LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

  חברת LG וקבוצת ח.י, יבואני LG לישראל השיקו אתמול, ה-24.7.16, במסיבת עיתונאים את סדרות המסכים לשנת 2016-2017 . התוכנית ...

9:00
  /  
25.07.2016
  
מאת: מרטין סבג

הסדרות, אשר הושקו כבר ב-CES לקהל הבינלאומי, ועליהן דיווחנו כבר מהתערוכה עצמה, הוצגו אתמול ב-yes Planet ראשון-לציון, אשר המתחם כולו בחסות LG.

 

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

 

את פתח הדברים, נשא מנכ"ל LG ישראל, Mr. Kyebong Sung, אשר אמר כי LG גאה בשיתוף הפעולה עם קבוצת ח.י, יבואני LG לישראל והתוכנית השנה היא להרחיב את נתח השוק של החברה בתחום מסכי הפרימיום בעיקר.

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

 

מנכ"ל קבוצת ח.י, מר. משה דניאל, הסביר כי השנה, טכנולוגית ה-OLED הגיעה לבשלות ויעילות בייצור, מה שמאפשר מגוון של דגמים וסדרות, טווח מחירים רחב יותר, ו-LG, מובילה את טכנולוגית ושוק ה-OLED בעולם, וכמובן, גם בישראל.

קבוצת ח.י אלקטרוניקה, אשר מערך הלוגיסטיקה, ההובלה, ההתקנה, התמיכה והשירות, נמצאים כולם, תחת אותה קורת גג ולא נעשית על ידי מיקור חוץ, יכולה לתת, לא רק את המוצר הטוב ביותר, אלא גם את השירות הטוב ביותר ובמעמד מסיבת העיתונאים, הכריז מר. משה דניאל על שירות חדש של ח.י – שמעתה לא צריך להפסיד שני חצאי ימים כדי לרכוש מסך טלוויזיה (חצי יום לתיאום ההובלה וחצי יום נוסף לתיאום טכנאי שיתקין את הטלוויזיה), שתי הפעולות תיעשנה באותו מעמד (הובלה והתקנה) ויתרה מזאת, בשעה שנוחה ללקוח, כולל אחרי שעות העבודה. המשמעות של זה היא חיסכון בפועל של מאות שקלים רבים ללקוחות באבוד ימי עבודה.

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

 

נירית קמרה, מנהלת תחום המסכים בקבוצת ח.י, סיפרה על מגמות בעולם ובהשוואה בישראל בתחום המסכים וה-UHD בפרט. בשקף מעלה, ניתן לראות כי בשנת 2014 ישראל פיגרה אחרי השוק העולמי בתחום ה-UHD עם כמעט 9% מהמכירות (בערך כספי) לעומת 17% בעולם, אבל בשנת 2015 כמעט והדבקנו את הפער והצפי ב-2016 הוא שישראל תדביק את לגמרי את המגמה בעולם ולמעשה כ-44% מההכנסות מהמכירות של מסכים שימכרו בישראל יהיו ממסכי UHD!

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

 

נתח השוק של מסכי OLED, מחינת הכנסות, צפוי להיות בעולם כ-7%, בו, ל-LG יש כמעט מונופול ובטח אם מסתכלים על המגוון.

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

 

שימו לב להתפלגות גדלי המסכים בשנים האחרונות בשוק הישראלי, גדלי 55" ומעלה הם אלו שעולים בהתמדה כמסך המרכזי בבית. LG מתכננת לקחת נתח משמעותי ממנו עם ה-OLED.

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

 

מספר נקודות בהן ל-OLED ובמיוחד זה של LG, יתרונות משמעותיים על פני המתחרים:

 • הצבע השחור האבסולוטי – כל פיקסל הוא למעשה מקור אור עצמאי ולכן כשהוא כבוי רק הוא כבוי!
 • HDR – למסכי הפרימיום של LG תמיכה ב-HDR דואלי – כלומר, גם בתקן HDR10 וגם Dolby Vision.
 • Color Prime – התאמה של 99% לתקן DCI-P3.
 • עיבוד תמונה 10 ביט.
 • עמידה בתקן של UHD Premium.

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

 

גם בתחום התוכן ובמיוחד המקומי, LG, השנה, מקבלת מספר חיזוקים:

 • נטפליקס
 • סלקום TV (שכבר היה ועדיין בבלעדיות ב-LG)
 • SmartVOD (שעד עתה היה רק במסכי סמסונג וכעת גם במסכי webOS מגירסה 1.0 ומעלה)
 • מאקו TV
 • וואלה VOD
 • ועוד.

