אינטל מכריזה על תחרות 'אקסטרים' בין 12 משווקות מחשבי בוטיק

תחרות האקסטרים, תשים את 12 ממשווקות מחשבי הבוטיק הגדולות להתחרות ביניהם ליצרת המחשב האקזוטי והמיוחד ביותר על בסיס פלפורמת האקסטרים ...

17:00
  /  
03.06.2016
  
מאת: דוד
לקראת אירוע ה-PAX WEST השנה, תעורכת ענק העוסקת בגיימינג, אנימה וקומיקס וכל מה שמסביב, וימים בודדים אחרי ההשקה של פלטפורמת האקסטרים האחרונה שלה, Broadwell-E, מכריזה אינטל על תחרות בין 12 משווקות מחשבי בוטיק אשר מוכרות מחשבים בהתאמה אישית, בשם "Intel Extreme Rig Challenge"

בתחרות המודרים מהבוטיקים השונים, יתחרו ביניהם על יצור את המחשב הקיצוני והמיוחד ביותר, במטרה למצוא את ה"אחד" שיהיה הראוי ביותר לכלול את רכיבי ה"אקסטרים" של אינטל. הבסיס שהעמידה אינטל, שיהיה המכנה המשותף בין כל המחשבים, הוא פלטפורמת ה-Broadwell-E החדשה, כאשר ספציפית מדובר על ה-i7 6950X, מעבד ה-עשר ליבות החדש של אינטל לשוק הביתי, לצד מעבד ה-i7 האימתני, בכל מחשב גם נמצא את ה-SSD המתקם של אינטל, כונן ה-PCI-E nVME, ה-SSD 750.

התחרות מתקיימת בעזרת רשת הטוויטר, שבא כל אחד יצביע למשווק הבוטיק המועדף עליו, שבעת המחשבים שקיבלו את מירב הקולות יוצגו בתא של אינטל בתערוכת ה-PAX West, מבין שבעת המתחרים הסופיים, יוחלט על זוכה אחד שאותו אינטל תמסור בהגרלה בין המצביעים, לישראלים כמובן, החדשות הרעות – ההגרלה פתוחה רק לצפון אמריקה ולא לכל העולם.

לצד התחרות, כחלק ממסע הפרסום של הפלטפורמה המעודכנת והתחרות בפרט, שלחה אינטל לבלוגרים המובילים את ההזמנות בדרך מקורית יחסית, עם כמה הפתעות נוספות, ביניהן מצית חשמלית, פנס, אולר, אוזניות של חברת Roccat, חולצה (כמובן), ואת הכרטיסים על חשבונה.

קטע שהעלה ערוץ היוטיוב של NCIX, אחת מרשתות השיווק הגדולות בתחום המחשבים באמריקה ומתחרה בתחרות:

גם שנה שעברה, אינטל לא אכזבה, את מעבד ה-i7 6700K החדש לתקופה ביחד עם כונן SSD 750 של החברה, שלחה לאתרים הנבחרים בתוך מכשיר דמוי קונסולת רטרו שהמשתמש היה צריך להקיש סיסמא כדי לקבל גישה לתכולה.

אינטל מכריזה על תחרות

קרדיט לאתר hothardware.com

לדיון בנושא: אינטל מכריזה על תחרות 'אקסטרים' בין 12 משווקות מחשבי בוטיק


17:00
  /  
03.06.2016
  
מאת: דוד