סמסונג במתחם מיוחד לרגל האולימפיאדה

140 אלף איש כבר זכו לראות את האולימפיאדה על מסך עצום, רוצים גם? בואו למתחם האולימפי של סמסונג בנמל ת"א  

12:12
  /  
18.08.2016
  
הודעה לעיתונות
Sponsored

סמסונג במתחם מיוחד לרגל האולימפיאדה

הודעה לעיתונות, הועברה כלשונה:

"מי שלא היה עדיין בנמל ת"א, לא יודע מה הוא מפסיד. מאות אנשים מגיעים ערב-ערב למתחם  החוויה האולימפית של סמסונג בנמל תל אביב שייערך עד ה-21 באוגוסט עם טקס הנעילה של המשחקים האולימפיים בריו. זוהי יוזמה ראשונה מסוגה של סמסונג והוועד האולימפי בישראל, לקיים אירוע פומבי רב משתתפים שמטרתו לחבר את הקהל הישראלי לערכים האולימפיים ולגאוות המשלחת הישראלית בריו.

מידי יום החל מהשעה 18:00 ועד לשעות הקטנות של הלילה המבקרים צופים יחד בשידורים ישירים מאולימפיאדת ריו, על גבי מסכי FULL HD  ענקיים המוצבים בחלקו הצפוני של הנמל, ויכולים לעקוב, ליהנות, להתרגש ולתמוך בספורטאים חברי המשלחת הישראלית לריו.

סמסונג, מעניקת החסות הראשית לאירוע, הקימה מתחם מיוחד בו מוזמנים המבקרים ליצור ציורי תמיכה בספורטאי ריו באמצעות ה – GALAXY NOTE7 שיוצגו על גבי המסך הענק. בנוסף, מאפשרת סמסונג ליהנות מחווית  משקפי ה – VR. בנוסף, מפעילה סמסונג חנות פופ-אפ המציעה 10% הנחה בלעדית על כל  מגוון מוצרי SAMSUNG.

בחוויה האולימפית של סמסונג בת"א מתקיימים מידי ערב מספר פעמים תהלוכות קרנבל ברזילאי, מתחמי התנסות אקטיבית בריצה ל-100 מטרים בניסיונות להתמודד עם השיאים האולימפיים. מערכת ממוחשבת מודדת את זמן הריצה ומהירות הריצה ותכריז בסיום על המנצחים.

לקהל הרחב ניתנת האפשרות להצטלם על קיר צילום על דוכני מנצחים (פודיומים) וישנם מתחמי הסברה לאורח חיים בריא."

קרדיט צילום: אליק מוס


12:12
  /  
18.8.2016
  
הודעה לעיתונות

1