נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

חברת נספרסו ואפליקציית BITEMOJO משיקים השבוע קיץ קריר עם קפה קר חדש וסיורי טעימות בתל-אביב וירושלים


קיץ קריר עם קפסולות חדשות לקפה קר מבית נספרסו

נספרסו משיקה צמד קפסולות קפה חדשות המיועדות להכנת קפה קר ומציעה לרגל ההשקה חווית קיץ מרעננת ברחובות תל אביב וירושלים. Intenso on Ice ו- Leggero on Ice הן התערובות הראשונות של נספרסו שנוצרו במיוחד עבור קפה קר. הארומה, הקרמה והמרקם המאפיינים אספרסו או מקיאטו חמים – משתנים ברגע שבו המשקה מקורר, ולכן ישנה חשיבות לתערובת המבטיחה איזון טעמים וארומות גם לאחר הקירור.

נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

קפסולות חדשות לקפה קר – גירסה מוגבלת. (צילום: יח"צ נספרסו)

בתחילת מסיבת העיתונאים, הציגה הגב' ענבל אורן, מנהלת תקשורת נספרסו ישראל, את הקפה הקר החדש בצורת שתי קפסולות מיוחדות, וכן את המיזם החדש לחודשי הקיץ החמים הבאים.

איך מכינים קפה קר עם מכונת אספרסו ?

לאחר דברי הפתיחה, ניגש רם, מומחה הקפה של נספרסו וסיפר על פיתוח החדשני בצורת שתי קפסולות יעודיות לקפה קר.

הנה דבריו של רם שבדבריו, הסביר איך מכינים קפה קר במכונת האספרסו. הנה קליפ קצר שמראה הכנת קפה עם הקפסולות החדשות: 

(מקור מוסיקה לקליפ: www.bensound.com)
צילום ועריכת קליפ: דניאל מטלון

שיתוף הפעולה לקיץ קריר עם bitemojo

לרגל השקת הקפה הקר פיתחה נספרסו בשיתוף עם המיזם הקולינארי bitemojo סיור קולינארי קריר.
באמצעות אפליקציה חדשנית יוכלו המשתתפים ליהנות מסיור מרענן הכולל טעימות של מנות קיציות וטרנדיות, לצד נקודות עניין אורבניות כמו "הכנפיים של מקסיקו" בנמל תל אביב, או מזרקת האריות בירושלים.

יש לציין שסיורי הקיץ של נספרסו לא יופיעו באפליקצייה אלא אם כן נרשמתם קודם לכן באתר של נספרסו לסיורי הקיץ שהם כרגע מוגבלים לשבועיים בלבד.

נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

"הכנפיים של מקסיקו" – בנמל תל-אביב (צילום: יח"צ נספרסו)

שיתוף הפעולה עם אפליקציית bitemojo הינו חלק מהאסטרטגיה של נספרסו לקידום מיזמים קולינאריים דיגיטליים, שהחל בשנה שעברה כאשר נספרסו חברה ל- EatWith באירגון מפגשי בוקר מקוריים ומעוררים. השנה בחרה החברה ב- bitemojo ליצירת חוויה קולינארית ואורבנית עבור אוהבי קפה ואוכל טוב. בהמשך צפויים חיבורים נוספים מרגשים ומעניינים.

נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

"מזרקת האריות" – בירושלים, חלק מהסיור הקולינרי. (צילום: יח"צ נספרסו)

סיור האוכל של נספרסו בשיתוף עם bitemojo

סיורי האוכל של נספרסו הינם סיורי קיץ שנותנים הצצה לטעמים של קולינריה קרה, החל מהגשה מקורית של סביצ'ה על לחם פרנה ועד גלידה שחורה. הסיורים יתקיימו:

בתל אביב: בשבוע שבין 18/06 עד 23/06

ובירושלים: בשבוע שבין 27/06 עד- 30/06,

ויכללו חוויה קולינארית קרירה ומרתקת הכוללת מגוון של מנות ונקודות עניין המותאמות לימי הקיץ. הסיור נעשה באופן עצמאי על ידי המשתתף באמצעות האפליקציה שמנחה אותו עם מפה למעבר בין נקודת עניין אחת לשנייה.

