נמאס לכם לחפש חנייה? – פנגו מציגה פיצ'ר חדש שימצא אותה בשבילכם

אפליקציית החנייה פנגו שחררה עדכון, בו היא מציגה פיצ'ר חדש ששמו "צייד החנייה", שאמור לקצר לנו משמעותית את הזמן שאנו ...

19:20
  /  
12.09.2016
  
מאת: עמית לגו

אפליקציית החנייה פנגו שחררה עדכון בו היא מציגה פיצ'ר חדש שימצא בשבילנו את החנייה הקרובה ליעד שלנו. הפיצ'ר ששמו "צייד החנייה", נמצא בין העיגולים הנמצאים במרכז מסך הבית של האפליקציה, והוא יציג לנו מפה ובה נקודות עם כל החניות הפנויות הנמצאות באזור שאליו אנו נוסעים.

נמאס לכם לחפש חנייה? - פנגו מציגה פיצ'ר שימצא בשבילכם את החנייה

כך למשל, אם נכניס כתובת כלשהי, האפליקציה תציג על גבי המפה את כל החניונים באזור, ואף תציג לנו חניות שמשתמשי פנגו עצמם בדיוק מפנים. כלומר, אם משתמש פנגו מבטל את השירות על מנת לצאת מהחנייה, נוכל לראות, על גבי המפה, את המיקום שלו כחנייה פנויה שאליה נוכל לגשת. כמובן שצריך לבדוק למשך כמה זמן מסמנת האפליקציה את החנייה כפנויה, שמא מישהו יכול לחנות באותו מקום ברגע יציאת המשתמש, ואף בזמן שאנו בדרך אליה. כמו כן, משתמש יכול לבטל את השירות, אך עדיין להישאר בחנייה, והאפליקציה עלולה להציג את החנייה שלו כפנויה.

נמאס לכם לחפש חנייה? - פנגו מציגה פיצ'ר שימצא בשבילכם את החנייה

החידוש העיקרי, מלבד מיקומי החניות הפנויות, הוא הצגת מחירי החניונים השונים על גבי המפה ושימוש בנתוני החניות הפנויות בכל חניון. בכך, נוכל לברור לאיזה חניון פנוי לגשת, ולחנות בו לפי מחירו, מה שישפר לנו משמעותית את זמני חיפוש החנייה, ויקל עלינו מעט בתשלום.

נמאס לכם לחפש חנייה? - פנגו מציגה פיצ'ר שימצא בשבילכם את החנייה

העדכון זמין כבר עכשיו להורדה דרך חנות הגוגל פליי, אך טרם דרך חנות האפליקציות של אפל. כמובן שנעדכן ברגע שנדע.

לדיון בנושא: נמאס לכם לחפש חנייה? – פנגו מציגה פיצ'ר חדש שימצא אותה בשבילכם


19:20
  /  
12.9.2016
  
מאת: עמית לגו

1