גן עדן לגיימרים – אליפות ישראל במשחק League of Legends

יש כאלו שמשחקים רק בשביל הכיף ויש כאלו שהפכו זאת לתחרות. בשבוע שעבר התקיימה אליפות ישראל במשחק LOL, והתרשמנו מאוד ...

13:00
  /  
18.08.2016
  
מאת: עמית לגו

ביום חמישי, בשבוע שעבר, התקיימו משחקי האליפות הישראלית למשחק League of Legends. מעל 800 אנשים הגיעו לעודד את הקבוצות שהתחרו על הפרס הגדול, 40 אלף שקלים. מעבר לאלו שבאו לעודד, הגיעו גם שלל של מעריצי המשחק, רובם הגדול בתלבושות מיוחדות ותחפושות.

אליפות LOL

אליפות LOL

האירוע מומן בחלקו הגדול ע"י חברות כמו Logitech ו- ASUS ROG, שגם הוסיפו להקים דוכני מכירות עם מחירים מיוחדים במיוחד לאירוע, והחל מכרטיסי מסך, ועד למקלדות ואוזניות, אין ציוד גיימינג שלא היה ניתן לרכוש שם. מעבר לכך, הגיעו חברות אחרות וכמה אנשים שבנו דוכני מכירה לבובות, כריות, פוסטרים ובעצם כל הדברים שקשורים לעולם הגיימינג בכל צורה שאנו יכולים לדמיין עלייה. גם חרבות כמו החרב של ג'ון סנואו ועד גרזנים כמו אותו אחד של גימלי משר הטבעות. רוב מעריצי וחובבי הסדרות, המשחקים והסרטים היו כנראה מוצאים את עצמם בהלם, שמא מדינתו לא ידועה בלארח משחקים והפנינגים מהסוג הזה.

אליפות LOL

אליפות LOL

אליפות LOL

מעבר לדוכני המכירות, נערכו גם משחקי הגמר שכללו שתי קבוצות שמתחרות אחת נגד השנייה במשחק League of Legends. הקבוצות מורכבות מ5 חברים, ששיחקו אחד מול השני על במת היכל התרבות בראשון לציון. אישית נהנתי גם לראות את בחירת הציוד של המתמודדים. כל אחד מהם היה מצויד במסך מיוחד שחברת AOC סיפקה, וכרטיס המסך Strix GTX 1070 של ASUS ROG.

אליפות LOL

לפני שמשחקי הגמר החלו, התקיימה גם תחרות תחפושות שבה אנשים שהגיעו הציגו את כל התלבושות והתחפושות שהכינו. הרעיונטת היו מאוד מיוחדים ויצירתיים, ויש אפילו מישהי שהכינה תחפושת עם כנפיים ממונעות שנפתחות ונסגרות באופן חשמלי ואוטומטי.

אליפות LOL

אליפות LOL

אליפות LOL

אליפות LOL

אליפות LOL

אליפות LOL

המשחקים נמשכו במשך שעה, כאשר אחרי כל משחק נערכה הפסקה קצרה שבה אנשי הקהל יצאו שוב לדוכני המכירות. אני אישית מקווה שעוד משחקים כאלו יערכו בישראל, ושנוכל לפתח יותר את קהילת הגיימינג בארץ.

אליפות LOL

אליפות LOL

אליפות LOL

אליפות LOL

לדיון בנושא: גן עדן לגיימרים – אליפות ישראל במשחק League of Legends


13:00
  /  
18.8.2016
  
מאת: עמית לגו

1