חברת UPS מפגישה מנכ'לים ובכירים במשק עם מציאות חדשה ומעניינת

בוקר מרתק בחסות חברת UPS הפגיש השבוע בכירים במשק עם מציאות חדשה בעולם המסחר האלקטרוני ונגיעה מרתקת נוספת בענייני המזרח ...

8:00
  /  
18.06.2016
  
מאת: דניאל מטלון

התוכנית – נאומים

באירוע בכירים מרתק שקיימה UPS בישראל השבוע, השתתפו כ-200 מבכירי המגזר העסקי בישראל אשר קיבלו הצצה על עתיד המשלוחים, הסחר האלקטרוני והלוגיסטיקה אשר מאגדת את כלל התהליכים הללו לכדי ביצוע.
ליאור שגיא, מנכ"ל UPS בישראל פתח את האירוע ואמר: "אנו נמצאים בנקודה שהעולם משתנה לנגד עינינו, כולם מדברים על הרחפנים כדור הבא של המשלוחים, אולם עתיד המשלוחים יהיה בעזרת כלי רכב אוטונומיים לא מאוישים שיספקו את המשלוחים לנקודה המבוקשת, הרבה לפני שנראה את השמים מלאים ברחפנים."

קטע וידאו שהקרין ליאור שגיא: (הוידאו באדיבות חברת UPS)

דברי הפתיחה שנשא מר ליאור שגיא – מנכ"ל UPS בתחילת האירוע:

באירוע השתתף גם מר גונאר אדלברך' מנהל הפיתוח העסקי ב- UPS אירופה והסביר על עתיד ה-E-Commerce. גונאר ציין כי תחזית הצמיחה של הסחר האלקטרוני חוצה הגבולות תעלה ב-40% עד לשנת 2020. יתרה מזאת, הוא הסביר כי 76% מהקונים מעדיפים את האפשרות לקבלת המשלוחים בחינם. נתון נוסף שאותו הציג גונאר דיבר על כך כי למעלה ממחצית הקונים יינטשו את תהליך הקנייה אם יגלו כי לא ניתנת להם האפשרות לבחירת זמן מוגדר לקבלת המשלוח.

הנה דבריו של מר GUNNAR ADALBERTH כפי שנקלטו במצלמה:

הפאנל – משתתפים: ליאור צורף, מני ברזילי, דר' יובל דרור, מנחה: דרור גלוברמן

במהלך האירוע התקיים פאנל טכנולוגי בנושא "הצצה לעתיד: מדע בדיוני או מציאות?" בהשתתפות ליאור צורף מומחה לחכמת המונים, ד"ר יובל דרור דיקאן החוג לתקשורת במכללה למנהל וחוקר אינטרנט, מני ברזילי מומחה סייבר ובהנחיית דרור גלוברמן. במהלך הפאנל, שלף מר ליאור צורף שפן נוסף (כהרגלו מימי מיקרוסופוט העליזים) בצורת סמארטפון מחובר לפייסבוק וצילם כמה דקות אותן העביר בשידור חיי לאינטרנט לדף הפייסבוק שלו.

הנה הוידאו של הפאנל:

כדי לצפות בצילום השידור החי, ניתן להכנס לדף הפייסבוק של ליאור צורף בלינק הבא:

צבי יחזקאלי – פרשן ערוץ 10: קצת על פוליטיקה מזרח תיכונית ומהיכן צץ לו דאע"ש

לקראת סיום, ושעה קלה לפני ארוחת הצהרים עלה צבי יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים בערוץ 10 על בימת האולם וסיפק הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של ארגון דאע"ש, וסקר את הקשר בין עולם הטכנולוגיה, האביב הערבי והטרור. יחזקאלי הגדיר את דאע"ש כרשת החברתית הראשונה של טרור. היתה זו סקירה מקיפה ומרתקת כמו שצבי יודע לתת מול מצלמת הטלוויזיה בערוץ 10 אבל הפעם עם זמן נתון וארוך שהספיק להקיף אספקטים שונים במזרח התיכון שבדרך כלל איננו שומעים. אתם מוזמנים לצפות בוידאו המצורף.

צילום וידאו של הסקירה של צבי יחזקאלי פרשן ערוץ 10: (הערה: הוידאו נקטע לקראת סופו)

רשמים מצולמים ממפגש בכירים בחסות UPS

במהלך הפאנל שלף ליאור צורף סמארטפון והראה לקהל איך משדרים חי לעולם בשניות ללא צורך במשדרים בעזרת פיתוח חדש של פייסבוק.

חברת UPS מפגישה מנכ

ליאור צורך מדגים שידור חי באינטרנט (צילום: דניאל מטלון)

חברת UPS מפגישה מנכ

קהל הבכירים מרותק לדברי הסקירה של צבי יחזקאלי (צילום: דניאל מטלון)

חברת UPS מפגישה מנכ

צבי יחזקאלי מקרוב (צילום: דניאל מטלון)

לדיון בנושא: חברת UPS מפגישה מנכ'לים ובכירים במשק עם מציאות חדשה ומעניינת


8:00
  /  
18.6.2016
  
מאת: דניאל מטלון

1