בכל נקודה מציגה האפליקציה פרטים מעניינים על המקום, ובנקודה המוגדרת כנקודת טעימה יוכל המשתתף לטעום מנה שהורכבה בהתאם לקונספט הקיצי של הסיור. אחת התחנות בסיור הוא חלל פופאפ חוויתי של קפה קר, אשר מהווה את אחת התחנות בסיור. החלל עוצב על ידי עמית פרבר בהשראת חופי ים אקזוטיים, בחלל משולבים אלמנטים המחברים בין מים, חול וחומרים נוספים היוצרים מארג ויזואלי מענין. הרצון לייצר רגע של ״אסקפיזם רגעי״ והתרעננות, תורגם לחלל חוויתי, נעים ומזמין.

 

נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

כדור השוקולד המוזהב בצדפה. (צילום: יח"צ נספרסו)

עלות הסיור הינה 100 ₪, ונרשמים אליו באתר נספרסו www.nespresso.com. חברי מועדון נספרסו יקבלו קופון ייעודי, אותו יזינו באתר, כך שעלות הסיור עבורם תהיה 50 ₪ בלבד. 24 שעות לפני הסיור, מוטען המסלול בטלפון הנייד של המשתתף, והוא יכול לצאת אליו באופן עצמאי באמצעות הנחיות האפליקציה.

שימו לב שהרישום באתר של נספרסו, וכן הרישום לאפליקצייה לסלולר צריך להעשות עם אותה כתובת מייל.

סיור קיץ בתל-אביב הכולל טעימות ונקודות עניין

נקודות הטעימות

בתל אביב כוללות את מתחם הקפה הקר החוויתי של נספרסו בנמל. הכניסה אליו תתאפשר רק למשתתפים בסיור, באמצעות קוד שיוזן באפליקציה, מסעדת "קיטשן מרקט" במתחם הנמל, שם יצר השף יוסי שטרית עבור המשתתפים בסיור, כדור שוקולד לבן מונח על פירורי שוקולד בתוך כונכיית ים. נגיסה בכדור המצופה זהב, תחשוף שוקולד לבן ממולא באייריש קרים. יש לשים לב שכדור השוקולד עלול לזלוג ולהכתים את החולצה. מסעדת "יוליה", מסעדת מאכלי ים שבה תוגש מנת סביצ'ה דג. בחוף מציצים תוצע מנת דייגים קלאסית- לצד צ'ייסר ערק עם רימונים ברבוניות פריכות ומטוגנות.

נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

צ'ייסר ערק רימונים מרענן (צילום: יח"צ נספרסו)

מסלול נקודות העניין

של תל אביב יתחיל ברידינג. נחצה את הירקון לנקודת "שפך הירקון", שמו של המקום בו נשפך נחל הירקון אל הים התיכון. נצפה בחצי אי המכונה "חצי האי הירקוני" ובו מספר אתרים בעלי חשיבות. משם עוברים לנקודת עניין "הכנפיים של מקסיקו", פסל רחוב עשוי מתכת מתנת מקסיקו. לאחר מכן ממשיך המסלול למתחם "יריד המזרח", יריד מסחרי בין לאומי שפעל בתל אביב בשנות ה-30. בימים ההם המתחם היה אזור בילוי שכולם נהרו אליו לאוכל, שתייה וקניות, והיה ידוע ופופולרי בזכות גלידה "מונטנה" שפעלה במקום. משם ממשיכים לעבר "ארגז החול" והכניסה אל
"שוק האיכרים", שוק האוכל המקורה הראשון בישראל, בשטח של למעלה מ-1000 מטר רבוע, לקהל הרחב. לאחר מכן ממשיכים לכיוון הנמל הדרומי ונקודת העניין נוספת, שירי לאה גולדברג על הנמל.

נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

הקרוסלה העברית הראשונה בנמל תל-אביב (צילום: יח"צ נספרסו)

אודות Bitemojo

אפליקציית הטעימות הקולינריות bitemojo מאפשרת לקיים באופן עצמאי ,בעזרת הטלפון הנייד, סיורי אוכל טעימים ומרתקים. לבד מהחוויה הקולינארית – מובטחת למשתמשים גם פעילות תיירותית מעניינת.
האפליקציה כוללת מערכת ניווט, שמסייעת למטייל להגיע אל מיטב המסעדות ודוכני האוכל המיוחדים ביותר. דרך האפליקציה אפשר לערוך סיורים קולינארים בערים רומא, בברלין, ירושלים ות"א.

נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

צילום מסך מתוך אנציקלופדיה אורבנית

אבל ל- MOJO מסתבר יש פרשנויות רבות ומגוונות, לפעמים ללא קשר אחת עם רעותה, גם בהקשרים של אפליקצייה ממוחשבת ואסופת רוטבים מהאיים הקנריים.

ומ – MOJO נעבור לסיורים קולינריים. מסתבר שבשנים האחרונות הפכו סיורי האוכל בערים שונות בעולם לטרנד מבוקש אצל תיירים רבים בנוסף לסדנאות בישול. לחובבי בישול ואוכל טוב, סיורים אלה תורמים רבות לחוויה התיירותית והופכים את הנסיעה למשמעותית יותר. סיורי אוכל אלה הפכו בשנים האחרונות פופולאריים גם בגלל האמצעים הטכנולוגיים שנמצאים ברשותנו כמו הטלפון הנייד המאפשר הורדת אפליקציות שונות העוזרות למציאת מקום לאכול עם המלצות של סועדים ומפת הגעה למסעדה. (כדוגמת YELP שלא עובדת בארץ עדין)

ומכאן הגענו ל- bitemojo ובכרטיס הביקור שלה היא מבקשת "Tase The Universe" ובעברית "טעם את העולם". ואמנם כרגע רק בקטנה ובשלוש ערים, ובתוכנית סיורי אוכל וטעימות בערים נוספות בארץ ובעולם.

אז בואו נצא לסיור קולינרי קצר ברחובות ברלין, ונראה איך עושים זאת עם BITEMOJO:

ואם ברצוננו לשמוע קצת יותר על האפליקצייה ועל העושים בפיתוחה, בואו נראה את הסברו הקצר של מיכאל וויס, השותף והמייסד והאחראי על השיווק:

לסיום – סיור הקיץ בירושלים

נקודות הטעימות

בירושלים כוללות את בר הקפה הקר והחוויתי של נספרסו במתחם התחנה, דוכן המיץ של מיץ פטל שבשכונת גאולים בקעה, המגיש מיץ קייצי מיוחד מבוסס על פירות יער ומנגו; בית הכוון, במתחם התחנה – המגיש פלטת סלטים וסביצ׳ה עם לחם פרנה; סטיישן 9 במתחם התחנה, המגיש מנת סינטה צרובה על סלט שורשים או סלט פפאיה; ו-פי בריבוע באזור גן הפעמון, המגיש עוגת טירמיסו ייחודית.

הסיור בירושלים: בשבוע שבין 27/06 עד- 30/06

נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

מתחם התחנה בירושלים (צילום: יח"צ נספרסו)

נקודות עניין

דרכן יכול המסייר לעבור הן פארק המסילה, במסלול המקשר בין תחנת הרכבת הישנה ובין תחנת הרכבת החדשה במלחה, שם ניתן ליהנות מבריזה קיצית קבועה; בית הכוון בתחנת הרכבת הישנה של העיר; מתחם התחנה המשלב תרבות, אמנות וקולינריה מקומית ירושלמית ומושך אליו מבקרים מירושלים, ישראל והעולם; תיאטרון החאן, השוכן בלב חאן עתיק ומשוחזר שאולמותיו נהנים מקרירות טבעית; גן הפעמון שהבריזה וההצללה של מטפסים לאורך שדרתיו מושכת אליו מדי יום משפחות מכל רחבי העיר; מזרקת האריות בגן בלומפילד, המסמלת דו-קיום בירושלים; ותחנת הרוח של שכונת ימין משה, הממוקמת באחת מנקודות התצפית היפות בעיר.

נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים

תחנת הרוח המפורסמת בירושלים (צילום: יח"צ נספרסו)

לדיון בנושא: נספרסו מצננת לנו את הקיץ עם קפה קר וסיורי טעימות קולינריים


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

12:50
  /  
11.06.2017
  
מאת: דניאל מטלון

1