אחרי ניו יורק, גלקסי S8 בישראל. מתי וכמה?

מכשיר הדגל החדש של סמסונג יגיע כפי שדווח כאן ב 25.4. הנה תזכורת למה צפוי וכמה יעלה  
10:50
  /  
04.04.2017
  
מאת: אלי חבוש

סמסונג הציגה את צמד מכשירי ה S8 שלה בניו יורק לפני שבוע וכפי שדיווחנו לכם אז, המכשירים יגיעו לישראל כבר ב 25.4, עוד שבועיים. בשני מכשירי הדגל של החברה, הגלקסי S8 וה S8 פלוס, הספקנו לגעת ולהביא לכם סקירה והתרשמות ראשונית מניו יורק.

צמד המכשירים, האחד בגודל של 5.8 אינץ והשני בגודל של 6.2 אינץ מגיעים עם מסך נטול שולים ומסגרת כמעט עם משטח חלק נטול כפתורים מה שנקרא בפי סמסונג – Infinity Display. אז להיכן עבר כפתור הבית האייקוני של סמסונג? הכפתור, הפך לכפתור בית וירטואלי שנמצא פשוט על גבי המסך ולחיצה עליו תיצור רטט באצבע כדי להמחיש נגיעה בו. החיישן הביומטרי עם זאת, עבר לחלקו האחורי של ה S8.

אחרי ניו יורק, גלקסי S8 בישראל. מתי וכמה?

ב S8 נקבל מצלמה אחורית דואלית בעלת 12 מגה פיקסל ומצלמה קדמית של 8 מגה פיקסל שתיהן עם מפתח צמצם של 1.7, פוקוס אוטומטי חכם וצילום טוב בתאורה חשוכה, דבר שכבר ראינו גם עם ה S7.

ב S8 מותקן מעבד 10 ננומטר הראשון בתעשייה והוא המכשיר הראשון בעולם שקיבל  הסמכת UHD Alliance כהתקן MOBILE HDR PREMIUM. ניתן לראות בו צבעים חדים ונקיים עם ניגודיות ומראה זהה לזו שיוצרי הסרטים התכוונו שתראו.

מבחינת אבטחה, משולבת ב S8 ה Samsung KNOX המוכרת לכולנו ממכשירים קודמים של החברה ובנוסף חיישן ביומטרי, סורק קשתית העין (שראינו כבר בגלקסי נוט 7) וזיהוי פנים.

גם הגרסה הזו של הגלקסי S עמידה מפני מים ואבק בתקן IP68.

סמסונג הציגה לראשונה את הסייען שלה, בדומה לסייענית של אפל (סירי) ובדומה לסייען של גוגל. סמסונג קוראת לו Bixby ועם כפתור חכם שמשולב במערכת המכשיר.

באירוע ההכרזה בניו יורק, הציגה סמסונג גם את ה DEX. ה- Samsung DeX הופך את הסמארטפון לתחנת עבודה שולחנית. עם Samsung DeX,, משתמשים יכולים להציג ולערוך נתונים בקלות מהטלפון ובכך לזרז ולייעל את העבודה מהסמארטפון.

גם מצלמת 360 חדשה הוצגה באירוע בניו יורק וכבר דיווחנו ובדקנו אותה ברחובות העיר בוידאו 360 מעניין.

לא ברור כרגע האם יגיע ה DEX לישראל ובאיזה מחיר בדיוק.

גם לגבי הסמסונג גלקסי S8 לא ידוע מחיר כרגע אך מוערך שיעלה כ-3,800 ש"ח.

צוות האתר יהיה בהכרזת המכשיר בישראל, ב 25.4 בשעה 9:30 וידווח את כל הפרטים הרלוונטים

לדיון בנושא: אחרי ניו יורק, גלקסי S8 בישראל. מתי וכמה?


10:50
  /  
4.4.2017
  
מאת: אלי חבוש

1