טלויזיה אינטרנטית של יס – Sting TV ההרשמה נפתחה

yes מכריזה רשמית על הטלויזיה האינטרנטית שלה. זולה ושובבה יותר. StingTV. ההרשמה החל מהיום

9:00
  /  
23.07.2017
  
מאת: אלי חבוש

חברת הלווין yes הודיעה היום על עליית האתר הרשמי של StingTV לאוויר, שם ניתן החל מהיום לבצע הרשמה מוקדמת לשירות הטלויזיה האינטרנטית על בסיס – ראשונים להירשם, ראשונים להצטרף לשירות שיעלה לאוויר במהלך הרבעון הרביעי השנה.

מבוססת AndroidTV

 STINGTV מבוסס על מערכת ההפעלה של Android TV אליה ניתן יהיה לצרף אפליקציות אנדרויד שונות, כמו גם משחקים למשל וההתחברות לשירות תהיה באמצעות כל טלוויזיה חכמה או באמצעות סטרימר ותתאפשר בטאבלט, בסמארטפון, במחשב האישי ו/או בטלוויזיה. הסטרימר מתחבר באמצעות Bluetooth למגוון רחב של מוצרים (מקלדת, רמקול וסוגים שונים של joystick).

הסטרימר מעוצב כקופסא עגולה שיסופק, בתשלום נוסף כנראה, עלי די החברה.

yes מכריזה על הטלויזיה האינטרנטית שלה

גם הפקות מקור

בכל הקשור לתכנים, yes מבטיחה כי בשונה בטלויזיות אנטרנטיות אחרות, נקבל כאן גם הפקות מקור ישראליות מובילות, עולם ילדים רחב, תכנים דוקומנטריים, סדרות רכש, הסכמים עם אולפנים בינלאומיים כגון HBO ועוד. בנוסף, STINGTV יכיל ערוצים ליניאריים, שירות VOD ותכנים שישודרו ישירות מבית yes.

yes מבטיחה כי משירות זה יהיה קל יותר להתחבר ולהתנתק בשל העובדה שאינה מקימה עבורו מערך שימור לקוחות  וכל תהליך ההתחברות וההתנתקות נעשה באופן עצמאי ודיגיטלי דרך האתר.

ההרשמה לטלויזיה האינטרנטית של yes נפתחה

אין עדיין מחיר

ההודעה של yes משאירה אותנו עדיין עם מידע רב חסר, אותו בוודאי נגלה סמוך יותר למועד ההשקה בפועל, כמו למשל מה עלות השירות, מתי בדיוק יושק וגם פרטים טכניים כמו אפשרויות הקלטה, איכויות שידור ועוד. באתר האינטרנט שהקימה החברה ניתן להבין כי ניתן יהיה לבצע הקלטה הנשמרת בענן (ומכאן ניתן לשער ש yes גם היא תציע "הקלטה" פאסיבית של כל התכנים)

yes יוצאת בהודעה ובהרשמה מוקדמת זו על מנת להבטיח לצרכנים ולהזכיר להם שישנה שחקנית נוספת שממתינה להם וזאת לאור ריבוי שחקניות הטלויזיה האינטרנטית בתקופה האחרונה, כמו סלקוםTV, סמארט ולאחרונה גם פרטנר במחירים של פחות מ-100 שקלים לחודש, כש yes תהיה האחרונה להצטרף אליהן.

רון אילון, מנכ"ל yes: "אנו שמחים להציג היום לראשונה את  STINGTV ולפתוח את ההרשמה המוקדמת למוצר הטלוויזיה שיהיה המוביל בקטגוריית מיזמי הטלוויזיה האינטרנטיים ויכלול תוכן מוביל רחב היקף, ישראלי ובינלאומי  מבתי ההפקה והאולפנים הגדולים בארץ ובעולם".

לאתר StingTV ולהרשמה לשרות

  

 

לדיון בנושא: ההרשמה לטלויזיה האינטרנטית של yes נפתחה

 


9:00
  /  
23.07.2017
  
מאת: אלי חבוש

1