IFA 2016: חברת DJI מציגה OSMO+ ו-OSMO מובייל

DJI, חברת הרחפנים הידועה הכריזה ב-IFA 2016 על מודל נוסף של Osmo. הלכנו לראות.


חברת DJI הידועה ברחפנים שלה נכנסה לתחום המצלמות המיוצבות באופן מאוד אגרסיבי. תחילה היתה זו מייצב מקצועי בשם Ronin, אחרי זה עם מצלמה 4K ה-Osmo שהפך ללהיט של ממש. 

השנה זו הכרזה שלישית של שדרוג ה-Osmo. זה התחיל עם גרסאות משופרות אופטית של ה-Osmo (עם מצלמה 4K מיקרו 4/3) והמשיך בהכרזה בשבוע שעבר על Osmo+ שכולל מצלמה עם זום X3. זה ממשיך עם ההכרזה של החברה ב-IFA על ה-Osmo mobile אשר מחליף את המצלמה באיזון של הטלפון הסלולרי.

IFA 2016: חברת DJI מציגה OSMO+ ו-OSMO מובייל

מבחינה טכנית מדובר על גוף מעט שונה אשר מאפשר תקשורת עם האייפון בעזרת חיבור BT 4.0 בעצימות נמוכה, אך הגוף שמצלם זה האייפון עצמו באיכות שתקבעו – כולל 4K. העלות המוכרזת היא 339 יורו (כנראה 340 דולר בארה"ב). כמובן שאיכות הצילום פחות טובה מה-osmo הרגיל, אבל זה בהחלט מעניין למי שמחפש פיתרון לוידאו יציב ורוצה להשתמש בסלולרי שלו לטובת העניין הזה.

פיצ'ר מעניין נוסף שהתווסף למצלמה הזו הוא היכולת שלה לעקוב אחרי אובייקטים מבלי שצריך להזיז ידנית את המצלמה – זה יפה מאוד ומעניין יהיה לבדוק את זה בפועל.

IFA 2016: חברת DJI מציגה OSMO+ ו-OSMO מובייל

המכשיר השני שהוצג הוא ה-Osmo+, האח הגדול של ה-Osmo אשר כולל מצלמה זהה אבל עם יכולת זום X3. מדובר על מבנה מצלמה מעט שונה מזה של ה-Osmo הרגיל (יש שתי תפיסות במקום אחת בלבד) אך התפעול זהה. מבחינת תוכנה התווספה יכולת לשלוט על מסלול המצלמה מראש ולשלוט על הפוקוס. בהכרזה דובר על עלות של 650 דולר למכשיר החדש.

לדיון בנושא: IFA 2016: חברת DJI מציגה OSMO+ ו-OSMO מובייל


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

17:00
  /  
01.09.2016
  
מאת: עפר לאור

1