מותגים נוספים ורובוטים חדשים בחברת RoboTeam

חברת ארד גו פרוייקטים בע"מ בעלת מיזם ROBOTEAM ממשיכה להתרחב ומוסיפה מותגים נוספים לתמהיל המוצרים שבבעלותה.

7:00
  /  
21.08.2016
  
הודעה לעיתונות
תוכן שיווקי

הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה:

בתחום השואבים הרובוטים החברה מתחילה לייבא דגמים נוספים מהמותג ILIFE שצובר תאוצה בקרב משתמשים רבים אשר קונים היום ישירות את המוצר מאתרים סיניים.
רונן מ ROBOTEAM : "מדובר בדגמים המובילים של היצרן הסיני אשר ימכרו בארץ בסכומים של עד 1000 ש"ח ואשר תחול עליהם אחריות יבואן עד בית הלקוח כמו כל המוצרים הנמכרים על ידי החברה.
גילינו שיש פלח שוק רחב מאוד של לקוחות בעלי בתים של עד 90-100 מטר אשר לא מעוניינים להוציא סכומים גבוהים מידי אבל עדיין דורשים מוצר אמין ואיכותי. לאור ההצלחה האדירה של המותג AQUA-BOT  ושביעות רצון הלקוחות, החלטנו לעבור לשלב הבא ולהתחיל לייבא דגמים נוספים וזולים יותר מהיצרן אותו אנו מיצגים בישראל".
בתחום הרובוטים לבעלי חיים מתחילה החברה ביבוא בדור הבא של ה LITTER-ROBOT ותתחיל למכור את ה Open-Air , הדגם המתקדם ביותר שזוכה לשבחים רבים בכל העולם.
מותגים נוספים ורובוטים חדשים בחברת RoboTeam
בימים אילו מתחילה RoboTeam בשיתוף פעולה ייחודי עם יצרן הרובוטים לכיסוח דשא – freindly robotics יצרני Robomow. הפעם מדובר בדגם חדש לגינות קטנות במחיר זול משמעותית מהדגמים המסורתיים. רונן : עוד שהקמנו את מיזם Robo-Team חשבנו לייבא גם רובוטים לכיסוח דשא. נמנענו מכך כי חששנו להתחרות עם המפעל הישראלי המרשים כל כך. וכמו בקלישאה if you can't beat them join them ולאור שיתופי פעולה קודמים שקיימנו עם חטיבת השיווק המקומית של המפעל, אנו משיקים פילוט ניסיוני בו נציע למכירה מוקדמת את הדגם החדש Robomow RX12 ו Robomow 20 במחירים שבין 2500 ש"ח ל 3000 ש"ח , זמן אספקה אוקטובר 2016. 

מותגים נוספים ורובוטים חדשים בחברת RoboTeam 

לדיון בנושא: מותגים נוספים ורובוטים חדשים בחברת RoboTeam


7:00
  /  
21.8.2016
  
הודעה לעיתונות