חברת GoPro מציגה את הרחפן הראשון שלה

חברת גו פרו נכנסת לתחום הרחפנים עם הKarma, רחפן שיכול להיכנס לתיק הגב שלנו, ובעל שלט עם מסך מגע.

21:30
  /  
19.09.2016
  
מאת: עמית לגו

חברת הצילום GoPro נכנסת בפעם הראשונה לתחום הרחפנים, ומציגה רחפן חדש ששמו Karma. גו פרו תכננו את הרחפן כך שיהיה קל מאוד לנשיאה, על ידי הוספת האפשרות לקפל אותו ולהכניס אותו לתיק גב. בכך, המשתמשים יוכלו לקחת אותו איתם לכל מקום, ולצלם תמונות או סרטוני וידיאו מהאוויר.

Go Pro מציגה רחפן ואת סדרת מצלמות הHero 5

תיק הגב המגיע עם הרחפן (צילום: יח"צ GoPro)

הרחפן עצמו מגיע עם תיק לנשיאה, שלט רחוק עם מסך מגע, המאפשר לנו שליטה ברחפן ממש כמו קונסולה ניידת. בקופסה נקבל גם מייצב מצלמה אשר נוכל לחבר אליו את כל מצלמות הגו פרו, החל מה-Hero 4 וה-Session. המייצב יהיה ניתן לפירוק, ואף נוכל להשתמש בו בנפרד לרחפן.

Go Pro מציגה רחפן ואת סדרת מצלמות הHero 5

ידית מיוצבת אשר ניתן לחבר לרחפן או להשתמש בה בלעדיו (צילום: יח"צ GoPro)

הרחפן יהיה קל מאוד לשימוש, בכך שיחזור אל מקום ההמראה ברגע שהוא יוצא מטווח קליטת השלט, ואף יאפשר למשתמשים להגדיר מסלולי צילום ספציפים, על מנת להוציא את הצילומים הטובים ביותר. נוכל גם לשלוט במצלמה באמצעות אפליקציית ה-Passenger של החברה, אפילו בזמן שהרחפן באוויר.

הרחפן יהיה זמין בישראל החל מתחילת 2017, ויסופק על ידי היבואן הרשמי של גופרו בארץ DAA. כמו כן, הוא יהיה זמין לקנייה בשאר העולם עבור 799 דולר, לגרסה המגיעה ללא מצלמה. עבור מצלמת ה-Hero 5 Session נוסיף כ-200 דולר (999 דולר) ועבור ה-Hero 5 נוסיף כ-300 דולר (1,099 דולר).

Go Pro מציגה רחפן ואת סדרת מצלמות הHero 5

רחפן ה-Karma עם מצלמת הHERO 5 (צילום: יח"צ GoPro)

לדיון בנושא: חברת GoPro מציגה את הרחפן הראשון שלה


21:30
  /  
19.9.2016
  
מאת: עמית לגו

1