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

 

העיצוב הוא משהו ש-LG מאוד מתגאה בו השנה, במיוחד במסך ה-Signature, דגם G6, שלה עם עובי של 2.57 מ"מ בלבד (עובי של 4 כרטיסי אשראי!). והמסגרת היא זכוכית שנראית כאילו מאחורי התמונה, מה ש-LG קוראית: Picture On Glass.

LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017

 

חלק מהסדרות והמחירים שלהם

 

הודעה לעיתונות – הועברה כלשונה:

LG ישראל וקבוצת ח.י, היבואנית הרשמית של המותג בישראל בתחום האלקטרוניקה הבידורית, משיקות היום (24/07/16) בישראל את סדרות הטלוויזיה החדשות לשנת 2016. הסדרות הוצגו בראשית השנה בתערוכת CESבלאס- ווגאס, והן כוללות מסכי טלוויזיה בטכנולוגיית  OLED, Super UHD,UHD ו- FHD.

הסדרות החדשות מחוללות מהפכה בתחום האלקטרוניקה הביתית והן כוללות את הטכנולוגיה

High Dynamic Range – HDR. כל אחד מדגמי ה- OLED מתגאה ביכולותHDR כפולות ומאפשר תמיכה הן ב HDR10 – והן בפורמט המתקדם Dolby vision. בין דגמי טלוויזיות ה- 4K OLED ניתן למצוא את ה-  LG SIGNATURE OLED TV (דגםG6 ) אשר גרפה לאחרונה את פרס החדשנות בתערוכת ה-CES בווגאס, וכן דגמי 4K OLED נוספים המתהדרים במסך שטוח וקעור

 (דגמים 6 C6 ,E ו– 6(B

 

 סדרות ה-OLED  של LG מביאות איכות תמונה מדהימה יחד עם צבע שחור מוחלט, בהירות משופרת וספקטרום צבעים מורחב, המאוגדים יחד תחת עיצוב חדשני ודק במיוחד. 

 

טלוויזיות ה- OLED של LG עומדות בראש טבלת המסכים עם תקן UHD Premium שנקבע על-ידי  UHD Alliance. טלוויזיית ה- LG SIGNATURE OLED  (דגם 6G) וכן טלוויזיית ה- E6 OLED הן הטלוויזיות הראשונות שלLG המעוצבות בשיטת "תמונה על גבי זכוכית", עם מסך OLED דק ביותר  וכן פאנל שקוף למחצה בחלק האחורי. עוביו של מסך ה-6G מגיע ל-2.57 מ"מ בנקודה הדקה ביותר שלו, שהוא למעשה עובי של ארבעה כרטיסי אשראי צמודים זה לזה. הטלוויזיה כוללת עיצוב מתוחכם וכן גמישות רבה יותר למשתמשים בעת ההתקנה. נוסף על כך, חיווטי המסך מובנים בתוך המעמד עצמו על מנת למנוע סרבול. עוצמתו של מעבד ה-10 ביט מאפשרת תמיכה מלאה של" 2020.BT", סטנדרט הדור הבא בשידור והפצת תכנים. טלוויזיית ה- LG SIGNATURE OLED אף משלבת רגלית סאונד בר השומרת על איכות הסאונד ללא פשרות. עם סולם צבעים משופר, אין זה מפתיע שבמאים עטורי פרסים כגון פרנסיס פורד קופולה, מכירים בעצמתה של טלוויזיית LG OLED.  "טלוויזיות OLED  של LG, עם היכולת המופלאה שלהן להראות צבע שחור מוחלט, משמשות תצוגה לערוץ  טלוויזיה UHD  של נאס"א בדרך הטובה ביותר, והן לוקחות את הצופים קרוב יותר מאי פעם לחוויה אמיתית של שהייה בחלל", הרמוניק, השותף הרשמי של נאס"א בערוץ טלוויזיה UHD  של נאס"א.

