף, ״עם Ionic  אנחנו נספק את כל מה שעדיין לא ראיתם בשעונים חכמים, לראשונה לא רק נתוני כושר ובריאות, אלא מערכת המשלבת את התאמה אישית ותובנות עם טכנולוגיה מהמתקדמות ביותר שנראו עד כה״ 

אך הבעיה הגדולה כאן היא תאימות ולוקליזציה לשפה העברית. פשוט אין כזו. גם לא תמיכה בפונטים. מה שאומר שאת ההודעות שנקבל על גבי המכשיר, לא נוכל לקרוא כלל. הנתון הזה יכול להיות DEAL BREAKER להרבה אנשים, וכנראה גם בצדק, אלא אם אתם מנהלים את החיים שלכם בשפה האנגלית (או בשפה נתמכת אחרת) או שנוטיפיקציות בשעון פשוט לא מעניינות אתכם ואתם קונים אותו בשביל תכונות הספורט שלו. גם ככה השעון לא תומך באינטראקציה עם ההודעות שקיבלתם.

אה, וכן, סיבה אחרת דווקא כן לרכוש אותו אלו חיי סוללה ארוכים – Ionic מצויד בסוללה המספיקה לחמישה ימי פעילות לפני שתצטרכו להטעין אותו, נתון שקשה למצוא אצל המתחרים.

מחיר שעון Ionic – 1,399 ש״ח ברשת באג

 

יחד עם השעון, משיקה באג גם שני צמידי כושר נוספים של פיטביט, ה- Alta HR ו Charge 2.

שני הצמידים יכולים לעקוב אחרי פעילות הלב, למדוד קצב הלב במהלך היום ובמהלך אימונים וקבלת מדד מדויק יותר אודות קצב שריפת הקלוריות, לעקוב אחר הפעילות לאורך היום (ניתן להקיש על תצוגת ה- OLED כדי לראות עד כמה אתם קרוב ליעד היומי) לזהות את הפעילויות ולרכז אותן בכדי שתוכלו לעקוב אחריהם בצורה מסודרת, לעצב את תצוגת השעון ועוד… 

שעוני ספורט פיטביט

שעוני ספורט פיטביט

שני הצמידים בעלי חיי סוללה ארוכים כשה-  Alta HR בעל חיי סוללה של 7 ימים, וה- Charge 2 בעל חיי סוללה של 5 ימים.

 מחירים:

צמיד Alta HR – במחיר של 649 ש״ח

צמיד Charge 2 –  במחיר של 699 ש״ח

 

 

 

 

 

 

לדיון בנושא: האייקוניק של fitbit מושק בישראל. ביחד עם צמידי ספורט


20:00
  /  
30.11.2017
  
מאת: אלי חבוש

1