אירגון ה-USB-IF מכריז על תקן חדש ל-אודיו דרך מחבר ה-Type-C

האירגון הכריז ופרסם את המפרט לתקן ה-USB Audio Device Class 3.0 החדש, תקן אשר נועד להעביר אודיו על גבי מחבר ...

22:00
  /  
01.10.2016
  
מאת: IamEzio
נראה שלאחרונה מתבצעת לא מעט עובדה כלפי העלמת מחבר ה-3.5mm הוותיק שמספק את צרכי האוזניות שלנו כמה עשורים, השאלה היא מה הן האלטרנטיבות? ונראה שאם תשאלו את אירגון ה-USB-IF, האלטרנטיבה היא מחבר ה-USB Type-C המתקדם שלהם ותקן העברת האודיו החדש.

אירגון ה-USB-IF מכריז על תקן חדש ל-אודיו דרך מחבר ה-Type-C

מתאם ה-3.5mm של אפל, האם בקרוב כולנו נסתובב עם מתאם דומה? קרדיט: apple.com

האירגון פרסם לאחרונה את המפרט המלא לתקן העברת האודיו החדש בשם "USB Audio Device Class 3.0", התקן מגדיר את השימוש במחבר ה-USB Type-C שאנחנו רואים בעוד ועוד מכשירים, ולנצל את הגמישות שהוא מאפשר במצבי העבודה השונים שלו, תקן ה-USB ADC 3.0 מגדיר שכל המכשירים התומכים צריכים לתמוך בהעברת סיגנל אודיו אנלוגי דרך מחבר ה-Type-C, כאשר הדגש העיקרי של התקן הוא העברת האודיו באופן דיגיטלי, כזה שמאפשר לציוד האודיו להיות חכם ומתקדם יותר מבחינת הדברים שהוא יכול לעשות, למרות שכבר היום אפשר לחבר ממיר אודיו דיגילטי לאנלוגי לסמארטפון בחיבור USB, תקן ה-USB ADC 3.0 מגדיר שציוד האודיו יכלול מעבדים מתקדמים יותר שיוכלו לטפל ב- המרת הסיגנל מדיגיטלי לאנלוגי, סינון רעשים, EQ, מיקרופון, שליטה אוטומטית על עוצמת הגברה וכו'. כאשר התקן גם מאפשר שליטה מתקדמת יותר באספקת החשמל לציוד האודיו, ובכך חיסכון בחשמל.

לנו, הצרכנים ההיבט העקרי הוא איך הדבר באמת ישפיע על איכות הקול, כמו כן גם על המחיר עקב הוספת רכיבים נוספים לאוזניות. אבל בין אם נרצה או לא נרצה, נראה שהתעשייה בהחלט מנסה להתקדם ממחבר ה-3.5MM הוותיק אל מחבר ה-USB Type-C, לטענת האירגון הדבר יאפשר ליצור מכשירים דקים יותר עם מחבר אחד מתקדם שיוכל לעשות הכל, לאפשר חדשנות במספר רב של דרכים ואפילו להקל על היצרניות באטימת המכשירים נגד מים.

ההודעה לעיתונות

לדיון בנושא: אירגון ה-USB-IF מכריז על תקן חדש ל-אודיו דרך מחבר ה-Type-C


22:00
  /  
1.10.2016
  
מאת: IamEzio

1