 

 

טלוויזיית ה-SUPER UHD של LG מספקת תחושת מציאות גבוהה , כך שהצופה מרגיש שהוא חלק מהסצנה. טכנולוגיית ה- IPS 4K Quantum משפרת את יכולת שכפול הצבעים. בנוסף, טכנולוגיית ה- ColorPrime Plus יוצרת תמונות בעלות עומק וריאליסטיות ע"י הגדלת טווח הצבעים הנראה על גבי המסך. בדומה לטלוויזיית OLED, עוצמתו של מעבד ה-10 ביט נותנת לטלוויזיית ה-  Super UHD את היכולת להעניק לצופה חוויית צבע משופרת. בנוסף, עם תצוגת ה- K Quantum 4 רמת החיות והטבעיות של הצבעים נשארת גבוהה מכל זווית צפייה,  מה שאומר שהצופים יוכלו לשבת בכל מקום בחדר מבלי לחוות עיוותים בתמונה.

 

טלוויזיות ה-Super UHD  של LG  מספקות חווית HDR ללא תחרות עם צבע ועומק מציאותיים ותומכות בשני פורמטים: 10HDR ו- Dolby vision. בעזרת שימוש בנתונים דינמיים לשינוי הצבע, הניגודיות והבהירות על בסיס כל סצנה וסצנה, תוכן ה- Dolby Vision משפר באופן עילאי את הדיוק של הצבעים.Dolby Vision הוא כאמור הפורמט המועדף ע"י יוצרי הסרטים וספקי התוכן. כל שבעת אולפני הסרטים הגדולים תומכים ביצירה ובשחרור של סרטים בפורמט Dolby Vision וספקי אינטרנט רבים הפכו את פורמט זה לברירת המחדל שלהם.

 

מסכי הטלוויזיה של LG מתמזגים באופן טבעי בעיצוב הפנים של הבית והם נראים נהדר גם כשהמסך כבוי. טלוויזיות הפרימיום של LG מגיעות בעיצובUniScreen היוצר מיזוג מושלם בין הפאנל לגוף הטלוויזיה. הלוח הדק כתער מעניק אפקט של "ציפה" ומגביר את תחושת ה"צלילה" למסך . הלוח הדק אף מעלים אלמנטים ויזואליים שעלולים להפריע לחוויית הצפייה.

 

עיצוב ה-Ultra Slim של LG הופך את הטלוויזיה לדקה באופן מדהים. דגם ה-95UH בגודל של 65 אינץ' מגיע בעובי של כ-6.6 מילימטר בנקודה הדקה ביותר שלו, מה שמקל מאוד על מציאת מיקום מושלם לטלוויזיה ברחבי הבית. בדומה לסדרות OLED TV 2016 של LG , טלוויזיות הSuper UHD- כוללות מערכת סאונד עשירה של חברת הפרימיום harman/kardon..

 

 

זיו קוריצקי, סמנכ"ל שיווק LG ישראל: "LG ממשיכה להוביל בתחום הטלוויזיות בעולם, והינה היצרנית היחידה שהצליחה לאפשר לצרכנים בעולם ובישראל ליהנות ממסכי OLED  שמהווים את פסגת הטכנולוגיה וללא כל תחרות בשוק. בכוונתנו להמשיך ולהנגיש את מוצרי ה OLED כדי שכולם יוכלו ליהנות מחוויית הצפייה הטובה ביותר." 

 

משה דניאל, מנכ"ל ח.י אלקטרוניקה: "טלוויזיות ה- OLED של LG מציעות חוויית צפייה שאין שנייה לה. טכנולוגיית ה- OLED הייחודית והבלעדית של LG מאפשרת איכות תמונה מדהימה, וללא ספק ממשיכה למצב את LG כמובילה עולמית.

שנת 2016 נרשמת כשנת המהפכה בתחום ה- OLED בזכות הטכנולוגיה ויעילות הייצור הגבוהה של LG.

אנו פועלים ונמשיך לפעול גם בהמשך במטרה לחשוף את הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת הזו לכל בית בישראל.

אנו צופים כי נתח השוק של טלוויזיות ה- OLED בקטגוריית ה- "55 יעלה כבר השנה לכ- 20%.

בנוסף, קבוצת ח.י. המאגדת מספר חברות בהן אחת העוסקת בשירות ובלוגיסטיקה, מהווה יתרון משמעותי עבור הלקוח ומאפשרת לנו להעניק לו שירות ייחודי תוך שליטה על כל מערך ההפצה לרבות הובלה, אחריות ותיקונים – והכל תחת קורת גג אחת."

 

לדיון בנושא: LG וקבוצת ח.י השיקו את סדרות המסכים לשנת 2016-2017


9:00
  /  
25.7.2016
  
מאת: מרטין סבג

1