ולנס ודיימלר ישתפו פעולה במהפכת החיבוריות ברכב

הטכנולוגיה של ולנס מאפשרת להעביר נתונים בהיקף של עד שישה ג'יגה ביט, הכוללים אודיו, וידאו, דאטה, USB ועוד, על גבי ...

7:00
  /  
08.11.2016
  
הודעה לעיתונות
Sponsored

ולנס (Valens), חברת השבבים הישראלית, מודיעה על שיתוף פעולה עם ענקית הרכב דיימלר, העומדת בחזית טכנולוגיות הרכב, בהטמעת טכנולוגיית HDBaseT Automotive בכלי הרכב העתידיים.

הטכנולוגיה של ולנס נועדה להבטיח חיבוריות מהירה למערכות הבטיחות (ה-ADAS) מערכות הבידור מבוססות המידע (Infotainment) ולמערכות הטלמטיקס בכלי הרכב. HDBaseT Automotive מייעלת בצורה משמעותית את החיבוריות ברכב, והיא היחידה המאפשרת להעביר נתונים בהיקף של עד שישה ג'יגה ביט, הכוללים אודיו, וידאו, דאטה, USB ועוד, על גבי זוג חוטים (UTP) בודד, ללא סיכוך. החיבוריות למערכות הרכב מתבצעת ברוחב פס גבוה, ללא דחיסה או השהייה, תוך אספקת ביצועים מקסימליים, אמינות וחסינות בפני רעשים.

דרור ירושלמי, מנכ"ל ולנס: "ולנס הובילה את מהפכת HDBaseT בתחום האודיו-וידאו המקצועי (Pro-AV) העולמי וכעת, באמצעות שיתוף הפעולה עם דיימלר, אנו מצפים לשחזר את ההצלחה גם בשוק הרכב העולמי. דיימלר מובילה את שוק הרכב לאורך השנים באמצעות הטמעת טכנולוגיות מתקדמות שמשפרות בצורה משמעותית את חווית הנהיגה ואנו גאים להיות חלק משילוב הכוחות הזה שישנה את פני החיבוריות ברכבים העתידיים".

ולנס ודיימלר ישתפו פעולה במהפכת החיבוריות ברכב

"אחד מיעדי דיימלר הוא להיות מובילה טכנולוגית, בעיקר בתחום הטכנולוגיות הירוקות, הבטיחות, הנהיגה העצמאית והקישוריות", אמר יאן באואר מחברת דיימלר. " HDBaseT Automotiveמתאימה לכך בצורה מושלמת, בזכות היעילות, הבטיחות, ההתאמה והחוסן הטכנולוגי המאפשרים חווית נסיעה מושלמת עבור לקוחותינו".

אודות דיימלר AG

 

דיימלר AG היא אחת מחברות הרכב המצליחות בעולם. חטיבות מרצדס בנץ מכוניות, דיימלר משאיות, מרצדס בנץ מסחריות, דיימלר אוטובוסים ודיימלר שירותים פיננסים, הופכות את החברה לאחת מיצרניות רכבי הפרימיום הגדולות בעולם וליצרנית הרכבים המסחריים הגדולה בעולם. דיימלר שירותים פיננסיים מספקת מימון, ליסינג, ניהול צי, ביטוח, השקעות פיננסיות, כרטיסי אשראי ושירותים ניידים חדשניים.

מייסדי החברה, גוטליב דיימלר וקארל בנץ, עשו היסטוריה עם המצאת המכונית בשנת 1886. כחלוצה בתחום הנדסת הרכב, דיימלר ממשיכה לעצב את העתיד של תחום הניידות: החברה מתמקדת בחדשות וטכנולוגיות "ירוקות" כמו גם ברכבים בטוחים ואיכותיים. דיימלר משקיעה באופן מתמשך בפיתוח חלופות לחלקי רכב חדשניים, ובחווית נהיגה נקייה עד כמה שניתן מפליטות מזהמים: החל מכלי רכב היברידיים ועד כלי רכב חשמליים המונעים על ידי סוללות ותאי דלק. זאת ועוד, החברה שואפת להגיע לנהיגה ללא-תאונות באמצעות חיבוריות חכמה ונהיגה אוטונומית. זוהי רק דוגמא אחת לדרך בה דיימלר חותרת לאחריות כלפי החברה והסביבה.

דיימלר מוכרת את כלי הרכב מתוצרתה כמעט בכל מדינות העולם, עם מתקני ייצור באירופה, אמריקה, אסיה ואפריקה. פורטפוליו המותגים שלה מכיל, בין היתר, את מרצדס בנץ, מרצדס-AMG, מרצדס מייבאך, ומרצדס me ואת המותגים סמארט, Freightliner, Western Star, BharatBenz, FUSO, Setra ו- Thomas Built אוטובוסים.

מותגי דיימלר שירותים פיננסיים:  בנק מרצדס בנץ, מרצדס בנץ פיננסים, דיימלר משאיות פיננסיים, moovel,  car2go ו-mytaxi. החברה רשומה בבורסות לניירות ערך של פרנקפורט ושטוטגרט. בשנת 2015 מכרה החברה 2.9 מיליון כלי רכב והעסיקה 284,015 עובדים. הכנסות החברה הסתכמו ב-.5149 מיליארד יורו ו–EBIT של 13.2 מיליארד יורו.

 

אודות Valens

 

ולנסValens) ) הינה חברת שבבים ישראלית שהוקמה כסטרטאפ בשנת 2006. החברה היא המפתחת והמובילה העולמית של טכנולוגיית HDBaseT המאפשרת התקנה פשוטה, יעילה וחסכונית יותר של מערכות לשוק האודיו וידאו והרכב להפצת תוכן מולטימדיה Ultra-HD ללא דחיסה ולמרחקים ארוכים. הטכנולוגיה שפיתחה ולנס הפכה לתקן עולמי המוגן בפטנט, אשר מקודם באמצעות ארגון HDBaseT. הארגון הוקם על ידי ולנס בשנת 2010, בשיתוף עם LG, סמסונג ו-Sony Pictures Entertainment. ארגון HDBaseT הוקם במטרה לקדם את התקן להפצת תכני מולטימדיה בעסקים, מקומות ציבוריים, כלי רכב ובתים, ולחבר בין שחקני מפתח מובילים בשוק מוצרי הקצה. כיום חברות בארגון HDBaseT מעל ל- 170 חברות, בהן יצרניות האלקטרוניקה המוכרות בעולם, כגון: פנסוניק, פיליפס, NEC, פיוניר, היטאצ'י ועוד. ולנס מעסיקה כיום כ-200 איש, רובם במטה ההנהלה והפיתוח של החברה בהוד השרון, והשאר בסניפיה בארה"ב, יפן, הונג-קונג, דרום קוריאה וטאיוואן. מנכ"ל החברה, הנמנה על מייסדיה, הנו דרור ירושלמי. למידע נוסף: http://www.valens.com

 

 

לדיון בנושא: ולנס ודיימלר ישתפו פעולה במהפכת החיבוריות ברכב


7:00
  /  
8.11.2016
  
הודעה לעיתונות

1