מוצרי האודיו החדשים של BOSE ל-2018 מגיעים

רמקול במים, על הראש, על הכתפיים, אחת שתיים שלוש. BOSE מציגה ארבעה מוצרי אודיו חדשים לשנת 2018

12:00
  /  
20.11.2017
  
מאת: אלי חבוש

ניופאן מכינה את ליין האודיו שלה לקראת שנת 2018 ומכריזה על ארבעה מוצרי אודיו חדשים, לא זולים יחסית, שיכנסו בתחילת שנת 2018 כשהמובילות שבהם אלו אוזניות אלחוטיות על אמת.

 

ה- Soundsport Free

ה- Soundsport Free הן אוזניות ספורט True wireless שלדברי נציגי ניופאן, עולות באיכותן על כל אוזניות אחרות בקטיגוריה הזו. האוזניות, בעלות סנפירים לייצוב טוב יותר בתוך האוזן, בעלות תקן IPX4 מה שאומר שהן עמידות להתזות מים (גשם או זיעה למשל) אך אינן עמידות לטבילות.

ביצועי סוללה: עד 5 שעות עבודה רציפה ובאמצעות המארז המצורף לערכה ניתן לקבל עוד 10 שעות טעינה. כמו כן באמצעות מנגנון טעינה מהירה אחרי 15 דקות של טעינה ניתן לקבל 45 דקות עבודה.

בנוסף ישנה אופצייה של Find my buds: באמצעות אפליקציית Bose Connect ניתן לאתר היכן הנחתם את האוזניות בפעם האחרונה ולאתר אותן באמצעות צליל. 

האוזניות יושקו ב- 2 צבעים, שחור וכחול במחיר של 1290 ₪ 

 

 QuietComfort 35II 

אוזניות ה QC35 בדגם הקודם היו הצלחה מבחינת BOSE וברחבי העולם נמכרו כ-12,000 יחידות מהן. כעת מציגה החברה שדרוג קטן לדגם הזה –  QuietComfort 35II. אוזניות הדגל מנטרלות הרעשים האלחוטיות של BOSE כוללות לראשונה כפתור ייעודי להפעלת Google Assistant ולמעבר בין מצבי ההשתקה השונים: מלא, חלקי, או ללא. בנוסף, מיקרופון מובנה המאפשר שיחות טלפון וגישה ל – Google Assistant ול- SIRI.

לאוזניות סוללת ליתיום-יון המאפשרת בטעינה מלאה, האזנה רציפה של עד 20 שעות ותומכת גם בהטענה מהירה; הטענה בת  15דקות בלבד המספיקה ל- 2.5 שעות עבודה.

מחיר: 1990 ₪.

האוזניות מגיעות בצבע שחור וכסוף.

 

Soundwear Companion Speaker 

ה- SoundWear הינו רמקול לביש וגמיש היושב בנוחות ארגונומית ומספק חווית סאונד עוטפת ואיכותית. ה- SoundWear מאפשר למשתמשים ליהנות ממוזיקה וגם לקבל שיחות תוך כדי וגם להיות מודעים לסביבה בניגוד לאוזניות שנכנסות לתוך האוזן ומנתקות אותנו מהסביבה.

רמקולים לבישים בקטיגוריה הזו מיועדים לאנשים שמעוניינים לשמוע מוסיקה במרחב האישי שלהם ועדיין להיות מחוברים לסביבה או שהאוזניות בתוך האוזן מציקות להם מידי. כך למשל מתאים הרמקול לשחקני VR שאינם מעוניינים לנתק עצמם לחלוטין מהסביבה.

הסוללה מספקת 12 שעות עבודה רצופות וטעינה מהירה של 15 דקות תאפשר עבודה למשך 3 שעות. הרמקול עמיד בתקן IPX4 כך שניתן להסתובב איתו גם מחוץ לבית.

המוצר יושק במהלך 2018. מחירו המשוער בישראל יהיה כ- 2000 ₪.

 

SoundLink Micro

ה- SoundLink Micro הוא רמקול בלוטות' קטן בעל ציפוי מגן מסיליקון ורצועת נשיאה רב שימושית אשר מגיע ב- 3 צבעים, כתום כחול ושחור ובעל טווח של כ- 9 מטרים. הוא כולל סוללת ליתיום-יון נטענת שמספיקה ל-6 שעות האזנה ומיקרופון מובנה המאפשר שיחות טלפון וגישה לSiri – או ל- Google Assistant . כמו כן ניתן לחבר שני רמקולים להשמעת מוסיקה סטראופונית. הוא מתאים לכל התקן נייד תומך בלוטות' כולל שיוך באמצעות מגע -.ל- NFC. בנוסף,  הוא תומך באפליקציה Bose Connect  שמאפשרת לשלוט בקלות בכל התכונות שלו כולל הדלקתו ואפילו ניתן לשליטה קולית באמצעות  .Amazon Echo Dot

הרמקול מוגן בפני חול ואבק ועמיד בפני מים לפי תקן   IPX7 – (מוגן מפני נפילה) למים.

המוצר יושק ב 3 צבעים: כחול, שחור וכתום, ומחירו יהיה 599 ₪. 

 

מורן דאי, מנהלת השיווק של ניופאן בישראל, מציינת כי "מאז השקת ה- QuietComfort 35 לפני כשנה, אשר נחשבות כאוזניות מנטרלות הרעשים הטובות בעולם נמכרו בישראל כ- 12,000 סטים. אנחנו מעריכים שמדובר בדגם הנמכר ביותר בקטגוריה בישראל, עליו זכתה ניופאן בפרס על גידול המכירות הכי גבוה בקטגוריה מטעם BOSE העולמית ולאוזניות מנטרלות הרעשים הנמכרות בישראל. מוצרי BOSE זוכים להצלחה חסרת תקדים בישראל ביחס לשווקים אחרים בעולם ונרשמים בו גידולים דו ספרתיים במכירות".

לדיון בנושא: מוצרי האודיו החדשים של BOSE ל-2018 מגיעים


12:00
  /  
20.11.2017
  
מאת: אלי חבוש

1