אחרי נטפליקס, גם אמזון מרחיבה את שירות הוידאו לישראל

ישראל מצטרפת לשירות הוידאו של אמזון, ה-Prime Video כחלק מהרחבת הזמינות ל-200 מדינות נוספות. עם מחיר רגיל של $5.99 לחודש, ...

21:00
  /  
14.12.2016
  
מאת: IamEzio
בצעד דומה ל-נטפליקס, ענקית האינטרנט אמזון הרחיבה השבוע את שירות הוידאו שלה, העונה לשם "Prime Video" לכ-200 מדינות ברחבי העולם – וכמובן שאנחנו ברשימה, אז מה זה אומר? במתכונת הנוכחית? לא הרבה, כמו המצב עם נטפליקס, הסכמי זכויות יוצרים בארץ ובעולם, מגבילים את התכנים שאותם החברה רשאית להציג, ואלו הבונים על זמינות של כתוביות ודיבוב בעברית ישארו מאוכזבים, שכן ואפשר לספור על יד אחד את כמות התוכן הזמין בשפה העברית נכון לעכשיו, שרובו כנראה לא האיכותי ביותר.

אבל לא הכל אפור, בשירות ניתן למצוא הפקות מקור מוצלחות של החברה, למשל – "The Man In The High Castle" ואחת מהפקות המקור המדוברות ביותר של אמזון השנה – The Grand Tour שמביאה את השלישיה המקורית מתוכנית Top Gear הבריטית, הן בהחלטת סימן מעודד להמשך לבוא.

אחרי נטפליקס, גם אמזון מרחיבה את שירות הוידאו לישראל

העמוד הראשי. primevideo.com

השירות מושק במחיר הכרות של $2.99/לחודש למשך חצי שנה, אחריו המחיר הרגיל הוא $5.99/לחודש, בנוסף מציע השירות שבוע התנסות חינם.

שירות ה-Prime Video זמין בשלל פלטפורמות, העקריות:

  • המחשב האישי ו-Mac בעזרת דפדפן אינטרנט תומך HTML5 באתר האינטרנט היעודי – אם כי אין תמיכה בוידאו מעל ל-1080p או באודיו ב-5.1 ערוצים.
  • אפלקציית iOS ל-iPad ו-iPhone עם תמיכה ב-HD
  • אפלקציית אנדרואיד לטלפונים וטאבלטים עם תמיכה ב-SD ו-HD (אם כי לא לרוב המכשירים, האפלקציה לא תמכה למשל ב-Galaxy S7 בניגון HD, רק דרך הדפדפן) וללא תמיכה באודיו ב-5.1 (לבעלי מזרימי המדיה מבוססי ה-אנדרואיד).
  • מסכי ה-UHD של סמסונג ו-LG משנת 2015 ומלעה עם תמיכה בוידאו ב-UHD, עם HDR במסכים תומכים.
  • מכשירי ה-Fire של אמזון עם תמיכה בהתאם למכשיר.

לרשימת המכשירים הנתמכים

לדיון בנושא: אחרי נטפליקס, גם אמזון מרחיבה את שירות הוידאו לישראל


21:00
  /  
14.12.2016
  
מאת: IamEzio

1